0 oy
1,744 göst.
Diğer kategorisinde (1,377 puan) tarafından
Bugün ıspanaklı börek yaptım ıspanakları pazardan almıştım çiçeğe benzer bir ıspanak boyu kısa daha önceki yaptığım ıspanaklı börekler hiç böyle değildi ama bu sefer ki de sanki şekerimsi bir tat vardı kullandığım tuzdan eminim kattığın baharatlardan eminim biraz peynir katmıştı ondan da eminim ama bu şeker tadı nereden geliyor.

8 Cevaplar

0 oy
(3,436 puan) tarafından
Bende bugün aldım öyleydi
(1,377 puan) tarafından
Çok ilginç ilk defa karşılaşıyorum ama
(3,436 puan) tarafından
Bilmiomki canım ben salatasnı yaptım güzeldi ama tadı dediğin gibiydi
(1,377 puan) tarafından
Bana güzel gelmedi ya çok zor yedim böreği
-Reklam-
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Valla bilemedim hic tatlı denk gelmedi
0 oy
(196 puan) tarafından
Bu seneki yediğim ıspanakların tadı hep şekerliydi canım ıspanağın kendin de var bende anlamadım hiç bir şey
(1,377 puan) tarafından
Allah Allah çok ilginç gerçekten ıspanağın cinsinden mi acaba ya da bu kısa olanlar mı öyle
(196 puan) tarafından
Ben hep kısa olandan aldım diğerinin tadı nasıl bilmiyorum sanki içine şeker koymuşsun gibiydi
(1,377 puan) tarafından
Evet valla tız ata ata yedik resmen çok zor yedim hiç böyle olmazdı
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben çiğ olarak tüketiyorum da kuzu ıspanaklar da oluyor bu tat genellikle.
(1,377 puan) tarafından
Hadi ya ay bi zor yedim ki böreği anlatamam
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Kuzu ıspanak olabilir mi o genelde kısa ve biraz tatlı olur
0 oy
tarafından
Hiç öyle tat almadım bilmiyorm
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Evet olabiliyor, anneannem rahmetli ıspanağı tadarak alırdı şekerli olmasın diye
(2 puan) tarafından
Anneanne işi biliyor da çamurlu ki nasil tadalim...Eskiden havucun da ortasi altin sarisi idi şimdiki  havuclarda tatli
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hangi sebzenin tadı kaldıki valla
0 oy
tarafından

Yaaa ben de pazartesi aldım yemeğini yaptım her zaman yaptığım gibi benimki de şekerli gibiydi çocuklar bile bu ıspanak değil bize başka bir şey yediriyorsun dediler :D(sebzeyi zorla yiyorlar:D) yogurtladik ta öyle yedik:))

(2 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ben de pazardan aldim şekerli bir tad var sanırım GDO lu herkesi şeker hastası yapmak için uğraşıyorlar Bunlar Ata tohumunu yok edip milleti hasta ettiler..Tiksindim valla tadına bakarak alsan çamurlu ne yapacağımızı bilemedim...

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 723 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
27 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 180 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
22 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Melek06 (794 puan) tarafından soruldu

385,892 soru

11,536,995 cevap

35,209 kullanıcı

...