0 oy
187 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (41 puan) tarafından
Kızlar sütten keseli 7 ay oldu göğüslerim çok sarkık doğal yolla çözüm bulan oldu mu ? Krem veya yağ 

2 Cevaplar

0 oy
(3,876 puan) tarafından
Valla eşim bile dalga geçiyor. İlkinde böyle olduysa ikinci de nasıl olur bilmiyorum
(41 puan) tarafından
Muhtemelen tek çare estetik gibi oda çok zor benimde ilk çocuğum
(3,876 puan) tarafından
Pehhhhh beni seven böyle sever hiç o kadar para verip estetik olamam. Sütyen toparliyor ztn
(41 puan) tarafından
Ben kendim için istiyorum 22 yaşındayım çöp poşeti gibi duruyor
(66 puan) tarafından
Spor yap
Diklenir zamanla
O kısım güçsüz olduğu için otomatikce sarkma oluyor
Benimde sarkmam var aşırı büyükler ..
Ama ben gebelik tedavisi gördüğüm için şuan spor yapamıyorum ve iyi sütyen kullan diklessin
Düşün yani ben daha çocuk mocuk yapmadığım halde memelerim çok sarkık inanın psjikolgik olarak rahatsızım
Ama elimde olsa spora gitcemde fırsatım yok
En azından 1 veya 2 saatliğine kendine vakit ayır ya evde yap yada spor salonuna git derdini anlat ona göre spor tarzı belirtsinler sana
En çok kol kaslatirci aletler işlere yariyor ordaki çalışanlara sor onlar bilirler
Sağlıktan başka birşey önemli değil zamanla herşey düzelir ❤️
(41 puan) tarafından
Canım güzel yürekli öncelikle Allah gönlüne göre versin tatlı sağlıklı bir beğegin olsun inşallah güzel tavsiyen için çok teşekkür ederim tekrar gideceğim spora insllah teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(6,680 puan) tarafından
0varsa bana da söyle
(41 puan) tarafından
Muhtemelen yoktur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 286 göst.
12 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde B. Sema (528 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
7 Haziran 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melikeee00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
27 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
24 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde denizimsi (7,138 puan) tarafından soruldu

396,299 soru

11,854,612 cevap

35,948 kullanıcı

...