0 oy
705 göst.
Aile kategorisinde (795 puan) tarafından
Günaydın hanımlar benim eşim 2 aydır şehir dışına çalışmak için gitti ve orda bi kızla tanışmış kızda arkadaşının sevgilisi neymiş bunlar ayrılmışlar esim de kızı teselli etmek için numarsini almis instagramda takiplesiyolar ve konusuyorlar watsaptan falan benimde bundan dün haberim oldu oda tesadüfen esim de söylemedi tabi haberim olunca kıyamet koptu eşim bana diyo sen çok anlayissizsin siz olsanız ne yapardınız arkadaşca bile olsa izin verirmiydiniz konusmalarina

53 Cevaplar

+5 oy
(1,068 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Anlayış sana kaldıysa oturda karını anla derdim izin asla vermem ne münasebet 
-Reklam-
+12 oy
tarafından
 Sen de deseydin ya o zaman ben de  ayrıldığı  erkek arkadaşını teselli edeyim numarqsını alayımda deseydin keşke   o zaman anlayışlımısın değilmisin anlar dı.... Bence   ister akraba olsun ister arkadaş ister iş için. İster başka bi şey için    eşim  in bi bayanla konuşmasına asla izin vermemm neden vereyim bekar olsa ben olmasam konuşsun kimle ne konuşuyosa ama evli adam yerini  bilecek 
tarafından
Bir sey diyim mi? Ortada teselli falan yok .Bunlar bayat aldatma numarasi kuzuuuuu  .
tarafından
Eşim  i şalırtmasın allah ım inşallah
tarafından
Katılıyorum iş yerinde bile bayanlarla ister istemez görüşülüyor ona bile tahammül edemezken bide telefondan konuşacaklar da takiplesecekler biz nasıl elin adamıyla konuşmuyorsak onlar da elin kadınıyla konuşmasın
tarafından
Balla aynen nikah birtek kadına sanki
(1,068 puan) tarafından
On numara 5 yıldız cevap tabi bunu erkeğe söylediği zaman adam kendi yaptığını görmez kadının  namusuna laf eder
+4 oy
tarafından
Seni aldatıyor ve bunu kapatmak için böyle uydurmuş
tarafından
++++ çok doğru
+1 oy
(2,303 puan) tarafından
Konya ovası midem varmış benim yeni haberim oldu deseydin. Resmen aldatıyor. 
(795 puan) tarafından
Işte eşime göre normalmis
0 oy
(700 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah şimdi bunlar için yorum yapıp günaha mı girelim 
(795 puan) tarafından
Niye gunah olsun bana bi fikir verin
(700 puan) tarafından
Günah tabi sana fikir vercez diye ona sövecez buna sövecez Allah korusun hiç günaha girmeye gerek yok  ayrıca fikir fln olmaz canm bi işler eşinle konuşman lazm
(795 puan) tarafından
Anlasa konuşuyorum zaten bi insan yedisinde neyse yetmişinde de  odur onun için bunu konuşmak kurtarmiyo
0 oy
(3,862 puan) tarafından
yok daha neler , ona mi dusmus kizi teselli etmek 
(795 puan) tarafından
Ben böyle diyince anlayışsız oluyorum
0 oy
tarafından
Hahaha aynısını sen yapsan namus meselesi olur . Bu adamlar komik ya .
(795 puan) tarafından
Valla ya dedim madem bunda bisey yok bende gidiyim milletin eşini teselli ediyim
0 oy
(450 puan) tarafından
Bnde kavga ederdim onami kalmis teselli etmek hem aldatiyorda olabilir yalan soyluyorda olabilir
0 oy
(419 puan) tarafından
Adam resmen aldatıyor seni onami kalmış teselli etmek ben olsam kıyameti koparirim bide saklamış senden soyleyseydi neyse var bunda birşey bacım
0 oy
tarafından
Teselli etmek eşine mı kalmış
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Hayır tabii ki de o kızı arar ağzına ederdim.. Sonra eşimin... 
0 oy
(7 puan) tarafından

Aman bacım ya yeterince derdimiz var zaten ne karıştıyorsun telefonunu ben  her karistirdigimda onume bi nanaleri çıkıyor en güzeli bilmemek bıraktım artık dönerse benimdir dönmesse çokta umurum değil yani:D

(795 puan) tarafından
Ya burda degilki telefonu karıştırayım şehir dışında çalışıyo
(7 puan) tarafından
Ah be kuzum şehir dışında da olsa dizinin dibinde de olsa g.tune dinleme navigasyon takip cihazı da taksan içinde olan yapar yapmak isteyen yani o sebeble kendini boşuna yıpratma ne kadar üstüne gidersen inadına yapar yasak herdaim tatlı gelir çünkü. Sosyal medyanın da ben teee neyse:D bebisinle güzel bi hayat diliyorum sana mutlu ol üzülme sakın sen güçlüsün hep bunu hatırlat kendine
(795 puan) tarafından
Ihanet söz konusu olunca güçlü duramıyorum ben bebegimin o başkasının derdinde
(7 puan) tarafından
Valla ne desem boş benim 2. Evliligim bu 1. De yasadim senin yaşadıklarını sosyal medyadan buldu evli bi kadin annemin vefat ettiğinde bile kadınla konuşmuş ohooo ven bi anlatsam buraya sığmaz çocuğum yoktu ondan tek celsede bosadim 2. Evliliğimde oturdum ilk başta söyledim beni aldatcaksan yüzüme söyle arkamdan iş çevirme diye insanın tahammülü kalmıyor açıkçası beterin beteri var herkes kendi yaşadıklarını bilir de tecrübe kazandıkça nasil davranman gerektiğini öğreniyorsun zamanla hos olan sana oluyor malesef
0 oy
tarafından
Neden teselli etsin bide arkadaşının sevgilisi yani seninki erkek tarafı. Düpedüz aldatiyor buna da kulp takmış sen yakalarsan haberin olsun diye .
(795 puan) tarafından
Farkındayım Ama işte
tarafından
Salaga yat bakalım. Sen yedin diye dua aleni olur bazı şeyler
0 oy
(687 puan) tarafından
Sen olsan alnının çatısından mermiyi yemiştin.tovbeestagfurullah  kendisi çok mu medeniyetli ....

Bir boku varmış ki adam ayrılmış senin ******** ne diye uğraşıyormuş yoksa kendine ayarlıyor kızı 
(795 puan) tarafından
Yok beyefendiye göre kız suçsuz
0 oy
tarafından
Direk deseydjn hiç sorun yok bende zaten arkadaslarimin eski sevgililerini teselli ediyorum ,anlayışlı olalım  irbirimize ne var ki bunda de 
(795 puan) tarafından
Ya ben o cümleyi kurdum bana dediği babanin evine gidersin yada ölürsün
tarafından
O zman sende ya bu eve girme yada ***** git deseydin böyle bir şey olabilir mi ya o yapicak anlayış gostericem ben yapmaya kalkınca olucem
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Agzına sc.. Net eşin psikolog olsun direk ilk önce evdeki eşlerini teselli etmeyi ögrensinler ya o nasıl bişi 
0 oy
tarafından
Saçmalığın dik alası gerçekten teselli olsun diye kızı bir öpeyim bir sarılayım ah yazık şimdi birde yatağa alıyım iyimisin canım çok teşekkür ederim çok iyi geldi 

Tövbe tövbe 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Eşin bekar saniyor kendini sanirim evet belki yanlış bir sey yoktur ortada ama evli barklı insanlarin başka kadinları teselli etmesi cok saçma hele bir de geçmiste arkadas falan değillerse
0 oy
(808 puan) tarafından
Ne saçma iş başka teselli edecek kimsesi yok mu ben derim bundan sonra o seni teselli etsin birazda hadi canım yoluna benide teselli edecek birini bulurum
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Önce ağzını yüzünü dağıtır sonra toplaması için anasının evine yollardım 
(795 puan) tarafından
Valla abla benim dünden beri tansiyonum sürekli 19 cikiyo elimden hiç bisey gelmiyo
(1,154 puan) tarafından
Canım değmez dicem ama malesef insan kahroluyor haklısn ilk önce güzelce konuşmayı dene yaptığının normal olmadığını hoş olmadığını baktın anlamıyor devam ediyor valla bas götüne tekmeyi ne diyim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 281 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 296 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 363 göst.
23 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 589 göst.