0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Ya bu kaynanadan bıktım elleri çamaşır sulu geliyo bebeğe dokunuyo bebek ağlıyo niye ağlıyo diye gece odamıza giriyo sütün gelmiyo mu diye sürekli soruyo bende yaninda sıktım göğsümü al geliyo diye sürekli bebekle ilgili bana soru sormasından bunaldim 

17 Cevaplar

+1 oy
(2,463 puan) tarafından
Şu doğum ve süt olaylarına niye bu kadar çok karışırlar anlamıyorum. SANANE yani. İsteyen keyfi sezaryen doğurur. İsteyen keyfi mama verir sa na ne
(236 puan) tarafından
Ona da karıştı normal doğum yap diye doktor normal yapamazsın dedi sezeryan dogum yaptim onu bile laf etti
(2,463 puan) tarafından
Hiçte takma çoğu öyle. İnsan kendi bilir yaşadığını.. Ben hem normale zorlandım sonra sezeryan oldum çok zorlu süreçti. Bebeğim 10 gün yaşadı. Doğumda etkilendiğini söyledi dr.lar..3 sene geçti hala bana diyo normal doğurabilirdin..bilseydim böyle olacağını, daha önce sezeryana alın derdim dedim. Yani hepsi aynı bunların kendini üzmeye değmez
(603 puan) tarafından
On kere filan artılama gakkım olsa artılardım valla
(2,463 puan) tarafından
❤️Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı evde mi yaşıyorsunuz
(236 puan) tarafından
Evet canım malesef
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Gerçekten sıktın mı kız ahahahah aferin sana :D

(236 puan) tarafından
Sıktım canım her gün aynı şeyi duymaktan bıktım
0 oy
(5,863 puan) tarafından
Gece izinsiz odaya girmek nedir ya nefret böyle saygısızlıklardan
tarafından
Ayyy benim kaynanm gibi nefret ediyorum kapı çalmaz odaya dalar nefret ediyorum kaç kere dedim eşim dedi anlamiyo anam anlamiyo
(5,863 puan) tarafından
Valla benimkinde vardı aynı sorun defalarca kez uyardık anlamadı en sonunda bu konu yüzünden eşim tartıştı. Artık yapmıyor.. Biz aynı evde yaşamıyoruz onlara gittiğimizde yattığımız odanın kapısını pat diye açardı biz içerdeyken çok ayar oluyordum bu huyuna..
tarafından
Bizimde öyle valla kız desekte anlamazki ne yapim
(5,863 puan) tarafından
Bizimki sonunda anladı :)
tarafından
Darısı bize ne diyim haha
0 oy
tarafından
Bu kaynanalarda baş belası ye yapsanda illa bir kulp takacak olanlar var
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Kapıyı kitle girmesin habire 
(236 puan) tarafından
Bazen kitliyorum beni odada istemiyo diyo oğluna
(9,604 puan) tarafından
Evet istemiyorummm :))
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Oda düşünüyor meraklaniyor telaslaniyor bence. Ama gece odanıza girmesi hoş değil sonuçta sende annesisin bilerek aglatmiyosun ya. Onlar bizleri cahil görüyorlar bilmez yapamz edemez biz tecrubeliyiz diyorlar. 10 tanr büyüttük derler lafa gelince. 10 tane buyutmusler ama o. Çocuklar ser sefil büyümüş atmislar sokaga kendi kendine büyümüş bebeler. Simdi biz onlara göre cahiliz. Bilmiyorlarki cahil kendileri.... Neyse yine sinirlendim ok by :D
(2,463 puan) tarafından
Aynen aynen katılıyorum. Çoğu şeyi bizden öğreniyorlar ama öte yandan bilgisiz görüyorlar :D benimde kızdığım nokta bu. Anne gibi uyarmıyor.. Direk cahil görerek tekmil veriyor geneli :)
(1,253 puan) tarafından
Sen onu dyorsun bikere kaynanam benim yuzume dedi sen cahilsin kizim birak ben yapayim diye. Bende döndüm dedimki annne sen cocuklarini istedin gbi buyutmussun karışma bunuda ben. Bildigim gbi yapayim cahil misim ben. Sonra birgun bize geldi yine çocuğun üstü ince üşür bu cocuk dedi bende dktor cok kalin giydirmeyin dedi dedim. Bnaa tutmuş ne dyo ; doktorun her dedigine inanma uygulama sen doktorlar her zamab herseyi bilemez dyo. Bende dedimki ben doktorum ne derse onu yaparım
(2,463 puan) tarafından
Heheh bi de o var doktorun her dediğine inanma :))  böyle anlayışsız gıcık kaynana olmayım diye dua ediyorum en çok :D
0 oy
(7,652 puan) tarafından
Kapinizi kitle bide iyi yapmisin şöyle yüzüne dogru sıktirsaydin:))))(
(236 puan) tarafından
Kitliyorum yüzsüz yine giriyo bir şekilde iki defa sıktım gördü tamam tamam boşa gitmesin sütün diyo
(7,652 puan) tarafından
Sen boyle stres yaptirmaya devam edersen gidecek ztn deseydin bidaha bu konuda uzerime gelme deseydin kiz laf yerini bulmus nie demion ay ben valla kizarim o piskolojiyle
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Allah kolaylık  sanır versin canım bir gün öyle langur lungur girdiği vakit çıplak olsan utanmıycakmı ya insanın mahremine öyle girilirmi  ya sen uyar ya eşin uyarsın ayıp denen bir şey var yada sen kapını kilitle arkasından gelirse müsait değilim de
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Allah bu kaynanalari bildiği gibi yapsın hepsi mi aynı olur be 
0 oy
(2,415 puan) tarafından

Ver ona baksın bütün gece sonra hemen geri getirir sana verir bence:D

0 oy
tarafından
Gece gece odaya girmek nedir ya 
0 oy
(13,090 puan) tarafından
Bence sizin uyurken odanızın kapısını kilitlemeniz lazım benim bir zamanlar girildi çıkıldı bebeğim yeni doğduğunda bir ara ağzımda hep aynı laf vardı yatak odası yol geçen hanına döndü diye 
(236 puan) tarafından
Gece kilitliyorum yine kapıya geliyo açmak zorunda kalıyorum çok yüzsüz ve cahil
(13,090 puan) tarafından
Valla o yüzsüz belli ama ona haddini bildirmek lazım
0 oy
(833 puan) tarafından
Kapınızı kilitleyin anlar. 
(236 puan) tarafından
Kilitliyorum gece canım kapıya vuruyo mecbur aciyorum
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kimin eli çamaşır sulu olur ev işi temizlik yapanın demek ki kaynanan evi temizliyor bulaşık yıkıyor sana yardım ediyor keşke yapmasa sen yapsan da kadın kokusuz elle çocuğu sevse
(236 puan) tarafından
Kac defa bunu boşa babasının evine gönder dedi sen git babanın evine bebegi vermem diyo bana
(1,856 puan) tarafından
Kız merak etme oğlu anasını biliyordur
(236 puan) tarafından
Her konuda annesini tutuyo canım ailem maddi manevi hep bizim yanımızda oldular bunlar bilmedi bunun annesi bana hiç birsey yapmadı hep kötü davraniyo suratı hep asık bana karsi
(1,856 puan) tarafından
Esin çalışmıyor mu
(236 puan) tarafından
Calisiyo yine de yardım ettiler her konuda
0 oy
(548 puan) tarafından
Canım odanızın kapısını kilitleyin eşin annesi öle girince birşey demiyorum hadsizlik resmen odaya girmesi
(236 puan) tarafından
Demiyi canım ağzını acmiyo annesine
(548 puan) tarafından
İyi sabırlı durmuşun ben olsam kaynanamla tartışıp o çıkınca eşimle tartisirdim
(236 puan) tarafından
Çok kavga ettim canım ama yok bir düzelme yine aynı cahil kadın laftan anlamıyor oğlu da anneci ne yapim
(548 puan) tarafından
Çok zor gerçekten sürekli bu şekilde olmaz seninde kafan rahat bir şekilde gün geçirmeye ihtiyacın var
(236 puan) tarafından
Her an odaya giriyo canım rahat vermiyo bana evde huzur yok onun yüzünden
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Konuş canim güzelce yapmasın oyle
(236 puan) tarafından
Laftan anlamıyor ki canım kavga da ettim kaç defa yine ayni

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 353 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy