+1 oy
1,217 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Esim kumral ben beyaz tenliyim bebeğimiz esmer hiç bize benzemiyo

46 Cevaplar

+2 oy
(1,856 puan) tarafından
Esin baskasindan yapmış olabilir mi:)
(236 puan) tarafından
Yok canım değişmesi imkansız sezeryan doğum yaptım bebegi gösterdiler bana
(1,856 puan) tarafından
Esin estetik yaptırmistir o zaman
(236 puan) tarafından
Hiç yaptırmadı canım ama daha 25 günlük baksana yorumlarda 40 ı çıkınca değişir diyolar
(1,856 puan) tarafından
Benim bebiş de doğunca kimseye benzetemedik şimdi büyüdü babasının fotokopisi kim görüyor aynı babadi diyor öyle böyle benzerlik olmaz
(875 puan) tarafından
Kızzz 25 günlük bebek rengi daha çok değişir benim bebeğimde baya esmerdi ki ben kumral eşim beyaz tenliydi kaynım esmer kaynımda benzeyecek diyorduk büyüyünce beyaz tenli oldu o da değişir daha
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Allah başka dert vermesin :D
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Olabilir sizden baskasina cekmistir ten rengi
0 oy
(4,196 puan) tarafından
Kac aylik bebeginiz
(236 puan) tarafından
25 günlük
(4,196 puan) tarafından
Benimki de dogdugunda esmerdi simdi bembeyaz oldu :) cok normal ilk 1-2 ay, hele benim kardesim baya esmerdi sonra sarisin oldu
0 oy
(205 puan) tarafından
Olabilir cekinik genlerde vardir..
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Genetik faktörler var sende olan bir kromozm eşinde olan baska bir kromozom baskın gelmiştir
0 oy
tarafından
Olablir canım aileden biri esmerse ona benziyodur yada mesela kizim doğduğunda esmerde bana benziyo ben esmerim oğlum bembeyaz kar gibi ne bana ne babasına benziyo amcası ve dayısının kucuklugne benzetiyolar yeni ohlumda sarışın saçlar tüyler. Falan sarisinlik var e hakları ve babam sarışın 
0 oy
tarafından

Peki sorun ne cnm. Karışmış filan mı demek istiyorsun bn cidden anlamadım yanlış anlama:ermm:

(236 puan) tarafından
Yok canım karışmadı da hiç bize benzemiyo ailede birtek kız kardeşim esmer
0 oy
(2,913 puan) tarafından
Esmer anne babadan sarışın mavi gözlü bebek dogugunu gördüm. Cekinik genlerinizde vardır mutlaka
0 oy
tarafından
Daha çok küçük değişir merak etme
(236 puan) tarafından
40 ı çıkınca değişir mi canım ten göz rengi
tarafından
Benim kizimin 1 yaşina kadar gözleri maviydi sonra yeşil oldu hatta eşim diyordu bu bizim çocuğumuz değil karışmış diye ama şuan kahve rengi ve ilk doğduğunda cidden senin dediğin gibi bizimle alakası yoktu şuan ise babasının fotokopisi 2 ay 3 ay gibi bir süreye kadar sürekli değişiyorlar
0 oy
(119,150 puan) tarafından
aileden birine cekmistir
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Ortaya karışık olmuş işte :)

(236 puan) tarafından
Aynen canım
(14,428 puan) tarafından
Çocuğun küçük daha  büyüdükçe kumral olur
Benim kızım doğduğunda kara ördeklere benziyodu,şimdi sarışın,bildiğin sarı saçlı
0 oy
tarafından
25 gunlukmus daha bir aylık bile değil. Benim oğlum doğduğunda kapkara idi. Sonradan açıldı bembeyaz oldu şuan buğday tenli 
0 oy
(651 puan) tarafından
Açılır rengi daha 25 günlükmuş cnm.
0 oy
tarafından
Eee şaka mı bu ?size benzemez büyük büyük dedelere benzer olabilir yani .
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Kız değişir o ☺️ benim kızımda çok kara idi ddm bu ne böyle çok çirkin ☺️☺️ sonra değişti rengi açıldı bı ....

Merak etme seninde bebeğin açılacak zmnla...☺️☺️ Hatta eski ftolarina baktığında aayyy çok cirknmis
diceksin benim gbi☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Korkma canım muhakkak aileden birine çekmiştir benim görümcem ve kocası esmer beyaz tenli mavi gözlü çocukları oldu görümcenin baba tarafında renkli gözlü çok var çünkü 
0 oy
(27,339 puan) tarafından

E napalim indi.

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Allahimmm:D 
0 oy
(392 puan) tarafından
Büyüdükce tenleri açılıyor cnm kızım öyle esmer değildi ama büyüdükçe süt gibi oldu iyice

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 324 göst.
10 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 2,387 göst.
8 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
8 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.
23 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mina (2,604 puan) tarafından soruldu

378,351 soru

11,324,817 cevap

34,776 kullanıcı