0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Arkadaşlar size birsey danışmak istiyorum. Öncelikle stresli halimi size yansıttıgim için kusura bakmayın lütfen. Ben bir kimyasal bir de düşük yapmıştım. Bir yıl hamilelik bekledim dua ettim çaba gösterdim. Rabb'im ve destek olan arkadaşlar biliyor. Şimdi hamileyim. son adet tarihime göre 7 haftalık ultrasonda 6+2 hamileyim. Kalp atışı duyulmadı. Alttan baktı yine duymadı. Bebeğin boyutu 5 mm idi. Normalde alttan duyulması gerekmez miydi. çok üzüldüm. Doktor bana korkma dedi bir hafta sonra gel dedi. Bide kan degerim az yükseliyormus doktor yine de endişelenme dedi. Şimdi lekelenme ve kanama yok. En başından beri oksapar, progestan, proloton depot, duphaston kullanıyorum. Sağlıksız gebelik olsa kanama mi oluyor. Bu ilaçlar engelleyemez dimi sağlıksızsa... Kalbi atmazsa lekelenme kanama olur mu. şuan kanama lekelenme yok. Sizce az artan değerlere rağmen güzel sonuç alır mıyım. Bebeğin kalbi atar mı ☹️☹️lekelenme kanama olmasa da kötü sonuç çıkar mı ki. Duanızı eksik etmeyin ne olur salı günü başka doktora gidecem ne olur ne olur dua edin. O üzücü süreci tekrar yaşatmasın Rabbim ☹️☹️☹️ Inşallah güzel haber alırım yaa. Korkuyorum ☹️

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sakin olurmusun lütfen bebişin etkilenir doktorun endiselenme demiş burda ne desek yanlış çıkar ama sağlıksız gebeliğin kanamayla ilgisi yok Rabbime sığın dualar aç dinle doktorunu dinle lütfen 
(166 puan) tarafından
Dua ediyorum sizden de dua bekliyorum. Korkuyorum canm yaa kafam karışik ne olur dua edin. Ağlamak istiyorum ama tutuyorm dua edin ne olur salı günü başka doktora gidecem inşallah güzel sonuç alırım ☹️
tarafından
Canım benim kıyamam sana rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dua ederim tabiki korkma lütfen bebeğin düşün kafanı dağıt biseylerle olurmu
-Reklam-
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Saglıksız gebelik ile kanamanın pek bi ilgisi yok ama sakın bunkarı düşünerek sıkıntı yapma kendine inşallah rabbim saglıkla kucagına almayı nasip eder canım
(166 puan) tarafından
Amin canm benm Allah razı olsun duanızı eksik etmeyin lütfen inşallah güzel haberler alırım salı günü ☹️☹️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 201 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde ceylancan (1,488 puan) tarafından soruldu

379,485 soru

11,360,284 cevap

34,838 kullanıcı

...