0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar yarın doğumum var sezeryan şuan eşyaları tek tek hazırlıyorum özel hastanede olucak yanıma neler götürmem gerekiyor siz neler aldınız ve doğumdan sonra neler yemem içmem gerekiyor nasıl besleneyim bilgi verir misiniz? 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

+1 oy
(1,950 puan) tarafından

Olması gerekenleri arkadaşlar yazar, olmaması gerekenler kesinlikle ruh emici insanlar. Buna dikkat et canım :D

(3,832 puan) tarafından
Puhahah kesinlikle katılıyorum
-Reklam-
0 oy
(354 puan) tarafından
Hoşaf bitter çikolata ve Nescafe tabi bide mini kettle olursa çok iyi olur benimki planlı olursa hoşafı da yaparım bugün çantayi hazırladım digerlerini koydum da hoşaf şansa artık erken doğum olmazda zamanında doğum yaparsam onu da yapar alırım yanima
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Bebegin ve kendin icin  kıyafet al, bebeğin ihtiyaçlarini kendi ikişisel ihtiyaçlarıni koy yeterli bir gün sonra çikiyorsun zaten .

Eve gelir gelmez banyonu yap süt kanallarini cok güzel açiyor.Yiyecek olarakta hoşaf,helva,bulgur,rezene çayi ve bol su tüket güzel süt yapıyor bunlar. Ilk günler gaz yapacak yiyeceklere dikkat etmen iyi olur ben bir ay falan sonra bıraktim dikkat etmeyi yedim her seyi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
0 oy
70 cevap 1,849 göst.
0 oy
6 cevap 170 göst.
+1 oy
4 cevap 216 göst.
25 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,331 soru

11,323,848 cevap