0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum 5 aylık mamayla besleniyor saat 7 de yedi en son şimdide gece uykusuna geçti uyanınca mi yedirmeliyim yoksa şimdi uyandırıp mi yedirmeliyim

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence uyuyorsa uyandirma canım ne zaman uyanirsa verirsin 
tarafından
Aynen öyle canın vallahi benimki 3 aylik falandı gece uyanmamaya başladı bende hiç ellemedim ve böyle devam etti çok şükür 1 yaşına girecek
(1,344 puan) tarafından
Ayy masallah canım benim kız yeri geliyor 10 dk da bir uyanıyor 4-5 saat bi deliksiz uyusam vucudum dinlenecek belki ama olur mu kızım annesini uyuyamamak için her turlu yaygarayı cıkarıyor. Benimki 13 aylık canım ablayız biz :)
tarafından
Hahahaa yerim ben onu yaa maşallah kuzuma evet ablamiz olur ☺ benim de Allahin izniyle 15 Nisanda 1 yaşına girecek inşallah kuzum
(1,344 puan) tarafından
Masallah tatlım Allah esirgesin yavrularımızı :)
tarafından
Amin canım benim amin ☺❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
oğluma 5. ayından beri 11 de mama veririm uykusunda sabaha kadar vermem ondan sonra. ama 7 sanki çok erken. 
tarafından
Gece ikinkez mamaya kalkıyor benimki yine kalkicak tabiki ama uyandırıp yedireyim mi acaba acmidir diye düşündüm ama aç olsa ağlardı uyuyamazdi heralde acemilik
tarafından
e gece beslenmesi hala devam ediyorsa kendisi uyansın tabi. ben uyanmıyor sandım.
tarafından
Yok uyaniyor ben aç olabilir mi diye düşündüm ondan dedim uyandırıyimmi kalkınca mi vereyim diye
tarafından
acıkırsa uyanır elleme bence o zaman
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Uyandrma canm büyük artık uyanrsa yedir hemen uyanrsa da su ver acikmadga eminsen
0 oy
tarafından
Acıkınca uyanıp ağlar zaten uyandırma
0 oy
(4,887 puan) tarafından
3 saat olmuş daha. Uyandırma kendi acikirsa uyanır 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yigit_miran (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Trknkrc (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Didem zerda (1,314 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
26 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Buket masal (2,390 puan) tarafından soruldu

385,572 soru

11,528,697 cevap

35,200 kullanıcı

...