0 oy
895 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bende bakir spiral var 5. Bucuk ay oldu takılalı, esimle iliskide ben yine korkuyorum kalirim diye kondomda kullanmakda israrci oluyorum esimde 400 tl para verip taktirdim ben korumucak madem niye taktirdik dedi kavga ettik bide uzeri kapali anlatmak istiyorum prezarvatf cikmis afedersiniz gelmis bana, bizde nerde diye ariyoz o seyi bana takılı kalmiş gülmeyin yarim saat aradik belki o sey nereye gitti diye kafayi yicem nasil olur boyle bisey . 

Hamile kalirmiyim spiralde var, o ek korunmaydi ama  :blush:

6 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Takılmış olabilir cnm Bi doktor çıkartır sen elleme spiral vs kayar Allahın isti istediğin kadar korun kalan gene kalır 
tarafından
Bugun gidecegim bi canim doktora insAllah.
-Reklam-
0 oy
tarafından
sakınılan göze çöp batar. bi yengem taktırdı 8 senedir hamile kalmıyor kafası rahat spiralim var diye. öteki de çok evhamlanıyordu taktırdım ama ya hamile kalırsam diye. şimdi evhamlanan 5 aylık hamile spiralin bi ucu kırılmış  yani korkmayın Allah’ın vereceğini hiçbir teknoloji önleyemez her şeyden geçer gider döllenir. o yüzden önleminizi alın ve salın gitsin
tarafından
Ayyy off psikoljk olarak iyi degilim pek o yuzden surekli evham bi gorsen varya birak bana geldi diye gidip bide ertesi gun hapi aldirdim .
Kafayi yemisim ben galiba ya normal degilim :/
0 oy
tarafından

:D:D:D guldum valla benden gunah gittii 

Hamile kalir miyim dersen kalabilirsiinn cunku hicbir korunma yontemi yuzde yuz koruma saglamiyor canim az orandada olsa ihtimal oluyor 

tarafından
Kizz bende guldum cok.
Baya ama hem agladim hem guldum yarim saat aradik belki gercekten abartmiyorum ay Allah yarebbim ya.
0 oy
tarafından

Ben boyle seylere cok gulerimm yaaa :D

Canım spiral bende de var esim prezervatif hic istemiyor yani Rabbim verirse zaten her sekil olur ondan cokta takma kafana

tarafından
Bakalimmm nasib herseyin hayirlisi canim peki spiral kaysa bel agrisi yapar mi cok siddetli 4 5 gundur agliyorum agrisina.
0 oy
(437 puan) tarafından

Spiralle hamile kalmak çok zor bir ihtimal eğer es  kaza başına gelirse bırak o bebeğin yaşamak için çok çabası olmuş gelsin dünyaya :D prezervatife gerek yok bence düzenli spiral kontrollerini yaptır yeter evham yapma stres seni de eşinizi de gerer 

tarafından
Ayda birmi gitmeliyim sizce kontlrle birde ben özele taktirdim muayne icin 200 tl para istio devlete gitsem kontrl etmezmi ki .
(437 puan) tarafından
Ilk kontrolden sonra yılda 1 kez yeterli devlette yapıyor kontrolleri akıntı kötü kökü enfeksiyon varsa istediğin zaman gidebilirsin bir de çok evham yapıyorsan 6 ayda bir git için rahat eder en güvenilir korunma yöntemi bu
tarafından
Sagolasn cnm bnmm
0 oy
(1,456 puan) tarafından

Neee senin için demi kaldı prezervatif :blink: yoksa benmı yanlış anladım 

(346 puan) tarafından
Niye ilk defami duydun baya sasirdin :S
tarafından
Kalmis nasil olduysa, Tobe Allahim yarebbim.
Affet, nasil olur dedim bu tuhaf evhamdan şasirdim iyice kadin olmak ne kadar zor bide oglum var iyice yorgnlukdan Allaha Emanet gidiyorum
(346 puan) tarafından
Kadin olmak zor tabiki bosuna dememisler cennet annemin ayaginin altindadir diye
(1,456 puan) tarafından
Evet ilk defa duygum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
4 cevap 397 göst.
23 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 474 göst.
0 oy
4 cevap 109 göst.