0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (2,464 puan) tarafından
Kizlar başladinizmi bayram temizliğine daha erken diye başlayamadim ben neler yapiyonuz temizlikte 

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ramazandan önce her akşam bir iki yer yapmaya başladı.dun vestiyer ve mutfağın balkonunu hallettim,nasipse bu akşamda mutfak dolaplarını halledeceğim
(2,464 puan) tarafından
Bende bugun baslicam nasipse
tarafından
Valla çocukla ancak biter diye düşünüyorum ben,ramazanda da hiç halim olmuyor genelde :)
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Çok erken ya
0 oy
tarafından
Ben dip köşe ramazandan önce temizliyorum canım dolapları indirdim camları sildim perdeleri yıkadım koltukları sildim halıları sildim bayramdan önce de üzerinden cam kapı geçerim yeter 
(2,464 puan) tarafından
Oh eline koluna saglik kuzum benim kizimda 10 aylik rahat birakmiyoki bende o yuzden simdiden baslamak istiyorum
tarafından
Benim kızım da altı aylık teyzesi çocuklar küçük olunca biz de yavaş yavaş yapıyoruz napalm canları sagolsun❤❤❤
(2,464 puan) tarafından
Oy minnoşuma maşallah :-)♥️
0 oy
tarafından

20 sinde felan başlarım halılar ve perdeler kalkınca iş kolay camlar balkonlar evdeki bütün kapı mobilyalar yerler silinse baza altı koltuk altı üstü baş çıkarılıp içleri silinse tmm :) sadece  2 günüm mutfakta geçiyor 

tarafından
Ben 2 çocukla her odada 2 gun kalıyorum:D ramazanda yemek telaşi olur diye basladim. Iki çocuğun doyurması uyutması ilgilenmesi vakit bırakmıyor
tarafından
Anneme gönderirim yada kayınvaldeme büyüğü :))) yoksa işin içinde kalırım ya kızım asla beni rahat bırakmaz
tarafından
Aynen ikisi zor oluyor.
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Daha erken canim zaten ben surekli yapiyom temiz oluyo heryer
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Ramazanda adetliyken yapiyorum ben hep oyle yaparim yani:)
0 oy
tarafından
Daha erken kız 
0 oy
tarafından
Anam nerdeeee daha erken
0 oy
tarafından
Temizliğimi yaptım bitti bayrama yakın kapı pencere siler dip köşe supurup silerim yeter 
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Aman bayramda kimse gelip gitmiyor ki biz gidiyoz yapmıcam temizlik falan normal günlük rutin temizlik yaparım yeter :D

0 oy
(17,914 puan) tarafından
Ben de kararsızım. Aylardır camlarımi silemiyorum. Çünkü o kadar kötü yapmış ki müteahhit salağı. Arkasını silmem için yer bırakmamış. Çıkamıyorum. Koca kapılar. Ellerim de yetişmiyor. Sırf bunun için mıknatıslı cam silme aparatı aldım. O da yetişmiyor. Aman ya yıldım gerçekten cam işinden. Karşıda da inşaat başladı şimdi. Silesim yok o yüzden. Dışarısı sırf toz. Ama en iyisi içini bari sileyim perdeleri yikayayim. Dolap içlerini ara ara yapıyorum zaten. Yerleri sil süpür. Tuvalet banyo. Bitti. 
0 oy
tarafından
Başladım Ramazan geliyor ev temiz olsun istedim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bir ay önce mutfak dolapları perdeler halılar falan yapmıştım canım bide dün her yeri elimle paspas yaptım ramazan da üstünden yapar bayrama doğru da cam perde halı tekrar girerim 
0 oy
(44,868 puan) tarafından
Bugun bir delilik yaptım mutfak dolapları dan başladım oruca kadar ne yaparsam yapamadığımi oruçtan sonra bacım gelcek onla yapcaz
0 oy
(121,294 puan) tarafından
dur kiz ramazab bi gelsin
(1,511 puan) tarafından
Oruç tutamicamln için sorun yok sevdos senin için emziriyosun ya
0 oy
(108 puan) tarafından
Ayy düşüncesi bile bunalttı:( 
0 oy
(16,813 puan) tarafından
Ramazanda adet olacağım zaman yapacam 
0 oy
tarafından
Dolap içlerini buzdolabını falan temizledim de ramazanın sonunda tutamayacam o günlerde yaparim dip köse soba var bide onu da bayramdan önce kaldiracam halıları yikatacam falan
0 oy
(14,168 puan) tarafından
Bayram temizliği yaz temizliği doğum öncesi temizlik bana çok saçma geliyor temizlik yapmak gerekiyorsa yapılır yani :D 
0 oy
(12,799 puan) tarafından
Bayramla bir doğum temizliği olacak başlamam gerek artık sanırım bugün sancı çıktı nts de korktum  :( 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
7 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Tansugoc (432 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 232 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Livmirmin1993 (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 250 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 469 göst.