0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar  temizlik yemek hic birsey yapamiyorum bayram geliyorr temizlik yapmak icin icim gidiyor yapamiyorum yanimda kimsem yok annem ya da kaynanam ablam gorumcem eltim vs   . Kocam isten geliyor  ona kiyamiyorum .. yapiyor iyi kotu ama 

Bu durumu nasl atlaticam 

Devamli vucudum yatmak istiyor ne yemek yiyim  ne temizlik yapim istiyor 

Benm gbi olan varmiydi 

Ne yapmam lazm ?

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
B12 vitamini yorgunluğa birebir kullanabilirsin 2 hafta en az kullan etkisini görmeye başlarsın inşallah 
tarafından
Ya kuzum  benim vitamin hapina yan etkim var doktorla bugun onu konusmaya gidicezz hatta post acmistim bak istersen icemiyorum vitamin hapi
tarafından
Ben vitamin içemeyince yürüyüş yapıyordum sabah kahvaltısından sonra erken saatte yürüyüşe çıkardım tempolu yürüyüş o zaman enerjik olurdum. Onu dene bence
tarafından
Tamam canm bir dee onu deneyim yerimden kalkabilirsemm kaldirirsaa mide bulantilarim
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Bir baslayinca devami gelir bende oyle oluyo hava isinsada camlari acsam pufur pufur esse diyorum bide bebem dursa.. evde ters dublex benm kullandigm yerler toplu sadece :) diger odalar kiler gibi resmen 
tarafından
Hamileyim canim onun icin  yapamiyorum
Baslayamiyorum ki devami gelsin cok kotu gebelik atlatiyorum yaaaa
(968 puan) tarafından
Hamilelikte oluyor o canm yaa..  ben sade soda icmeye calisirdim cokta faydali icebilirsen ic ama oyle yorma kendini kendine kadar yap temizligini
tarafından
Hic yapamiyorum ki ya bayram geliyor napcam ben :(
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm bebek falanmi var oylemi yorgunsun
tarafından
Evet kuzum ya 7+5 hft hamileym
(3,101 puan) tarafından
Cok yeniymis cok yorma kendini  allah hayirla tamamina erdirsin canm
tarafından
Amin canim benm cook sagoll
0 oy
tarafından

Yatıyorsun canım 2*80 uzanıyorum 9 ay sonra kalkıyorsun o yapmadıgın herseyı mınnacık bebişle yapmaya calısıyon bır tarafından ter aka aka :D

Hamılelıgın verdıgi mıskınlık malesef oluyor o ya

tarafından
Of  vallhi billahi yaa :(
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Valla bnde dhaa yapamadım kızım 8 aylık diş cıkaryr hic drmyr dün de hic uyutmdı bizi eşimde calşyr aslında bnde cok zor gecrdm hamileliliğimi baya bulantım vardı soda ictim leblebi yedim yaptım yani şuan hamile iken yaptığım işi ypmyrm bnce yap en rahat zmn o zmn 
tarafından
Canım  benimde icim gidiyor amaa .
 Yapamıyorum ki iki fazla dolasiyim evdee hemen nefes nefese kalyrmm .. midem kaynamaya bulanmaya basliyorr baş donmelerii  vallahii zormus ya
(2,303 puan) tarafından
Kız şimdiden nefes nefese isen son ayda netcn sen ☺️☺️ valla cnm evet zor ama netcz annelik böle bişy
tarafından
Aynn yaaa ..  bide ben corona gecrdm cnmm coronadan sonraa boyle nefes darligi olmaya basladi bendee azicik diyorumyaaa bir odayi supursemm hemenn nefesim daraliyor nefes nefese kalyrm  hamilelikte daha da artti
(2,303 puan) tarafından
Anldım cnm valla bnde gecrdm cok zor sende cnm yavaş. Yavş yap eşinde yardım etsin yada kimsen yok mu onlar gelsn bnm kardeşim gelmişti
0 oy
(615 puan) tarafından
Ben öyleydim. 9 ayda öyle gtti. Şurdan suraya gitmek büyük meseleydi benim için. Umarım erken dönemde biter seninki
tarafından
Insallaah cnmm  ama hic zannetmyrm
0 oy
(5,269 puan) tarafından
Aynıyız vala mesela bir yeri temizlesemde belim kolum oyoe ağryro ki :( kendımı çok halsiz hisedyorum bebekte var peşinden koşuyorum sürekli :( bnde hergun bir iş yapacam bikereden yapamıyorum
tarafından
Iste ben hergundee bir iss yapamiyorum  o sorun var
   Hicc canmm istemiyor diyorum yaa tek istedigim yataymm yemegimi birisi yapsin getrsn yiyim tkrr yatymm  gece olsn yatagima gecymm tekrar yatymm  tabi aralar da bi lavaboya gidiymm bunu yapyrm sadece

Tek olarak bunu yapmak istiyor bunyemm
(5,269 puan) tarafından
Yemin ederim aynıyız cnm hiç istemiyor sen oturduğun evi yda yerimi sevmiyormusun bennm gbı ben oturdugum evi semti sevmiyorum ondan hiç içimden gelmiyor ev batmış :(
tarafından
Hamileyimm cnmm  hamilee olmasamm her yerii ozon suyuylaa yikamayi ozledim yaa :(
  Hamilelik yuzunden byleym
(5,269 puan) tarafından
Vala bnde emzdryırum kızım 19 aylık hiç durmıyro çok enerjı kaybediyorum akşamalrı çok uyanıyor çok halsız düşüyorum mesela eve bi süpürge atcaam abooo artık ayaklarımı hissetmiyorum kan değerleirm düşük bnde gtip vitamın ilqcı qlcm
0 oy
tarafından
İnsan yattıkça yapamıyor bir başla devamı gelir
tarafından
Kuzumm normalldee olsaaa anlarim da hamilelikte olmuyor istee yapmak icin kalkiyorum mutfaga gidiyorum oturma odasina gelyrm sonra  bir midem bulaniyor bosver diyip yatyrm
tarafından
Durumunuz müsaitse gündelikçi cagir evini baştan aşağı temizler gider bende hem hamilelik hem bel fıtığı var bende gündelikçi çağırıyorum
tarafından
Yok canm yaa o kadar butce yokk .  Bebek doğacakk birsuru  harcama olcakk  falan birikim yapmak şart napcam blmyrm yemn edrmm
  Ablam gurbette  eltm grmcm falan yok ztn  kaynanama demem bile anneme kiyamiyorum esime de oyle napcam blnyrm
0 oy
(80 puan) tarafından
Canin postunu yeni gordum ben suan 6 haftalik hamileyim hicbisey yapamiyirum dedigin gibi bizinde kimsemiz yok burda aslinda bayram temizligi yapmiycaktim gelen gidenimiz yok diye o kadar kotuyum ama dun amcam aradi ablamlar amcamlar annemler hep birlikte geliyolarmis ne yapicam ne edicem hic bilmiyorum ayakta zor duruyorum valla
0 oy
tarafından
cnm benimde yardim edenim yok bide 2 yasinda cocugum var ve 4 aylik hamileyim mecbir yapyorum kendim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Çok normal canım hamilelikte böyle şeyler oluyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
0 oy
10 cevap 375 göst.
0 oy
7 cevap 142 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Rabia demir (80 puan) tarafından soruldu
0 oy