0 oy
89 göst.
Aile kategorisinde (352 puan) tarafından
Bebeğim 7 ay 20 günlük en başından beri asla bulamaç vermedim blender kullanmadık ama nedense hiç bir şey yemiyor tek yediği muzlu elmalı yoğurt. Herşey denedim nerdeyse mücver pankek çorba çeşitleri ama herşeyi öğürüp kusuyor daha önceden de reflümüz vardı bazen ekmek veriyorum kemiriyor ama ağzına bi parça geldi mi kusuyor çok üzülüyorum bu duruma ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten çok üzücü :(

4 Cevaplar

0 oy
(489 puan) tarafından
Pütürlü yemiyorsa püre yapıp verin, elbet bir gün çğnemeyi yutmayı öğrenir , aç kalmasından iyidir 
(352 puan) tarafından
Aç bırakmıyorum elbet ama sürekli püre nereye kadar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öğürme reflekstir genelde 8 aylikken gecer ama sen yine de pes etme onun eline ver kendisi döke saca yemeye calissin kesfetsin ilk basta mıncıklar yere atar ama zamanla agzina goturmeyi ogrenir
(352 puan) tarafından
Ağzına alıyo ne versem ağzına götürür oyuncak falan ama onuda öğürüp kusuyor anlamıyorum çok yoruldum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Canim vazgeçme bugun istemiyorsa yarin ver ondan sonraki gun ver bozmde oyleydi simdi biraz daha iyi 
(352 puan) tarafından
Allah sabır verirde vazgeçemem inşallah ama yoruldum gerçekten
(1,569 puan) tarafından
Bende cok sinir oldum neden yemiyo diye baktim ilaci zaman gerçekten oyle oldu tabak tabak yemeye başlamadı ama  ogurmesi  gecti
0 oy
tarafından
Benimki 1 yasinda anca yemek yiyebildi hep oguruyodu
(352 puan) tarafından
Hadi ya o kadar sürer mi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
11 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
23 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (668 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
27 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,773 soru

11,509,729 cevap

35,167 kullanıcı

...