0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar midem o kadar kötü ki ne yesem midem bulanıyor dün gece ateşim vardı biraz 3 kere istifra ettim üşüttüm siye gittim enfeksiyon çıktı prilam falan verdi ama ne yesem aşırı midem bulanıyor normal mi bu ? Geçirenler oldysa yardımcı olsun bir ya mahvoldum 11+2 hamileyim

2 Cevaplar

0 oy
(1,770 puan) tarafından
Evet bulandiriyo canım mahvediyo insanı valla 
(241 puan) tarafından
Kız kusa kusa karnımın yanları ağırdı tutuldu sanki böyle birşey görmedim
(1,770 puan) tarafından
Benimde öyle kuzum yaa her adetim bittikten sonra karın ağrısı çekiyorum mide bulantisi iğne vurduruyorum antibiyotik alıyorum öyle geciyo enfeksiyon 33 lerdeydi benim
(241 puan) tarafından
Canım birde ben hamileyim 11+2 birşey yiyemiyorum burdaki doktorda serum falan verseydi iyiydi belki iyi gelirdi
(1,770 puan) tarafından
Yaaa evet öyle daha zor kuzum ama belki hamilelikten mide bulantısı oluyodur
(241 puan) tarafından
Bilmiyorum canım her an bulanıyor kusuyorum  herhalde tekrar bir gidicem ay birde hiç böyle bulanmamıştı 7. Haftamda sadece böyleydim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sabah kadın doğuma gittim bendede var idrar yolu enfeksiyonu ama hiç midem bulanmiyor benim
(241 puan) tarafından
Ya ben aslında üşüttüm diye gittim geçen soğuk çarptı o gün boğazlarımda ağrıyordu giderim bir serum verirler dedim ama enfeksiyon çıktı anlamadım bende
tarafından
Bana fitil ve antibiyotik yazdı bugün doktor
(241 puan) tarafından
Banada antibiyotik verdi ama bakalım işr yarayacak mı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 127 göst.
0 oy
1 cevap 100 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 182 göst.
8 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (590 puan) tarafından soruldu

377,390 soru

11,293,654 cevap

34,711 kullanıcı

...