0 oy
485 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Kızlar fiyatlar hakkında bek bı bilgim yok 15 haftaligiz. Toplu bı şekilde almak mı daha mantıklı yoksa hepsini parça parça mi almak mantıklı. Bu arada bime 1 Nisan cuma bebek eşyaları geliyomus. Hangilerinin fiyatları uygun

image

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Allahım isteyen bütün annelere bebek alışverişi haptirnwyi nasip et inşallah 
(1,464 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbim bütün istiyen herkese nasip etsin
tarafından
Aminnn aminnnn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence toplu al canım fiyatları iyi gibi ama mama sandalyesi aynısı var bizde bimden almıştık uçmuş fiyatı 
(1,439 puan) tarafından
Mennunmusunuz mama sandalyesinden
tarafından
Evet canım 7 aydır kullanıyorum
(1,439 puan) tarafından
Disarda daha pahali dir galiba
0 oy
(548 puan) tarafından
Ana kucağını 170 e almıştım 220 olmuş zamanla herşey pahalanio neye ihtiyacın varsa al canım bnce 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Bu küvet takımını ben ben filesi hariç kova masrapa ve küvet olarak trendyoldan 230 aldım hemde pembesini böyle hiçte uygun değil açıkçası bu arada cıvıl de 400 TL idi
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Beybinest alıcam ama çıkamamki
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım toplu alınca birden yükleniyor insanın durumuda elveriş vermiyor parça parça alsan daha iyi bence uygun bulduklarını al sonra başka bir yere gittiğinde diğer eksileri al daha iyi oluyor
0 oy
tarafından
Kanguru hariç hepsi çok pahalı bence parça parça uyguna internetten bulup al yada mağazalarda genellikle daha uyguna oluyor oradan alabilirsin. Ben parça parça aldım 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ayyy lazımlıkta gelse keşke 
0 oy
tarafından
Yani yavaş yavaş alırsan , zorlanmazsin. Liste yap neye ihtiyacın varsa. Herşeye hergun zam geliyor malum. Genel olarak uygun fiyatı . 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ben bimden sdece müslin ve biberon almştım çıtçıtlılar pahalıydı ama alışverişi genel anlamda parça parça yaptım her çıktğmda bi parça en son kalan eksikler fln
0 oy
(909 puan) tarafından
Doğuma az kaldi küvet ve file lazım cunku ben tek yikayacam yardim edeck kimse yok fiyatlarida cok yuksek bakalim nasil olacak 
0 oy
(795 puan) tarafından
Bilgin için teşekkür ederim 
0 oy
(534 puan) tarafından
Burda ki kanguru iyi mi acaba bilen var mı , birde hepsi uygun canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 342 göst.
0 oy
8 cevap 367 göst.
0 oy
2 cevap 251 göst.
0 oy
20 cevap 566 göst.
22 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Poncikhanim (1,578 puan) tarafından soruldu

378,310 soru

11,323,192 cevap

34,774 kullanıcı

...