+2 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Gitmiş kurtlar vadisi bölümleri indirmiş salonun ortasında yayılıp sesli sesli izliyor neymiş tek bir zevki varmış akşamın üç dört saati bu ap Tal diziyi dinlemekle geçiyor. Her akşam kavga ediyoruz acayip sinirliyim kaç gündür zaten çocuklarla geçiyor uykusuzluk stres bı de bu akşamları gelip yayılıyor bir çocuk tutmaz ki işimi yapim sinirimden çocuklara patladigim bile oluyor

7 Cevaplar

0 oy
(265 puan) tarafından
Ay nefret ediyorum o diziden
(4,040 puan) tarafından
Berbat saçma bir dizi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hepmi öyleydi 
(4,040 puan) tarafından
Zaten öyleydi iyice artırdı önceden TV izlerdi o bana bu kadar batmazfi
tarafından
Sene aldıkça batıyor oluyor dimi
(4,040 puan) tarafından
Galiba öyle artık tahammül kalmadi
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Geçen eşimi aramıştım napiyorsun dedim kurtlar Vadisi'nin 1. Bölümünü izliyorum dedi. Ne var acaba bu kadar başa dönülecek :) Allah'tan ki eve internet almadık işteyken izliyor :))))
(4,040 puan) tarafından
Bizde de net yok gitmiş indirmiş koca bir nesle gerzek erkekleri Kahraman olarak yutturan dızi
(1,662 puan) tarafından
He öyle huyu yok şükür. Biraz daha izleyip sıkılır benimki :)
0 oy
tarafından
Canım herkesin kendine ait bir alanı olmalı. Eşini o mutlu ediyor . Bir sorun yok. saygı duy. Dışarda orda burda gezsemi iyi, oyun oynasamı iyi. Bırak baksın. Sende akşam odaya geçince bu bölüm noldu diye sor. Anlatsın ki, senle konuşmayı sevsin.
(4,040 puan) tarafından
Salonun ortasında bangır bangır izliyor bize gelip kalmayı seven bir görümcem var ben ses dinliceksem evimde kalirdim diyor
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Bir kere bile izlemedim o diziyi sadece amcamlardq iken Memati'nin oğlunun öldüğü sahneye denk gelmiştim o kadar iyiki de izlememişim valla
(4,040 puan) tarafından
Pskilojileri bozuklad
0 oy
(119,202 puan) tarafından
iiyykk en sevmedim dizi
(4,040 puan) tarafından
Benim de
0 oy
(10,472 puan) tarafından
Eşim 3 kere  bitirdi şimdi yine başladı bıktım usandım 
(4,040 puan) tarafından
Yuh ya vallahi bildiğin sinirlerimi.yipratiyor çok boş zamanları varsa bebelere ayirsinlar ilerde kopukluk olunca da oturup aglamasinlar
(10,472 puan) tarafından
Yok kız asla baakmaz yemin ederim sinirden ayrı odada oturuyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 265 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde hll_66 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 328 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 181 göst.
23 Mayıs 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 350 göst.
28 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,780 soru

11,337,433 cevap

34,800 kullanıcı

...