0 oy
250 göst.
Moda kategorisinde tarafından
Kizlar ben bayramdaa 3 aylik oluyorum 

Ve henuz karnim bile tam cikmamis oluyor . 

Ben de iki iş yapmak istemiyorum bayram da bir elbise  alayım 

9 ay onu giyeyim istiyorum ama bayramda yani 3 aylikken aldigim elbise bana bol gelecek  ne yapacağım  

Bayramlik almak istiyorum . 

Ama ddgm gbi  bayram  da ayri alayim . 

Karnm buyuyunce ayri alaym istemyrm

Sizin boyle bir durumunuz olmusmuydu 

Ki zaten dogru düzgün  hamilelik elbisesi bile yok arastrdm ama yokk

10 Cevaplar

0 oy
(3,180 puan) tarafından
Kapalı mısın canım salaş model elbşse al ben hamşle olmadan öncede öyle giyiyordum pek almadım kıyafet 8 ayım bitmek üzere 
tarafından
Kapali dglm cnm  nerden aldn netten mi aldn
(3,180 puan) tarafından
Netten aldım da açıklar için yok orda canım Meri store ve giza giyim den
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben elbise almadım. Sonradan kullanamiycam birşeyi almam. Ben hamile tunigi aldım zaten normal tunik olatakta kullanabilecek birşey. Göğüs altından ipli. Lcwden almıştım . 
0 oy
(795 puan) tarafından
Valla ben hiç gebelik için almadım zaten normalde bol giyinirim onun için kıyafetim rahatlıkla oluyo 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bol salaş elbise alıp kemer takarak giyebilirsin cnm karnın büyüyünce de kemersiz kullanırsın ☺️

Burda 4 aylık hamileyim ☺️❤️
tarafından
Netten mi aldin canm? Nerden aldn onerebilecegn nette bir site varmi byle elbise satan
tarafından
Locco teseddür den aldım cnm baya elbise aldım ordan memnun kaldım tavsiye ederim ☺️
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Canım bende hamileyim ama hamilelikten önce de hep bol salaş kıyafetler alırdım. Göğüsten bolaran güzel bir elbise tercih edebilirsin. Doğumdan sonra da o şekilde ya da kemerle kullanabilirsin. Ya da yine göğüsten bolaran güzel bir tunik ile hamile pantalonu tercih edebilirsin. 
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Bence şimdi normal bir elbise al. Kurban bayramina karnin çıkmış olur o zamana hamileliğini belli edecek bir elbise al. 
0 oy
tarafından
Valla her yerde var internetten almıyorum hiç çarşıya çıkıp alıyorum her şeyi
0 oy
tarafından
Bol salaş elbise al 3 aylıkken kemer takarsın 9 aylıkken kemersiz takarsiz 
0 oy
(1,464 puan) tarafından

Bende öyle düşündüm ve böyle bi elbise almıştım burda 3 aylık hamileyim merak etme 3 aylıkken çıkmaya başlar benim 5 6 aylik zannediyorlar :D  dışarıda mağazalarda hiç bulunmuyo hamile kıyafeti satan mağaza bile kalmadı.

image

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canım daha bebeğin küçük bence şuan normal bir kıyafet al hani doğumdan sonra da giyebilecehgin şekilde karnın cikincada hamilelik alirisn canım ben 2takim almıştım şuan giyemiyrm istesem daraltirim ama yine hamile kalırsam diye daratlamdim bide 1swnw sonra çocuk istyrm :-):-)

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 801 göst.
0 oy
2 cevap 94 göst.
6 Temmuz 2022 Moda kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 422 göst.
8 Ekim 2021 Moda kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
17 Nisan 2023 Moda kategorisinde Huzur içimde (458 puan) tarafından soruldu