0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (451 puan) tarafından
Arkadaşlar geçen yazmıştım eski postumdan bakabilirsiniz eltimi aradım baş sağlığı için numaram yoktu onda oğlu çıktı annen markete gitti dedi sonra kapattım tamm bı saat sonra ararım dedim sonra yine aradım annem gelmedi dedi bnde daha aramadım oda dönmedi ablası iki hafta oldu öleli şimdi ben ne diyeyim bu gururlu kadins artık aramalimiyim yoksa asla arama diyenlerden misiniz 

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sanki bilerek oğluna actirmis gibi bence daha arama 
(451 puan) tarafından
Tamm canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canim eski konuyu bilmiyorum ama telofonla baş sağlığı dilemek ne bilim sonucta kedisi ölmemiş yaniii
(451 puan) tarafından
Abla çok karışık bu işler değişik bir kişilik herkesi kapısından kovan herkese le kuş bı kadın öyle diyim
(1,344 puan) tarafından
Konunu bilmiyorum ama gitmek en güzeli kapıdan dahi olsa kovsa dahi üzüntüsüne verirsin. Boyle olunca ne dicek eltim beni aramadı. Oglum soylemedi ve bissürü bahane uydurur. Gitmem diyorsan Son bir defa ara acmazsa yada baskasına actırırsa msjla bassaglıgı dile canım abla bu insanın kanı canı.
(451 puan) tarafından
Esimde gitmedi farklı konular var artık ne hali varsa görsün beni biri ariycak iki kez ben acmiycm yada donmiycen
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Senin yerinde olsam ilk aramadan sonra onun aramasını beklerdim.

bahane Bence marketten gelememesi

Yatıya mı gitti
(451 puan) tarafından
Ah ah deli kocam
0 oy
tarafından
Arama canim.          
(451 puan) tarafından
Tammm canım sağol oda onun fesatligi
0 oy
tarafından
Çocuğa bilerek vermiştir çoook öyle yapan var :) hem arardı boşver 
(451 puan) tarafından
Belkide ah benim kocam yüzünden aradım hem ölüm bu dedim
tarafından
Kendine bak kimseyi dinleme.
(451 puan) tarafından
Çok pişmanım aradgima ikinci kez
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Değişik üstüne düşeni yapmışsın sen

(451 puan) tarafından
Aynen eşim Hayri için birde geçici dünya dedim
0 oy
(736 puan) tarafından
Bence arama  arama dönmek isteyen şimdiye dek dönmüş du
(451 puan) tarafından
Haklısın eşim sikistryoo
(736 puan) tarafından
Eşine de ben 2 defa aradım dönmek isteyen döner yada msj atar soyule ben daha aramiyorum
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Bence kadın seni sallamış keşke aramasaydın 
(451 puan) tarafından
Numaram onda yoktu  ama oykeysede kendi bilir
(17,876 puan) tarafından
Boşver
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ölen ablasıymış ara bence.... Bi daha ara yine açmazsa senden vebal gitmiş olur
(451 puan) tarafından
İki kere aradım ama onun dönmesi lazim
0 oy
tarafından
Akşam ara sende eşinde yanında olsun bida çkkmassa telefona sil gitsin numarasını
(451 puan) tarafından
Akşam aradım zaten sen ara ne olucak diyo
tarafından
Sende kaybını ara
(451 puan) tarafından
İkisi birbirinden beter ben evlendgimde ben doğulu onlar Karadenizli ben türküm kurtte. Olsam sorun değil ama bunlar aileme kıro dediler katı.koca bende duydum bu yüzden onlada konuşmuykrum
tarafından
Sohbet dışı ama kara denizin neresinden eşinin ailesi
0 oy
tarafından
Aramanı ekran kaydı al aradım açmadı dersin isbatın olur yarın bi gün ortalıkta laf ederse aramadı başsağlıgına diye 
(451 puan) tarafından
Aradım allh bilsin canimm b nballh rızası icin aradım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Evine neden gitmiyorsun canım

(451 puan) tarafından
Farkı konular var canım bu kadın hasta herkesi evind n kovan bir tip hicbirsey le mutlu olmayan bı tip zenginliginle övünen tıp öyle diyim kimse evine gitmiyo yani eşimde gitnedi tekefonla ara defi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben olsam aramam  ama mesaj atardim ki yükü benee kalmasin 2 kere aradim diye de belirtirdim mesajda
(451 puan) tarafından
İnnki artık aramam mesajda atmm içimde nefret oluşuyor böyle şeyler olunca allhindan bulsub
(7,791 puan) tarafından
Ya sonra yok haberim yoktu bilmem ne olmamasi adina ben mesaji her zaman garanti çözüm buluyorum. Eşime de derdim bak iki kere aradim böyle de mesaj attim tesrif edip dönen olmadı diye. Ki bidaha konu nolursa olsun kimsrnin bana laf deme yüzü olmaz.
(451 puan) tarafından
Ya nasıl bir aileye düştüm bilmiyorum hepsi bu kadından muzdarip ne desem ne ypsamda kimse yadrgamaz yani öyle diyim eşim dışında oda aradım sen bı daha ara dedi dedin dursun aramm bvn artik
(7,791 puan) tarafından
Eşin de numunelik o zmn . Bilmiyorum ben öyle yapardim cnm yine de yapim bu
(451 puan) tarafından
Numune zaten
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Çok çok için rahat etmesini istersen mesaj at seni aradım evde yokmussun galiba başın sağolsun yaz yokmussun yazarsan biraz inananmamis gibi oluyorsun :)
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Kesinlikle arama boş ver canim
(451 puan) tarafından
Aramiycamm canimm
0 oy
(507 puan) tarafından
Bence msj at watsaptan aradım marketteydin müsaitsen arim diye dönüş yapmazsa boşver 
(451 puan) tarafından
Bosner onun gibi insanlara değmez kendimi uzmekden başka birşey yapmadım
0 oy
tarafından
Eski postunu okudum ama gitmen gerekirdi ne kadar küslük olsada ve gec olmadi mi aramak için
(451 puan) tarafından
Onun bana yaptıklarını anlatsam beni doguram anama laf söyledi babama hakaret etti arada hiçbir şey yyokken ve ben bunlara rağmen aradım düşün

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 322 göst.
0 oy
13 cevap 307 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,355 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ugurbicegim (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 263 göst.
20 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksone (2,315 puan) tarafından soruldu

381,082 soru

11,408,774 cevap

34,945 kullanıcı

...