0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Kızlar bende bir görümce var ne Çocuklarınla ilgilenir ne bir şey yapar akşama kadar tiktok ta bize Geliyorlae çocukları evi tavan yapıyor kızımın özel durumu var bebekken beyin kanaması geçirdiği için kafasına dikkat etmem gerekiyor sürekli evde peşinde geziyorum geçen kafasına oyuncak fırlattı gözümün önünden yapma evladım deyüncede daha çok yapıyor ben çocukta suç bulmuyorum annesine suç ne uyarıyor ne ilgileniyor sürekli dövüyor yazık değil mi o çocuğa da annesi onla ilgilensin diye öyle yapıyor bide geçen bize geldiler diyor ki abime erkek çocuk doğuracaksın bende dedim ona ben karar vermiyorum nasipte ne varsa olur yok illa erkek olacak erkek olana kadar doğur bende dedim buna eşimle ben karar veririz sen değil eşimde söyledim kardeşin böyle diyor diye eşimde dedi kimse karışamaz bakanileceğimiz kadar istediğimiz kadar yaparız diye illa erkek takıntı lı ya benim bir kızım var kız di ye ne bir şey aldı ne bir şey getirdi yastığının altına 10 tl koymuş kıyafet alırmışım dedim gerek yok al paranı ben çocuğuma alırım diğer görümcem erkek hamile daha doğmadan kıyafetler büssürü şey aldılar o kardeşiyle Buda kardeşi abisi yani yabancı değil benim zoruma giden bide 10 tl koyup dalga geçmesi 

11 Cevaplar

0 oy
(13,702 puan) tarafından
Tuhaf.. biz yengemizi baş üstünde gezdiriyoruz vallahi
(7,376 puan) tarafından
Kız gör var ya gelecen desin mutfaktan çıkmam büssürü şey yaparım yinede her geldiğimde böyle onda yenge çok 5 eltim 6 görümcem var canım
(3,599 puan) tarafından
Kesinlikle Merve bizde öyleyiz bı tane yengemiz var bizde ona yedi gorumceyoz ama asla böyle degiluz
(13,702 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ne tuhaf
Yengem evimizin gelinidir benim gözümde annemden sonraki baba evimin kapisinin anahtarı ben çok kıymet veririm
(7,376 puan) tarafından
Diğerleri i böyle değil bir tek bu görümcem böyle canım diğerleri çok iyiler
-Reklam-
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Ayy benimde görümce niye çocuk yaptınız diye saçmaladı eşimde sanamı soracaz dedi bida karışmadı terbiyesiz hadsizler ya
(17,796 puan) tarafından
Saçma insan işte salla he merve niye yaptık :D
(13,702 puan) tarafından
:D gorumcen sorduysa ben de sorcam banane :D ahahah
(17,796 puan) tarafından
:D sor hakkındır bro
(13,702 puan) tarafından
Nasıl da yaparsın nasilll nasıl 3. Çocuğu yaptın hainnn :D
(17,796 puan) tarafından
:D hahahaha yaptık affola
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Bir şey almaması sevmemesi umurumda olmaz sevmeyeni sevmem istemeyeni istemem ama büyük konuşmayayım çocuğu benimkini dövecek o da mal mal bakacak kolundan tuttuğum gibi dışarı atarım geçen yaz ablamlar bir araya geldi birinin beş yaşında oğlu birinin üç aylık kızı vardı oğlan bebeği sevmek istiyor bizim ev dört kadın o çocuğun başında bekledi oğlan kıza vurur eder diye. Şimdi ben gideceğim benim oğlum dört aylık ablamın kızı bir yaşında bu sefer benim oğlanı onun kızdan koruyacağız şimdiden konuşuyoruz çocuklara göz kulak oluruz sen benimkini kızın yanında sevmeyiz kıskanmasın diye bunu eşinle konuşman lazım onun desteğini de alıp görümcene adam akıllı çocuğuna sahip çık diyeceksin. Erkek çocuk muhabbetinde de kimse de utanma da kalmamış milletin yatak odasına da karışılır olmuş de 
(7,376 puan) tarafından
Canım sevmesin ona bir şey demiyor sevmesin gelmesinde ben gitmiyorum sahsen kızımın özel durumu var çocuk vuruyor o ayrı kendide geçen oyuncak fırlattı kafasına kendi çocuğuna atacakmış kaç kere dedim ben istemiyorum gelmenizi ne sen bu çocukları bu şekilde büyütürsün nede benim evime gelebilirsin ertesi gün yine geliyor
(13,111 puan) tarafından
Anam seninki de çok yüzsüzmüş Rabbim sana sabır versin canım
(7,376 puan) tarafından
Sorma canım amin. İnşallah
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Gorumcen kaç yaşındaki oyuncak firlatiyo
(7,376 puan) tarafından
Kız kendi çocuğuna fırlatıyor du benim kızıma geldi 26 yaşında oğlumda ayrı alem zaten Allah o çocuğa yardım etsin annelerinden suç
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kendisi erkek doğurmuşta ne olmuş saldım çayıra mevlam kayıra. Erkek çocuğu olanların kendilerini ayrıcalıklı gibi hissetmeleri Allaha şirk koşmaktan başka bir şey değil. Allah nasip etmedikten sonra taşı yerinden kaldıramayacağını unutuyorlar. Benimde oğlum var Allah bağışlasın benimde herkesinde çocuğunu. 
(7,376 puan) tarafından
İşte anlamıyor canım bunu neler dedik illa erkek bide herkesin içinde erkek doğurmak zorundasın diyor Gelde sinirlenme bende laf söyleyince gelmiyecem bir daha diyor bende dedim gelmezsen gelme ertesi günü yine kapımda
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Ulan bi şöyle görümcelik yapamadım hee :angel: 

Bizim gelin başımızın üstünde geziyo valla 

(7,376 puan) tarafından
Ne güzel kız diğer görümceler çok içtiler tek bu böyle evimizde yakın ben gitmesem o geliyor illa
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Görümcem yokkkk 
(7,376 puan) tarafından
Kafa rahat
0 oy
tarafından

Önce görümceni herkesin içinde uyarıcaksın.Çoçuğumun sağlık durumu malum. Lütfen çoçuğuna dikkat et . 

Erkek çoçuğa gelincee.. Benim şey diyesim geliyor. Kendi şeyimi kesib sana veriyim. Sen ne lazımsa yap sonra bana geri verirsin. Malum ben yapmasını bilmiyorum:alien:
(7,376 puan) tarafından
Valla canım zaten çocuğum için kavga ettim çekti gitti ertesi gün yine geldi evi yakın söyleniyordu kızıyorum ertesi gün yine bizde
tarafından
Anaaam Allah sabır versin. Çoçuğunu uyar onla oynama diye.
(7,376 puan) tarafından
Kız çocuğum 16 aylık oda görüp gidiyor yanına
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Ayy ne cahil insanlar ya Allah sana sabır versin kuzum. Benim görümcelerim ben hamileyken sabah akşam dua ettiler kız olsun diye şimdide benden daha çok eşya alıyolar kızıma Allah razı olsun 
(7,376 puan) tarafından
Amin canım kız 5 tanesi çok iyi bir bu böyle bide evi yakın söyleniyor kalkıp gidiyor ertesi gün yine geliyor
(1,309 puan) tarafından
Bikaç defa evde yokum falan diyip kapıyı açmasan gelnez belki
(7,376 puan) tarafından
Denedik canım zaten haber vermeden gelen biri pat diye damlıyor kocasınla Üstümü nasıl değiştireceğimi şaşırıyorum ben hangisine gidersem gideyimararım evde misin müsait misin yok damlıyorlar hemen
(1,309 puan) tarafından
Amann yaz geldi zaten erkenden kalk evini topla yemeğini yap sonra bebenide al çık dışarı gelsin gelsin seni bulamasın
(7,376 puan) tarafından
İnşallah canım bir tam yaz gelsin zaten öteki görümcemle çağırıyor çaya falan onlara giderim kızımla gezerim artık yaz gelsin
0 oy
tarafından
Kız böyle görümce düşman başına benim görümcem iyi kız parası yok bilirim para vermedi ama kilotlu çorap falan almıştı ya bişey almasa da yeğenini sevmesi yetiyor bana illa erkek diye de tutturan ilk görümce sanırım senin görümcendir kaynana bile bu kadar tutturmaz herhalde 
(7,376 puan) tarafından
Kız bir şey almasın ama dalgada geçmesin He valla kaynanam karışmaz ağzını açmaz kız zaten benim kızım 41.torunu kaynanamla tın bizden sonra 3 torun daha var benim görümce erkek erkek tutturuyor
tarafından
Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin kızın da erkeğin de hadi erkek oldu hayrını görmedim napim ben erkek evladını görümceniz çok saçma birisi
0 oy
tarafından
Kaç yaşında bu görümce
(7,376 puan) tarafından
26 canım
tarafından
Öyle bir bahsetmişsinki dedim heralde 15 yaşında kocaman kadın ya
Hiç takma
(7,376 puan) tarafından
Kendininde 1 kızı bir oğlu var kız hergün kapımda nasıl takmam

İlgili sorular

0 oy