0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (544 puan) tarafından
Kızlar uzun zamandır burayı hesap açmadan kulanıyorum yeni hesap açtım  

3 çocuğum var altı ay önce doğum yaptım ve lohusalığım hala bitmedi tam bitiyor 4  5 gün tekrar başlıyor doktora gittim rahim ağzında polip var dedi ilaç yazdı örnek aldı temiz çıkarsa alıcaz dedi kanama böyle devam ederse rahim içinden örnek alıcaz kanser varmı araştırız dedi aranızda yaşayan bilen varmı 

Not şimdi rahim içinden parça almamasının sebebi yaşın küçük dedi bitmezse en son rahim içinden parça alırız dedi bu arada yaşım 24 

2 Cevaplar

0 oy
(785 puan) tarafından
Geçmiş olsun bendede polip vardı ama benimki rahmin içindeydi ameliyat ile aldılar polipler çoğunlukla iyi huylu oluyor dedi bana doktor 
(785 puan) tarafından
Canım aynı şekilde oldu bendede 9 haftalık bebeğimin kalbi durmuştu kürtaj ile aldılar sonra sürekli lekelenme ve damla damla kanama yaşadım bir ay boyunca değişik bir şey olduğunu anladım çünkü hiç öyle olmazdı bende jinekolojide muayyene oldum öyle ortaya çıktı polip olduğu bebegimide bu polip yüzünden kaybetmişim çok büyümüş oyuzden bebeğim beslenememis benden rahmine tam tutunamamis bu polip yüzünden
(544 puan) tarafından
Yaa çok üzüldüm gerçekten cnm benim Allah öbür dünyada sana şefaatçi eylesin

Benimde anlamadığım aslında tam olarak bu işte ben doğum yaptım doğum sonrası kontrollerimede gittim bir sorun yok dendi o an fark edilmiyormu acaba
(785 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım evet kolay kolay fark edilmiyor maalesef bende öyle kürtajdan önce kürtajdan sonra bı dünya ultrasona girdim hem Vanjinal hem karından baktılar sürekli yinede gorememisler zaten jinekolojide gittiğimde de bir şey göremediler ama yinede bı histereskopi yapalım dediler histereskopi de belli oldu polip olduğu sonra işte ameliyat günü verdiler gittim komple bayiltarak ameliyatımı yaptılar
(544 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım biraz olsun içim rahatladı
(785 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Canım annemde polip aldırdı özelde aldır ama uyutsunlar seni kürtaj gibi bir şey doğumdan kaynaklı olabilir polipin bu arada
(544 puan) tarafından
Özele gidiyorum doktora söylesem uyuturlarmı isteğe bağlımı uyutuyorlar
(1,730 puan) tarafından
Yok canım onu yaparken uyutuyorlar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
6 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikbal1018 (4 puan) tarafından soruldu

380,424 soru

11,390,067 cevap

34,898 kullanıcı

...