0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Kaynanama güvenmiyorum bebegi yanimdan alip odalara goturuyo dovuyo mu başka birsey mi yapıyo bilmiyorum 

28 Cevaplar

+6 oy
(3,599 puan) tarafından
Üffff gına eldi senin postlarindan valla guvenmiyosan verme ayır evini ne istiyosun bu kadından anlamadım yaa niye dovsun torununu 70 yaşında kadın Allah Allah 
(3,162 puan) tarafından
Alkışlıyorum yorumunu canım.
(1,455 puan) tarafından
Valla sevmese kucağına almasa hiç çocuğuma bakmıyo kucağına alıp sevmiyo beni dinlendirmiyo derler.
(341 puan) tarafından
Kucagina alacak baakcak tabi ona laf yok. Ama her defasinda baska odaya götürüp  odadan cikmasi şüpheli  diyorum cnm
(236 puan) tarafından
Bakmiyo canım hiç ben bakıyorum o sadece kucagina alıp oda oda geziyo bebekle kucağına alma anne günlük bebek daha 40 ı çıkmadı diyorum anlamiyo
(3,599 puan) tarafından
Kız abartiyo bence diğer postta da kaynanam bebgi sevmek istiyo faln yazmıştı oda gitsin Allah aşkına çokmu zor birde.kadin 70 yaşında demisti
-Reklam-
+1 oy
(197 puan) tarafından
Bence bi dr a görünün siz
(3,599 puan) tarafından
+++++++++
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sende git peşinden hem niye dovsun 
tarafından
Aynennn +++
0 oy
tarafından
Yuhhh kadın niye dövsün torununu
(236 puan) tarafından
Günlük bebek canım güvenemiyorum
0 oy
tarafından
Niye dovsun ki onun da torunu yani canının canı sevmiyosunuz diye bütün suclamalari atmaya hakkiniz var mi yazik gunah ya 
(236 puan) tarafından
O beni sevmiyo
tarafından
Seni sevmiyo olabilir ama torununu seviyodur
0 oy
(195 puan) tarafından
Sen ne yapıyorsun o sırada git bak madem güvenmiyorsun yalnız bırakma
(195 puan) tarafından
Canım lohusa psikolojisine girmişsin sakin ol hepimiz o evreden geçtik bebeğe birşey olacak korkusu oluyor merak etme seviyordur sadece birşeyde görmemişsin ayrıca sadece gezdiriyormuş sevebilir torunu bırak sevsin hatta sende git yanına madem kayınvalidenle aran iyi değil bir iki bebek üzerinden sohbet et sorular sor ortam yumuşar bebek herşeye iyi gelir
(75 puan) tarafından
Gezebilir ne var bunda bende gezdiriyorum oda oda hatta banyo  falan yani
Sana yardımcı olmaya çalışıyor bebekle ilgilenerek
Git dinlen keyfine bak
(236 puan) tarafından
Günlük bebek bu her gün kucagina alıp evin içinde gezdirmek saçma ne anlar bebek daha küçük yani
(75 puan) tarafından
Bilemedim şimdi
(236 puan) tarafından
Ya sen gezdir canım annesisin bunun her gün istemesi bana tuhaf geliyo burda çok bilmiş arkadaşlar lohusa psikolojisi doktora görün yazmislar benim kaynanamla neler yaşadığımı bilmedikleri için torunu sever diyolar beni sevmeyen ailemi sevmeyen neden bunu her gün kucagina almak istiyo ki almasın
0 oy
(7,026 puan) tarafından
Neden böyle düşünüyorsun canım bir şey mi gördün? 
(236 puan) tarafından
Görmedim canım ama her gün gelip istemesi kucagina alip odalara götürmesi yanlış geliyo bana her gün bebek kucağa alınmaz bir de beni hiç sevmedi ona güvenemiyorum bebeği
0 oy
(158 puan) tarafından
Manyak misin niye dovsun el kadar bebegi sandiga sok istersen cocugu tovbeler olsun
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Kız sende ne kaynana düşmanıymıssn niye dövsn kadın torununu
(236 puan) tarafından
Bilmiyorum canım beni sevmiyo ya güvenmiyorum ona
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Niye dovsun cnm öyle düşünme onun da canı. Neden böyle düşünüyorsun kaynanan bir şey mi yaptı. Yine de yalnız bırakma için rahat etmiyrsa bebeğin yeri annenin yanı
(236 puan) tarafından
Beni sevmiyo  hiç istemedi bu günlük bebek kötü birsey yaparmi diye kucagina vermek istemiyorum geliyo aliyo
(1,685 puan) tarafından
Hiçbir şey yapmaz cnm onun da torunu. Ama sen yine de kesinlikle verme bebeğin yeri annenin yanı da ona da verme gece hele kesinlikle verme
0 oy
(161 puan) tarafından
Niye bebek ağlıyormu götürünce ve seni sevmiyor olabilir ama canının canına böyle birsey yapmaz ne kadar kötü olursa olsun.Boyle şeyler söyleme  günahına girme
(236 puan) tarafından
Ağlamıyo canım ama ona güvenmiyorum
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Neden dövsün ki diyelim ki böyle bir şüphen var neden evine sokuyorsun baş başa bırakıyorsun ki 
(236 puan) tarafından
Aynı evin içindeyiz sürekli bebegi kucagina aliyo vermek istemiyorum  günlük daha
(12,856 puan) tarafından
Yok dövmez lohusa psikolojisine girmiş olabilirsin
0 oy
tarafından
Senin lohusaligin çok ağır geçiyor
0 oy
(136 puan) tarafından
Kaynananla problem yaşıyor olabilirsin ama sanmam bebeğe bir şey yapsın. Sen onun gözünde el kızı olabilirsin lakin o bebek onun oğlunun çocuğu yani kendi canı kanı.

Bunları sürekli düşünüp psikolojini bozma derim. Bu stresi bebeğine de geçirirsin.
(236 puan) tarafından
Ya sürekli kucağına almak istiyo kaç defa uyardım 3 4 aylik bebek değil  anlamıyo
(136 puan) tarafından
Bebeğe kanı kaynıyor olabilir :) aslında güzel tarafından bakmak da gerek bazen. Demek ki torununu seviyor. Tabi bu kadar kucağına alması belki doğru olmayabilir. Sen tatlı dille kaynanana sürekli yanımdan götürme onun yanı benim yanım de.  Kendini de dolduruşa getirme canım. Bazı durumlarda kendimizi doldurusa getirip olayları farklı anlayabiliyoruz
0 oy
tarafından

Niye dövsün ki madem güvenmiyorsun sende git peşinden :ermm:

0 oy
(1,776 puan) tarafından
Durduk yere mi bu şüphe yoksa daha öncesinden böyle hareketleri mi vardı. Yani ne bileyim psikolojisinin bozuk olması lazım dövmesi için. Bende güvenmemde çocuğum söz konusu olunca kimseye.
(236 puan) tarafından
Her gün odaya geliyo bebegi istiyo gezdircem hava alsın diyo evin içinde oda oda goturuyo
(1,776 puan) tarafından
Ne bileyim sevmek istiyordur kucağına alıp ama daha yeni lohusaysan bebeği paylaşamıyor olabilirsin kimseyle o yüzden batıyordur harekeyleri bide önceden de aranızda sorunlar varsa.
0 oy
(341 puan) tarafından
Dövse morluk aglama sesi olur. Ses yoksa birsey yapmiyordur. Sen bence  ewinde olmandan rahatsizsin. Eger guwenilmeyen bi kadinsa belki esyalari karistiriyordur. Sen sevmiyorsa dikkt et bi yerlere birseyler koyabilir peşinde  gez. 
0 oy
(133 puan) tarafından
Senin torunun olsa onu döver misin? Neden öyle düşünüyorsun birbirinizi sevmiyorsunuz diye torununu sevemez mi kadın
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Sen once kaynanani kabullen bence 

Sen o kadini istemiykrsun ki 

Niye götürüp dövsün kadin kafayimi yedi  
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Niye dövsün ne saçmalıyosun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 228 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu