0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (592 puan) tarafından
Kızlar 3 gündür farkediyorum yani bugun 3. Gün oldu göbek deliğinin hemen sağ  tarafında ceviz kadar birşey geliyor elime dokununca diyorum ilk gün vs bebegmin biryeri sanırım dün yine gördüm bugün çok dikkat ederek baktım sürekli öyle duruyor bebegm de hareketli maşallah. 28+4 hafatlik oldum. Neden orası öyle acaba ya korkuyorum bebekden değil yani .  Randevum var gitcem ama sizede sormak istedim tek bende mi var acaba?

4 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bebek toplanıyor olabilir eli ayagi olabilir 
(592 puan) tarafından
Sürekli orda canm bastırdgmda kimildama vs yok şiş gibi bebekden olcani snamiyorum çünkü bebekden şişkinlik vs fok pluyor sagsolda ama orada sürekli birşey var
(4,426 puan) tarafından
O zaman fıtıktan suphelenebiliriz
(592 puan) tarafından
Sıkıntı mı peki bu hamilelikde :( bilginiz var mı
(4,426 puan) tarafından
Bebek icin degil ama sizin için sknti olabilir
(592 puan) tarafından
Evt baktm int fıtık sanırım ya belirtiler doğru. Sunan ağrı vs yok ne gibi sknti olur acaba ya
-Reklam-
0 oy
(119,224 puan) tarafından
bebegin kendini topluyo olabilir
(592 puan) tarafından
Toplama degl eminim çünkü hissediyorum toplandığında o hep orda duruyor kimildama vs de yok fıtık mi acaba ya
0 oy
(967 puan) tarafından
Yada fıtık olabilir bende var hamileyken çıktı ne gidiyo ne buyuyo duruyor orda öylece gebelikten beri
(592 puan) tarafından
Benmde aklıma o geldi ya
0 oy
tarafından
Toplanıyor mu diyeceğim ama çok erken daha . Dikkat et ağır kaldırma, çok ayakta kalma , dinlen bakalım geçecek mi . 
(592 puan) tarafından
Saol camm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 245 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 250 göst.
0 oy