0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Ben aslında görüşmek istemiyorum sık sıkta görüşmüyoruz ama onların yüzünden eşimle aramıza soğukluk girdi psikolojim de bozuldu çocuk çolukla uğraş eşimle zaten aramız iyi olsa illa bunlar yüzünden huzursuz oluyoruz içimden birsey diyor tamamen sil bunları hayatından görüşme hiç bir şekilde eşim zaten karşı çıkmaz böyle birşeye çocukları da artık eşim götürsün diyorum görmek istediklerinde sizde varmı bu şekilde olan görüşmeyip çocuklarınızı nasıl yapıyorsunuz veya nasıl yapardınız 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşini asla yanliz birakma ve çocuklarını da gönderme

Çocuklarının başında git gel derim herkes bayıla bayıla görüşmüyo sonuçta.  Esin görüşmeyi kesmedikce sende kesme
(726 puan) tarafından
Canım doğru diyorsun ama çocukları görmek istiyorlar illa birde düşkünlük yapıyorlar bahanemi bilmiyorum ama ben hiç istemiyorum görüşmek
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kimse yok yakınimda hepsi uzak canım ayda yılda bir gelirler seviyorum onları :D

0 oy
tarafından
Ben 1 yıl görüşmedim sonra babam bir araya getirdi 
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Kaynanam hariç hepsiyle kendi isteğimle görüşüyorum. Onu da aramam etmem, ayda yılda bir gidersek yada gelirse görüşüyoruz. Birbirimizi sevmiyoruz bu şekilde götürüyoruz. 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Konuşmuyorum canım eşimde sadece bebeği gösterir kendi görüşür.o kadar
0 oy
(13 puan) tarafından
Eşimde bende görüşmüyoruz bizi evdenn faln kovdu 5 aydır konuşmuyoruz hamileyim şimdi 7.ayıma girdim çocuk olunca gelirlerse bılemıyom ama esime derim ara konus beni ilgilendirmez diye aramaz ama yapacak bsy yok
(726 puan) tarafından
Böyle devam et bence ilerde sonra pişman olursun cocuk olunca daha beter oluyolar yaşamadan bilemesin tavsiyem sana
(13 puan) tarafından
Kapıma gelirlerse açarım 3 kez küstü bizimle hep ben salaklığıma evden kovdugu halde eşim için gittim ben götürdüm eşimi ama şuçlu oldum neymış ben konusturmuyomusum eşimi halbuysa ben goturuyorum oraya eşim 21 yasında 15 yasından beri onlardan ayrı yasıyor ben yokken de araları kotuydu ben geldim suclu oldum ama umrumda degiller
0 oy
(548 puan) tarafından
Konuşmuyorum çocuğumda babasıyla asla göndermem 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Canım benim eşini çocuğunu sen gonderdiginde bunlar alttan alttan ya doldururlarsa sana karşı arkandan bişey derlerse kuyu kazarlarsa bence bu daha kötü. Benim de konuşmak istemediğim zamanlar oldu ama tek göndermem ben çalışırken kayınvalidem çocuğuma bakiyordu o zaman oğlum babaciydi ben işten çıktım anneci oluyor. Her ne kadar iyi de olsalar ne diyorlar da öyle oluyordu bilmiyorum valla günahlarını da almiyim ama 
(726 puan) tarafından
Haklısın cnm ama dediğim gibi bilmiyorum bende herkes bir olmuyor bunlar benim çocuklarıma düşkünlük yapıyor iki kaynim var bekarlar onlarda aynı kaynanam ağlama modlari yapıyor onlara kayinlarima yani bence sorun bende bunlarla gorusmezsem yapamazlar daha illa çocukları görmek isterler ama orası benim kafami karistiriyor bakalım
0 oy
tarafından
Bnmde kayinvalidem ne zaman gelse aramız açılıyor. Tek laf etmez kavga etmez ama nasıl beceriyor bilmiyorum. Eşimle geriliyoruz illa ki
0 oy
tarafından
Ben goeusmuyorum aman esimd egorusmjyor yani çocuğum adini bile bilmezler 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 182 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 474 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 271 göst.