0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından

Sizdede böyle oluyor mu gün içerisinde uykusu geliyor ama uyumak istemiyor gecede yatağa geçince başlıyor çığlık atmaya tekme atıyor vuruyor birkaç gündür böyle neden acaba:(

4 Cevaplar

0 oy
(7,300 puan) tarafından
Bizimde öyleydi yırtıyor su kendini uyumamak için bende saldım nezaman uykusu gelirse ozmn uyuyor 

Uyku düzeni filan kalmadı o ayrı 
(442 puan) tarafından
Anladım canım geçici bir durum demek ki bende kpss ye hazırlanıyorum istiyorum ki uyusun ders çalışayım
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bizimkinde o zamanlarında babasıyla yatmak için ağlıyordu yerine koyuyorum çıkıp geliiyodu bir dönem galiba bu geçer inşallah 
(442 puan) tarafından
İnşallah canım dönemsel demek ki
0 oy
(406 puan) tarafından

Benim kızım da 3 yaşına giricek. Gündüz uyumak istemiyo bazen zorla uyutuyorum bazende uyutmuyorum . Gündüz uyutmayinca gece kendi uyuyo yada yastığı getiriyo uyut diyo.  Ama gündüz uyudugu zaman gece aynı dedigin gibi oluyo aglıyo bağırıyo uyumak yok uyku zamanı degil diyo kaçıyo babasının yanına tabi ben zorluyorum yada bişeyle kandırıyorum hergun ayni saate uyutuyorum . Gunduz uykusunu bırak bakalim belki gece uyumak ister denedin mi hiç ben denedim işte dedigim gibi gündüz uyumayinca gece tıpış tıpış geliyo ayağıma aldığım gibi yallah uyuyo :) ama bazen gündüz işim oldumu onuda uyutuyorum bende dinleneyim diye

(442 puan) tarafından
Gündüz uyutmuyorum bende gece uyumasın diye ama gece uykusu olmasına rağmen bile diretiyor geçici bir durumdur ins
0 oy
(442 puan) tarafından
Post yukarı çıksın:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Arife.. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
10 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 304 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 73 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde 3mhnads (1,939 puan) tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,408 cevap

34,855 kullanıcı

...