0 oy
509 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bizim keseler bir ve kayınpederimin borcu ödeniyor bugün kaynıma kart vermişler a101 kartı için de ne kadar vardı toplam bilmiyorum eşine ve kaynanama da alışveriş yapılmış 800 tl de biz alışveriş yapacakmışız tm dedim kalan eksikleri de bu ayın 5 de yani 1 hafta sonra alırız dedi tm dedim markete gittik 750 tl tuttu bu söylenmeye başladı yine cimrinin önde gideni neyse 300 tl falan da eksigim vardı maaşını alınca alırız demişti ama öyle olmadı markette söylendi ki ben 800 bile alışveriş yapmadım geldi mahallede bağırdı ben seni doyuramıyorum diye geldi evde ailesinin yanına gitti eltimde ordaydı bir dünya laf etti kaynanam kayınpederim ve kaynım dolduruyor sürekli bugün yine daldırdılar bundan eminim yarında babamlara gidecektim 2 gün kalmaya dün tm demişti zar zor bugünde yine yok dedi ben ne yapmalıyım boşanamam daha önce çok denedim olmadı canını yakmak istiyorum şimdide annesi gelmiş annesine çay demlemiş gülüp eğleniyorlar Allaha havale ediyorum 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ondan sana koca olmaz onu diyim geleceğine bak sen bebende yoksa boşan git 
tarafından
Bebeğim var kaçkere boşanma aşamasına geldik olmadı çocuk olmasaydı boşanacaktım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden böyle aileler var eşlerini gelinlerini hiç yerine koyuyolar nasıl bi hastalık bu
tarafından
Allaha bıraktım nasıl biliyorsa öyle yapsın
0 oy
(10,655 puan) tarafından
Seni niye istemiyorlar, eşin sensiz oturup eğleniyorsa ailesiyle onda sorun var demektir
tarafından
Allahın zoruna gitsin belki hakkımı sorsun
0 oy
(8,160 puan) tarafından
Valla bizde bugün gittik eşimle 745 tl market masrafı yaptık zaten herşey olmuş ateş pahası Allah'a şükür o konuda anlayışlı eşim istedigini al dedi seninkiler biraz tuhafmis
tarafından
Neler vardı 745 tl nin için de soylermisiniz
(8,160 puan) tarafından
Sucuk kaşar peynir zeytin sosis tavuk döner, tavuk nagıt havlu kağıt perwoll deterjan çikolata yoğurt çamaşır suyu cif nane pulbiber ketçap mayonez dondurulmuş mısır mantı daha nicesi baya şey aldım
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Senin ailen sahip çıkan bir aile olsaydı *** gonderemezdi. O yüzden de bosanamiyorsun. Hep kızların kendi aileleri sıkıntili kesinlikle bu böyle
0 oy
(8,309 puan) tarafından
Bir adam ailesine karısını cocıgunun anasına yarini ezdiriyorsa milletin içinde bağırıp cagırıyorsa o adama da ben koca kelimesini bile cok görürüm bana eşim öyle yapacak vallahi 5 dk durmam 
0 oy
tarafından
Senin eşinde hayır yok . Ana baba hep aynı bu kocalarin da ne var tutmussa tutmuş eve aliniyo sanki kendin mi oturup yiyon hepsini 
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Çocuk olmasaydı boşanacaktım diyorsun ya benimde aklım onu almıyor. Yahu öyle pis bir ailenin yanında çocugunun da huyları onlara benzeyecek babasını örnek alarak büyüyecek. Gerçekten böyle bir durumda asıl çocuk varsa onu kurtarmak için boşanmak lazım. 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun seni çok iyi anlıyorum benimkiler den bahsetmissin resmen böyle gelmiş böyle gider bunlar sakın duzelirler falan diye bekleme ben söyleyeyim boşanman neden imkansiz ailen mi destek çıkmıyor benimki de evlendik evleneli sürekli ağzında bir defol git lafı iki sene önce gittim ailemin yanına babam hayatta değil diğerleri de aç mısın sokakta misin diye geri yolladı şimdi mecbur biseyleri görmezden gelmek zorundayım şuan tek isteğim oğluma iyi bir anne olmak kendim için evim için bişey istemek zaten yok ama geçen gün bebeğe bir ana kucağı alalım mı dedim diye aynı seninkinin dediklerini söyledi sonra kaynanam gelince de sordu ne oldu diye anlattı annasinjn kuzusu kaynanamda bana demez mi kadın olsaydinda alsaydın eksiğini Allah hakkımızı onlara bırakmasın ama öyle çok isterdim ki oğlumla tek başıma kendime yeni bir hayat kurayım ama oğluma kıyamıyorum onu babasından ayrı büyütmeye gönlüm razı değil Allah bize yol göstersin
tarafından
Amin inşallah Allah sorsun hakkımızı
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Çok saçma kendi kişisel eşyalarını alsan hadi neyse ama ev alışverişi oturup tek başına yemiyorsun bu sefer bişi almasan yemek yapamadan da bu yüzden söylenir ki kaldı ki kendine özel kişisel şeyler bile alsan buda senin doğal hakkın ve oda bunu karşılamak zorunda özellikle mahallede felan bağırması hiç hoş değil çok iğrenç çocuğun varmı 
tarafından
Evet  çocuk var  Allaha bırakıyorum bende
(1,336 puan) tarafından
Umarım aklını başına alır

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 430 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde irmikmoms (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 243 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde F. (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 678 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 1,373 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu

396,352 soru

11,855,973 cevap

35,949 kullanıcı

...