0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızçelerrrrrrr yavaştan doğum için hazırlıklara başlıyorum trend yoldan pedli yarım atlet şeklinde sudyenler var ya ondan aldım üc tane normalde göğüs bedenim 80.85 değişir ama hamilelikten dolayı sanki göğüslerim büyüdü gibi fark ettim ve L.xl beden sudyen getirttim oda bu gün geldi ama tam üzerime oturdu hamileyken bu şekildeyse doğum yapıp süt dolunca daha ne kadar büyüyecek diye düşündüm :D 

İşin komik tarafı bu benim üçüncü gebeliğim 

Valla diğerlerinden bilmiyormuydun demeyin inanin ya o zaman takıntı etmemisim fark etmemisim bende anlamadim yada göğüslerim hamilelikten değilde normalde mi büyümeye başladı diye düşünmuyor da değilim 

Sonra diyorum iki bebekte büyümeyen sonradan mı büyüyecek diye :D 

Birde sizin hamileyken göğüsten süt geliyormuydu misal ben diğer iki bebeğimde hamileyken göğsümu sıktigimda süt gelmiyordu ama bunda bir aylık gebeyken dahi süt gelmeye başladı 

Yani biraz uzattım kızlar kusura bakmayın asıl sorum gebelikte de göğüs buyyor mu ??

3 Cevaplar

0 oy
(7,342 puan) tarafından

Benimki buyuyoo :Dnormalde mandalina gibi bişey olan şey şimdi portakal yada bibtik daha büyük oluyor ama sütyen takarsam oda takmasam minacik :woot:

(7,342 puan) tarafından
Bnmde öyle oluyor bnm çok hoşuma gidiyor normalde erkek gibi dümdüz oluyodu bol bişey giyince :D şimdi beli oluyo :)ahhaha
(840 puan) tarafından
Keşke emzirme durumları bittikten sonra da hep öyle kalsalar diyorum kendi kendime. Seninki mandalinaymis benimki ceviz kadar yok bile
(7,342 puan) tarafından
Ay keşke kız sütyen takarsam mandalina oluyodu ama şimdi portakal onuda geciyo :D ahhahah
(840 puan) tarafından
Hele diyom kocam beni hamileyken neden daha bi başka seviyor  :))
(7,342 puan) tarafından
Ahahhaha :D aynı durumdayım bendee :)))))
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Evet büyüyor hamilelikte 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Hamiş kelimesi kadar itici çok az şey duydum :Dd
(350 puan) tarafından
Niye kız :)
(2,097 puan) tarafından
Bilmem hiç hoşlanmam o kelimeden :)
(784 puan) tarafından