0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (353 puan) tarafından
Kızlar bu baya bı konu dışı ama size sormak istedim yakınında çevresinde kıl dönmesi ameliyatı olan var mı ameliyat ve iyileşme süreci nasıl bilgisi olan var mi

4 Cevaplar

0 oy
(13,247 puan) tarafından
Arkadaşımın kardeşi dün kolundan oldu hastaneden çıkınca çarşıya gitmiş
(353 puan) tarafından
Canım benimki kuyruk sokumunda
(13,247 puan) tarafından
Anldim canım bı fikrim yok ama doktor ameliyat öncesi mutlaka bilgi verir
(353 puan) tarafından
İnşallah canım devlet Hastanesi'nde olacağım için pek soru soramiyorum sorsam da cevap alamiyorm işte bakalm nasıl olacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşim oldu ama özel bir klinikte kapalı oldu ertesi gün  işe gitti eşimin kuzeni de normal ameliyat oldu 1 hafta yüz üstü yattı 
(353 puan) tarafından
Peki normal ameliyat olan 1 hafta yattigi zaman hiç mi kalkıp yuruyemiyordu canım yanii oturma falan hiç mi olmuyordu
tarafından
Yürüdüğünü gördüm ama oturduğunu görmedim canım
(353 puan) tarafından
Ayy insallah uzun süre yatmam kızım 2 yaşında zorla yanımda duracak birini buldum o da dikişlerim alınana kadar kalabileceğini söyledi inşallah kolay olue
tarafından
İnşallah çabucak taparlanirsin canım Rabbim şimdiden yar ve yardımcın olsun
(353 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsn
0 oy
tarafından
Abim oldu canim 1 haftada falan iyileşti çok şükür 
(353 puan) tarafından
Yaaa gerçekten mi peki kaç tane dikiş vardı canım bilgin var mı birde 1 hafta sürekli yattı mı hiç oturma yada yürüme vs yapamadı mi
tarafından
Inanki kuzum bundan kac yıl önce olmuştu o da yurt dışında yasiyor hatırlamıyorum fazla ama hep yatıyordu bir de benim bir kaç arkadaşımda oldu o kadar korkulacak bir şey değil
(353 puan) tarafından
Yaa ne bilim internette 1 ay oturamazsnz falan yazmışlar korktm açıkçası kaç kişiye sordum en fazla 3 cm keserler hemen iyilesirsin dedi ama işte
tarafından
Allahin izniyle hemen iyileşirsin canm çok geçmiş olsun korkma
(353 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah
0 oy
tarafından
Sorum alakasız ama bilen varsa yazsın böyle ameliyatlarda basur fln büyük tuvalete çıkmak zor oluyor mu 

İlgili bir soru bulunamadı

397,160 soru

11,878,682 cevap

35,995 kullanıcı

...