0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından

Akşam hiç bir şey yokken birden ağlamaya başladı 2 aylık kızım avutamadik acile getirdik kanında enfeksiyon var dedi ve yatış verdi. Çok mu kötü anlayan varsa bı bakın. Akşam ondan beri çişini yapmadı doktor gelmedi daha ona sorcam ama başına gelen var mı? Çok mu yüksek değerler. 

image

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,728 puan) tarafından
GEÇMİŞ OLSUN CANIM İNSALLAH TEZ ZAMANDA İYİLEŞİR bzide yattık ateş ten dolayı gittik ateş düşmedi bir türlü herşeyden şüphelendiler test yapıldı negatif ama menenjit bile olur dendi mr temiz çıktı 10 gün yattık antibiyotik tedavisi gördük 10 gün sürer diye ama ateşi huysuzlugu 5 günde bitti 
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Serum takarlar o iyi gelir canim biz 2 defa yattık kandaki enfeksoyon içn 
0 oy
(9,493 puan) tarafından
Yatış verdikleri iyi olmuş canım daha kolay toparlar damardan tedavi görünce bizde toplam 10 kez hastanede yattık müşadeleri saymıyorum bile çok geçmiş olsun 
(9 puan) tarafından
Karaciğer fonksiyon bozukluğu ne demek
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bizde 8 gün yatmıştik 3 güne toplamıştı damardan ilaçlarla ama besleyici serum takmadilar mi oğlum beni emmiyordu doktorlar ona besleyici serum takmislardi o çişini rahat yapıyordu 3 gün sonra serumu kesip beni emmeye başlamıştı 
(9 puan) tarafından
Ateş olmadı bizde sizde varmıydı
(3,681 puan) tarafından
Vardı 3 gün canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
5 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 154 göst.
0 oy
6 cevap 118 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Pasakizz (805 puan) tarafından soruldu

378,172 soru

11,318,496 cevap

34,765 kullanıcı

...