0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (1,663 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

image

Bu probiyotik ten kullanan var mı memnun musunuz kızım 6 7 aydır kabızlık yaşıyor sürekli ilaç kullanıyoruz eczacımız bunu önerdi ialca bağışıklık kazanmasın bununda deneyin diye kullanıp memnun olan yada olmayan var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(565 puan) tarafından
Bilgim yok cnm post yukarı ciksin
(1,663 puan) tarafından
Kimse bilmiyor galiba internette de yorum bulamadım eczanede 150 dedi internette uygun bulunca bir yanım almak istiyor çok sıkıntı yaşıyoruz
-Reklam-
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Folbiomeden memnun olan çok bebek ve çocuklar için ayrı ayrı probiyotiği var bildiğim kadarıyla bi onuda araştırın isterseniz ben bebeğime onu kullanıyorum şuan memnunum. 
(1,663 puan) tarafından
Sağ ol canım
0 oy
(119,309 puan) tarafından
ilk kez gordum
(1,663 puan) tarafından
Yeni bir ürün galiba internette de yorum bulamadım
0 oy
tarafından
Bunu degilde toz halini doktor verdi ogluma eczaneden mi alican yoksa siparismi 
(1,663 puan) tarafından
Eczanede 150 denildi burda 64 sktsini öğrenirsem sipariş veririm
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ben nbl nin drop olan probiyotiğini kullanıyorum çokta memnunun ya kızım bi düzene girdi onun sayesinde o da ilaç değil zaten ama bu senin aldığını bilmiyorum hiç...
(1,663 puan) tarafından
Aynen yorumlara baktım bunun pek yorumu yok yeni galiba nbl daha iyiymiş
(3,156 puan) tarafından
Evet canm birde etkisini gösterdi bizde hemen kabız olup kullanıp düzeldiğinde bırakıyorum zaten sürekli kullanmıyorum
(1,663 puan) tarafından
Ondan alıcam ya yorumlarında güzel şuan o kadar ilaca rağmen karnım ağırıyor diyip ağlıyor
(3,156 puan) tarafından
Al dene faydası olur muhakkak..
(1,663 puan) tarafından
Sağ ol canım
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Benim 26aylik oğlumda sürekli kabızlık yaşıyor lavman yapmak zorunda kalıyorum bir kaç ilac kullandım işe yaramadı bende şurada bekleyim çok üzülüyorum durumuna yavrumun
(1,663 puan) tarafından
Benimkide aynı ve lavma dan tik etmiş durumda çocuk sakın bir şey yapma diye geziyor duphalac kullanıyoruz ona rağmen 4 5 günde ancak tuvalete çıkıyordu ama bu son sefer çok acıdı canı çiş bile yapmıyor korkudan birde probiyotik denemek istedim
(3,274 puan) tarafından
Benimki de öyle yaa paketi görünce başlıyor ağlamaya yavrum duphalac bizde hiç işe yaramadı
(1,663 puan) tarafından
Kıyamam valla artık psikolojim bozuldu o kıvranışını görünce

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
6 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
10 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Gulsen.12 (26 puan) tarafından soruldu

379,739 soru

11,367,753 cevap

34,850 kullanıcı

...