0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından

Dün doktordaydim Allah razı olsun hepinizden dua ettiniz ama bilmiyorum ağlamak istiyorum hıçkıra hıçkıra. Dün öyleydim bugün duygularım yok ölü gibiyimlm. İsyan etmiyorum ama yoruldum acı çekiyorum. Geçen defa içimdeki pıhtılar cekerken o aglayisim bağırısim. Son olsun Allahım dedim olmadı :'(1 yıl sonra hamile kalabildim ama neden mutlu olamıyorum diye soruyorm Allah istemeyene veriyor ben çok üzülüyorum. Canım yanıyor. Sabrettim olmadı bebeğin kalbi ATMIYOR Dedi doktor. Atmayacakmiş. 10 gün bekle kendisi atsın kürtajı sıkıntıları var rahmi deliyor gebeliği zorlaştırıyor şu bu bütün korkuları dahada arttırdı. ☹️☹️Bekle dedi 12 gün falan sonra gel inşallah kendin atarsın dedi. Bebeğim kalbi durmuş şuan karnımda çok üzülüyorum. Dua istiyorum ama bedenen yoruldum. Yine ne zaman hamile kalırım kalırsam yine korku. Ne yapacam bilmiyorum kafayı yiyecek gibiyim çok korkuyorum ☹️ vücut atar mı sizce bunu ne yapmalıyım Hamile kalamaz miyim artık 

7 Cevaplar

0 oy
(2,311 puan) tarafından
Üzüldüm cnm senin yaşadığını bnde yaşadım bnm ilkim de düştü 6 haftalken arkasına hic adet görmedim görmeden de kızım oldu cok şükür şimdi 8 aylık bebegim öle düşünme yani bida olmz kalamam die 
(166 puan) tarafından
Duygularım çok kötü ne yapacam bilmiyorum yine süreç başlayacak acı çekecem yoruldum gerçekten yoruldum. Korkuyorum çok. Herkesin oluyor vicdansız biri değilim başkaların çocuğunu okutuyorum ama yüreğim yanıyor. Dün o haberi alırken yıkıldım. Bana da nasip olsun diyorum sevindim ama yarıda kaldı. Dua edin lütfen çok kötüyüm. Sonra niye tedirginsin diyordu başkaları. Hersey baştan başlıyor tüm stres kim anlıyor halden. Burda bebeğini düşürmek isteyenler var birde gözyaşı içinde böyle kahrolanlar. Bize de nasip olsa ☹️☹️☹️
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından
Bı doktora bağlı kalmasaydin canm kaç haftaliksin belki gelir kalp atışları.

Düşük içinde ilaçlar var küçük hap şeklinde o düşürüyor annemde çok düşük yaptı kürtaj olmadı hiç  minik bı hap var onu içiyordu parça falan içinde kalmıyordu..

Rabbim yardımcın olsun.
(166 puan) tarafından
Doktor bekle dedi sonra kürtaj dedi bilmiyorum canm ne yapacağım. Hangi ilaç bu şuan kalp atışı yok alsam düşürür mu
(302 puan) tarafından
Adını bilmiyorum canım çok zaman oldu. Ama doktor vermişti eczaneye ya da doktora sorabilirsin.
0 oy
(565 puan) tarafından
Çok geçmiş olsn canm Rabbım yardımcın olsun isyan etme bol bol dua et Rabbım büyüktür verende odur alanda odur demekki bu dünyada rızkı yokmuş inşallah kendini hemen toparlar  sağlıklı bi şekilde tekrar hamile kalırsın ve sağlıkla kucağına alirsn
0 oy
(2,593 puan) tarafından
doktorda böyle bir durumda nasıl bu şekilde konuşabiliyor bende ilk bebeğimde kalp atışı yok diye kürtaj olmak zorunda kaldım ama doktorum o kadar tatlı naif anlattı ki bana her şeyi hiç korkmadım çok şükür korunmayı bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım yaşadığın şeyi çok zor ama sakın kötü düşüncelerle doldurma aklını 
0 oy
(248 puan) tarafından
Kıyamam ben sana canım üzülme Allah çok büyük benim kardeşim peşpeşe 3 düşükten sonra bı kızı oldu şuan 1 yaşında umudunu kaybetme 
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Bir doktora gidiyorsun herşeyle o ilgileniyor ama kanama vs yoksa sende tek doktora bağlı kalma derim ? 

Ki ben oğlumda kanamam vardı ilaç vs bişey kullanmadım almamız lazım dedi bekle dedi biraz daha bekledim ama başka bir doktora gittim bu defa kalbi atıyordu ve oğlum 5 yaşında 

Tek doktor ile kalma başka bir doktora git imkanın varsa
(166 puan) tarafından
Başka doktora da gittim canm imkansız dedi atmaz kalbi dedi. 12 gün bekle vücut atar inşallah gerek kalmaz ama bu süreçte atmazsa kürtaj dedi ilaçları kestim psikolojik olarak hiç bir şey hissetmiyorum hersey den yoruldum
(1,793 puan) tarafından
Canm ya :(
3 düşük yaptım
6 7 haftalık oldu düştü, kalbi atmıyor dediler
Kürtaj oldum
Daha sonra yine hamile kaldım bu defa bebek rahim dışında gelişmiş ama ölmüş ve ortada bir bebek yokken sezeryanla aldılar bu sezeryanda tuplerden birini de aldılar daha sonra yine hamile kaldım bu defa yine kanama vardı vs dedim yine olmadı ama oğlum tutundu Cok şükür ki
İğne kullandım.tum hamileliğim boyunca Rabbim sesini duyar da sana bir bebek nasip eder inşallah canm Allah dan umut kesilmez :(
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım arkadaşımada öyle dedi doktor , devletteki doktor kendi düşer demiş ama arkadaşım belki kalp atışı vardor diye 2-3gün sonra özele gitti oda kalp atışı yok demiş uyutup kürtaj yapmış , imkanın varsa özele git

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 176 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 642 göst.
20 Mart 2019 Diğer kategorisinde Kamile Gürkan (144 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 506 göst.