0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Kızlar biz gurbette oturuyoruz işimiz gereği. 5,5 aylık bebeğim var. İyice eve tıkıldım kaldım. Eşim bugün okuldan geldi, okul sonrası seminere gitti, şimdi de maça gitti. Ben gün boyunca bebekle yalnızım. Dün mesela içim çok sıkıldı. Her derdinde beni arayan bı arkadaşım vardı onu aradım yemek yiyorum falan dedi isteksiz konuştu bebeğim de o sıra biraz mızıldandı aaa çocuğa bak sen huzursuz oldu falan diyip kapattı teli. Kimsem yok arayabileceğim. Hep kendimi boşlukta hissediyorum. Havalar da ısınmadı burda. Bebeğimi dışarıya çıkaramıyorum da. Evde kafayı yiyecek gibi oluyorum. Bebeğim de hiç uyumaz sürekli mızmızlanıyor. Çok da yorgunum. Eşimle kaç kere bu konuda tartıştım. Hiç demiyor bu kız da sıkılır bu da insan biraz buna vakit ayırayım diye. Böyle durumda olan var mı aramızda. Neler yapıyorsunuz?

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buryaa takıl bebeğim ❤️
(331 puan) tarafından
Takılıyorum kuzum da ne bileyim böyle içimde tarifi olmayan bir boşluk bir acı var dokunsan ağlarım
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun ki?
(985 puan) tarafından
Keşke komşu olsak bendede aynı problem
(331 puan) tarafından
Ah canım keşke. Burda kimseyle öyle gidip gelmiyoruz da. Son yılımız inşallah güzel bir yere gideriz ya
(985 puan) tarafından
Bende kendi memleketimdeyim ama hiç gidip geldiğim kimse yok
(331 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun inşallah canım
(985 puan) tarafından
Amin kardeşim
0 oy
tarafından
Sabahtan akşama kadar evde oturup bebek bakmak bir yerden sonra insanı boğuyor eşinin seninle ilgilenmesi lazım
(331 puan) tarafından
Her fırsatta arkadaşının yanına gidiyor. Defalarca söyledim. Kendi ailesinde kadınlar hep evde oturur. Öyle gördüğü için kadın sıkılmaz gibi düşünüyor. Ben de artık laf anlatamadığım için sustum içime atıyorum çok kavga ettik çünkü anlamıyor
0 oy
(62 puan) tarafından
3 yıldır aynı haldeyim,ben de bebiş de yok ;) 

Kendine bir uğraş edin canım. Ben günlük ibadet rutini oluşturdum, egzersiz yapıyorum, yabancı dil öğreniyorum, evin işleri,yemek bulaşık derken vakit gelip geçiyor. Nasıl geçtiğini anlamıyorum günün :)  Alıştığım için herhalde hiç bu konuda rahatsız olmadım, tartışmadım eşimle :) 
(331 puan) tarafından
Maşallah canım benim. ibadetlerimden de çok uzaklaştım tamamen bosluktayim. Ama Allah nasip ederse ramazanda başlayacağım namazima
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız napcan o arkadaşı boşver,biz varız ayol

Bul bi kafa dengi kakara kikiri oooooh salla dertleri 

Kim can beyde kendi sevdasına düşmüş hayat erkeklere güzel anasını satıyımmmm 
(331 puan) tarafından
Hiç deme insanın zoruna gidiyor valla canım. Baba olmak ne kadar kolaymış. Hiç halden de anlamıyor. Boğuluyor gibi oluyorum evde :(
0 oy
tarafından
Al benden de o kadar. Anlattığın bütün seyleri bende yaşıyorum 
(331 puan) tarafından
Nolcak canım böyle hiç mutlu değilim:(
tarafından
Mutlu olmak için kendimi zorluyorum ama olmuyo yaşadığın yer cok önemli bence. Aileden arkadaşlardan uzak olunca her sey tatsız geliyo :(
0 oy
(6,334 puan) tarafından
Bende öyleyim canım emin ol yalnız değilsin. Sözde arkadaş dediğim hepsini sildim cikarcılardi. Bende yalnızım eşimle de bazen yürüyüş yaparız o kadar hep evdeyim. Ev işi yemek ders çalışmak derken zaman geçiyor işte.
(331 puan) tarafından
Nolcak canım böyle hiç mutlu değilim:(
(6,334 puan) tarafından
Seni ne mutlu eder peki hiç düşündün mü. Yani eşinle gezmek mi yada arkadaş edinmek mi yada belki hobilerin vardır bir kanal açıp paylaşımlar yapabilirsin sosyal medya mutlu ediyorsa.
0 oy
(119,309 puan) tarafından
kendini yanlizim diyip doldurup psikolojini etkileme pozitif dusun iyim de gulumse bi cogumuz gurbette en azindan türk topraklarindasin her zaman srnden kotu durumda olwni dusun sukur et bide icin daraldikca abdest al♥️
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bende 9ylegim canım sıkıldığında arayabilcem kimse yok herkes iki yüzlü olmuş 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Aynıyiz cnm. Ailemde uzakta evliyim. Evlendiğim yerde de kimseyi tanımıyorum komşu da edinemedim. Kocam işten gelir yemeğini yer bi yarim saat çocuk ve benle vakit geçirir. canı isterse yanıma yanaşır istemezse bilgisayarına oturur. Ben sabahtan akşama kadar bebekle ev de kafayı yerim. 
0 oy
(534 puan) tarafından
Bende aynı durumdayim canım ama o derdini anlatmak için arayanları aramıyorum aradıklarında da açmıyorum artık böyle daha iyi kimsenin dert babasi biz değiliz bizim derdimiz bize yetiyor yalnızlık çok zor ama işte elden bir şey gelmiyor ben kabullendim artık Netflix den dizi felan izle 
0 oy
(814 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 191 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 343 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu