0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Bebek baskasinin kucagindayken o kisinin annesi olmadığını anlarmı

18 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından

Dur bi oğluma sorayim:D

tarafından
Hahahaha ne dedi sordun mu
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
3.aydan itibaren annesinin kokusunu tanıyormuş  :)  Tabiki anlar
0 oy
tarafından
Tabii ki anlar annesinin kokusu o Duygu çok bambaşka istesende başkasının kucağında onu Durduramazsın zaten anlıyorlar merak etme
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Kokusundan anlar bence 
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Anlar kokusundan, anne kokmaz herkes :d
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Çok tatlı bir soru
0 oy
(11,217 puan) tarafından
emin ol dogar dogmaz annesini bilir :) benden alinca agliodu ki dogali daha saat bile olmamisti.
0 oy
tarafından
Annenin kokusundan anlar
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Anlar tabi canimm 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Benimki doğduğundan beri anliyor canım. 2.aydan beri başkasının kucağındayken gözü beni arıyordu şimdide öyle 4,5 aylık gözü beni arıyor görmezse ağlıyor. Ama doğduğu ilk andan itibaren baskasi bakar devamlı o kucağına alırsa falan bebeklerdede bir şaşma oluyor.
0 oy
tarafından
Tabiki anlar. Ben cok korkardım kayinbaba kaynana cok ilgilenince beni unitacak diye sonra annem "anne unutulur mu hic. Anne çocuğu bırakıyor çocuk yillar sonra annesini bulmak için çabalıyor. Sen merak etme o seni unutmaz dedi. " dediği gibide oldu. 
0 oy
(9,608 puan) tarafından
Rahmetli babam annenin alnında leke vörürmüş bebek ordan anlar derdi :) 
(236 puan) tarafından
O ne demek canım
0 oy
(361 puan) tarafından
Bence anlıyordu hem de dogdugu zamanan itibaren çünkü  annessinin kokusu farkli tutma şekli farklı herşeyden anlar bence
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Kokusundan anlar 
0 oy
tarafından
Evet babaannesinin kucağındayken onun annesi olmadığını anlar, heralde onu kastettin, aşırı kafaya takıyorsun erken yaşlanırsın
(236 puan) tarafından
Yok canım onla bir ilgisi yok sorunun onun kucağında da uyuyo bazen
tarafından
Alıştırmasın öyle ileride zorluk yaratır beşiğinde yatırın
0 oy
(85 puan) tarafından
Bi yerde okumuştum bebek doğdu andan itibaren annesinin kim olduğunu bilir diyordu başka kucakta kendini güvende etmez anne bebek bağı güçlensin istiyorsanı bebeğinizle cıplak ten teması yapın hem süt üretiminin artar hem bebek kendini güvende hisseder daha çabuk uyur falan böyle gidiyordu canım muhtemelen biliyorlar 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Benim ki bana cok duskun. Sun gece uykusundan uyandı yatagından babası aldı normalde gece babası asla almaz. Bana vermek istedi gelmedi gel dedim yok kokudan anlamıyor benim kız herhalde :) Bilmem anlamak istediğimi anlatabildim mi :) Normalde annesinin kokusunu tanır bebekler canım 
0 oy
tarafından
evt canim anlar.. mesela dogdugu an annesini sesinden taniyor.. ilk zamanlar da kokusundan tanir

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 478 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 317 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 370 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Bugram21 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 372 göst.