0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Gündüzleri kapatıyorum ama geceleri bıraz serın oluyor dıye aksamları yakıyorum bebegım üstünü hiç örtmez tulumla yatırdıgım için üşür dıye yakıyorum 

27 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım yakıyoruz üstünü kapatmıyor ki 
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Sobam 7/24 hizmette canım :D

(814 puan) tarafından
Aynen :D
tarafından
Vallahi gece bile sönmüyor ☺
(814 puan) tarafından
Hep yanar soğuğu sevmem biraz
tarafından
Bizde de soğuk bitmez zaten
+1 oy
(218 puan) tarafından
Aç kapa daha çok yakıyor diye kapatmıyoruz hiç. Bi de soğuk memleketteyiz zaten dereceyi düşürüyorum bazen 
(218 puan) tarafından
Bilmiyorum valla biz soğuk memlekete bu yıl geldik ilk defa kombi gördük kullandık herkes öyle diyince de 10 gün izne gitmiştik ondan bile kapatmadım en düşüktür kaldı öyle. Borular çatlıyor soğuktan falan dediler
(218 puan) tarafından
Hatta bi arkadaşı kapatıp gitmiş öyle izne kombi bozulmuş dedik öyle olacağına kapatmayalım
(4,040 puan) tarafından
Ha evet çok soğuk yerde kapatılmaz
(376 puan) tarafından
Valla bizde öyle erzurumdayiz mümkin değil aç kapa yapmak 37 de ama yinede ev buz parmaklwdm üşüyor
(5,108 puan) tarafından
Bizde denedik zamanında ac kapa yapmayı ama arkadaşın dediği gibi daha çok yakıyor. Çünkü kapandığı zaman ısınması zaman alıyor kombi bir nevi kendini zorluyor daha çok enerji harcıyor sanırım. Bu konuda tam olarak terimleri bilmediğim için bu şekilde anlattım ama bahsettiğim şekilde yapınca fatura farkı oldu gerçekten. Biz onun yerine ara ara derecesini azaltıp çoğaltırız
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Gunduz kapatıyorum akşam 6 dan sonra yakiyorm ama 
0 oy
tarafından
Bende gece yakıyorum gündüz serinse orta gece biraz daha açarım soğuk oluyor uyurken
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Benim gece gündüz açık valla 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ankara da oturuyorum. Sürekli yanıyor kombi, mayıs ayına kadar da kapatmayı düşünmüyorum 
0 oy
(11,266 puan) tarafından
Ben gündüz bile yakıyorum üşüyom   :D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Nerdesin canım 20 dercde üşümez bebiş 

Derece varsa ona göre ayarla işte bebişi
0 oy
tarafından
Dünden itibaren 40 dereceden 30a dusurdum geceleri de ayni derecede yaniyo. Cok sukur ankranin ayazi kalmadi
0 oy
tarafından
İstdayım 1 haftadır kapalı hiç yakmadım evet serin akşamları ama hırka ve patik giyiyorlar büyük kızım giyerse küçük de giyiyor işime geliyor..gündüz büyük okulda oluyor akşam geliyor küçük uyuyor..gündüz de sıcak oluyor hava..son gelen fatura 504 tldi
0 oy
(119 puan) tarafından
Bebeğin ne kadarlık bende akşamları yakıyorum
(145 puan) tarafından
18 aylık
0 oy
(2,876 puan) tarafından
Evet hiç kapatmıyor um 

Hep açık 
0 oy
(335 puan) tarafından
Ben de öyle yapıyorum çok şükür bu aralar hava güzel sabahlari kapatıyorum bende akşamları bebeğim için açıyorum bugünler de biran önce gitseydi o kadar çok geliyor ki
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bursa dayım. Evimin yalıtımı cok Iyı. Pazar günü kapattık artık kısa acarız nasipse :) 
0 oy
(119,326 puan) tarafından
aylardir kapanmadiki
0 oy
(490 puan) tarafından
Ben kapattim kombiyi artik yiter gari havala isindi
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Dışarı ısındıkça ev soğuyo sanki o yüzden yanıyor sadece 2 oda kızımın odası ve salon kapatıp akşam yaksak bu sefer ısınmıyoruz bile 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aç kapa fatura daha çk geliyor bunu biliyorsn dmii
(145 puan) tarafından
Yoo öyle birşey ben senelerdir böyle yapıyorum cok farkedıyo fatura hıc kapatmadan yaktığım zmn 400 geliyor diğer türlü daha düşük oluyor
(7,768 puan) tarafından
Bizde termostat vr bn yaşayıp deneyimlemedim ama hep öyle söylüyorlar
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Geceli gündüzlü açık benim hala 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 226 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 417 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu