+2 oy
1,769 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

yaniyorum ben bu kazayi nasil yaptim hala inanamiyorum oğlumun öldüğüne benn ölmek istiyorum arkadaşlar 

beyin ölümü gerceklestikten sonra acı cekermi ?, Oğlum acı cektimi ben bunu bilmek istiyorum sadece. Oglumun beyin ölümü gerçekleşti olay aninda kalbi durdugu için ve 12 dk sonra geldi ambulans. Yetisemedi !!!!! Ve ben mal kalp masaji yapmayi bilmiyorum yapsaydim oğlum hayatta olacakti ...! Bu da bi gerçek

Ayriyeten onumuzdeki ayin 6sinda hakim karşısına cikacam oğlumu hayattan koparanlarla karşı karşıya gelecem benim.icin dua edin gücüm bitmek uzere....

60 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kalbim sıkıştı resmen Allah'ım sana sabırlar versin çok acı hemde çok 
-Reklam-
0 oy
(718 puan) tarafından
Allah sana peygamber sabri versin cnm cok zor sinavin cok telafisi yok cennette bekleyen bir yavrun var sen istermiydin boyle olmasini kader ve kaza ya inanmamiz lazim kaza sen iatiyerek olmadiki vadesi bu kadarmis yavrunun
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Yaaaaaaaaa yapma lütfen dün düşük yaptım bir abla bana dediki çok sanslısın gerçekten dedi rabbim onun cennetin kapısında seni bekliyor olacak dedi emin ol ki öyle 
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun dayanilacak bir sey deyil sozun bitdiyi yer ama sakin ha canina kiymaya calisma dusunsene o cennetde bir melek olarak seni bekliyor sen canina kiyarsan gunahi buyuktur Rabbimiz der ya canina kiyanlara aff kapimiz baglidir diye yavruna kavusmak varken isin sonunda ahiretini mahv etme sakin sabirli ol 

Baska cocugunuz varmiydi acaba?
(1,253 puan) tarafından
2 tane daha var ama dayanamiyorum bu aciyla yaşamak cok zor ben peygamber degilimki tovbe haşa o sabirliymis ama ben değilim anliyormusun ben sabredemiyorum oglumdan sonra kalp hastasi oldum panik atak oldum anksiyete hepsu var ama Sürünüyorum neden ölmuyorum ben niye almiyor beni. 2 cocugumla birlikte ölmek istiyorum tek istedim bu onlari kimseye birakamam
(1,892 puan) tarafından
Bi yardım falan almanız lazım sağlıklı bir düşünce değil bu
(3,274 puan) tarafından
Canım sakın boyle şeyler düşünme bu şekilde olmaz lütfen destek al yaşadıklarin hiç kolay değil Rabbim sabır versin sana
(1,253 puan) tarafından
Destek aliyorum agir antidepresnlar kullaniyorum hic birinin bi b..okaa yaradığı yok hep aynı düşünce bendeki. Sağlıklı degil bende farkındayım demekki bu dünyada ben yapamıyorum
(3,274 puan) tarafından
Yavrum öyle deme yaa arkanda iki evladın daha var o sabilerin ne günahı onlar için dik durmalisin nolur
:((
0 oy
tarafından
Bir çocuk ölünce, Allahü teâlâ, bildiği halde, meleklerine sorar:

- Kulumun çocuğunu aldınız, kalbinin meyvesini kopardınız. Peki kulum buna ne dedi

- Ya Rabbi, hamd edip teslimiyet gösterdi

- O kuluma Cennette bir ev yapıp, adını da, “Hamd evi” koyun!) [Tirmizi

Cennette seni bekliyor o cennet kuşu kuzum Rabbim kalbine inşirah ferahlığı versin 
(1,253 puan) tarafından
Yaw ben hemen ölmek istiyorum diyorum hemennnnn cehenneme gideceksem gideyim ama oğlumu görmek istiyorum nasil napiyo o mezarda tek başına korkuyomu usuyomu delirecem
tarafından
O şuan cennette senden benden rahat dahası cehennem o kadar kolay mı elini beş dk ateşe tut tutabilirmisin!? Buranın 70 yılı oranın 1 gününe tekabül ediyor bı sabi degilizki hemen cennete düşelim Rabbim seni çok sevmiski kalbinin meyvesini koparmış isyan etme bacım zor biliyorm ama öbür dünyada bidaha hiç ayrılık olmayacak bu ayrılık geçici
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Dünyadaki en büyük acıyı yaşamışsın Allah ferahlık,dayanma gücü versin kardeşim 

Başka çocuğun yokmu,yeri asla dolmaz ama dayanma gücü verir sana 

Rabbim neylerse güzel eyler,elimizden bişey gelmez,aklımız yetmez
0 oy
tarafından
Rabbim sana sabirlarin en büyüğünü versin inşallah
0 oy
(85 puan) tarafından
Ahh kuzum Allah sabır versin canım çok zor çok Rabbim kimseye dayanamayacağımdan fazla yük vermezmiş acın elbet azalmıycak ama zamanla alışıcaksın canına kıyarsan onu cennette tek başına bırakırsın hemde ebedi bi eşkilde o şimdi cennet bahçelerinde seni bekliyor kuzum dua et bol bol dua et duamdasın Allah yar ve yardımcın olsun
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Allah melek oğlunla cennette karşılaştırsın bacım oğlunun bu resmini silmeni öneririm baktıkça için nefret dolar kendine zarar vermeden sil bu resmi. Bakacaksan güzel anılarınıza bak. Ama arada sırada. 
0 oy
(306 puan) tarafından

Geçen gün yataktan düştü oğlum 9 aylık benim hatam yüzünden inan yataktan nefret ettim kendimi paraladim.nasil yaparım diye ki sneij açın tarifi yok :( başın sağolsun canım benim :(

0 oy
(1,344 puan) tarafından
Yavrum bogazım. dugumlendi resmen Allah ım daha cok sevmiş canım isteyerek yapmadın ya. Omru o kadarmıs Rabbim bu kazayı vesile kılmıs. Allah ımıza Kuran ımıza sarıl canım Allah ım yar ve yardımcınız olsun 
0 oy
(3,951 puan) tarafından

Rabbim sabır versin canım... fotografi görünce bile kötü oldum ben anne olmak hakikaten her anlamda zor...:(

0 oy
(1,032 puan) tarafından
Ya Kurban olurum sana benn rabbim sana en büyük Sabri güç kuvveti versin inşallah canım  seni çok çok  iyi anlıyorum ne desem boş o yüzden sadece sabır ve tevekkül  dua başka  bir şey elimizden gelmez bide böyle dusun rabbim onları bizden daha çok sevdi ve yanına aldı cennet kuşu olarak 
(1,253 puan) tarafından
Allah. Benden nefret ediyor bnce. Bu kadar aci çektiriyor ölmek için dua ediyorum almiyor beni surunduruyor oğlumu bidaha goremicem akil sagligimi.kaybetmek uzereyim
(1,032 puan) tarafından
Özele bakarmisin canim
(385 puan) tarafından
Canım kardeşim deme öyle Rabbim nefret eder mi yarattığına en sevdiği peygamberi ne acılar çekmiş annesiz babasız büyümüş ve üstüne müşriklerden çektiği onca işkence en sevdiğine vermiş sınavdır imtihandır hemde en ağırı çok zor dile kolay demesi ama sabret canım kardeşim
0 oy
(7,332 puan) tarafından
İnan şuan ne diyeceğimi bilemiyorum canım Rabbim sana sabır versin çok kötü oldum yaaaaaa :((
0 oy
(339 puan) tarafından
Canım kendini üzme olacagı varmış annemin bir lafı var ecel kendine laf söyletirmi diye o an olmasa başka şekilde olur üzülme rabbim onu erken yaşta yanına almış isyan etme sen evladını rabbine emanet etmişsin her zman hayırlısını dile rabbim geride kalanların canını sag etsin rabbim acını dindirsin daha nice evlatların olur rabbim sabır versin sanada ailenede 
0 oy
(196 puan) tarafından
Ne söylesem ne anlatsam boş biliyorum sadece şunu diyebilirim imtihanin canım kimi canıyla kimi malıyla kiminde evladiyla rabbim seni evladinla imtihan etmiş ve imtihanları en acısıyla ama sende bu gücü görmüş rabbim sakın isyan etme onun ömrü o kadarmış ve lütfen ölmek istiyorum deme başka çocukların var rabbim onlara hayırlı uzun ömürler versin acını hafifletmez belki ama dertleşmek istediğinde burdayiz..... 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
:(((( diyecek hiç biseyim yok Rabbım yardımcın olsun 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Allahım sana bağışlasın 
0 oy
(8,160 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım benim. Allah yardımcın olsun inşallah başın sağolsun çok zor bı durum ya kendimi senin yerine koymak istedim de düşüncesi bile çok kötü.
0 oy
(28,368 puan) tarafından

Kıyamam sana :(((( lütfen isyan etme Rabbimin verdiği imtihan sende istemezdin böyle olmasını.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 322 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,587 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 791 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 676 göst.