0 oy
1,419 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Selam arkadaşlar bu soruyu sorabilmek icin açtım kaydımı daha evleneli 1 sene olmamışken sanal medya da sanal seks yoluyla bir kaç kadınla aldatıldım yakaladım ve gittim uğraşı ve yalvarması sonucu evime geldim affettim.Ama hergun o konuşmalar beynimde duruyor canım çok yanıyor unutamıyorum ömür boyu unutulmayacak gibi geliyor.yasayan bir ölü gibiyim ruhen. Bir kez yaptı sadece diye affettim ama tekrar yapar mı diye içim içimi yiyor. Cinsellik ve dış görünüş huy olarak hiçbir problemim yok.Cok iyi anlasiyorduk ve çok sevgili cok düşkündür bana asla ihanet etmem kafasına biriydi bak evliliği sadece ihanet bitirir dememe rağmen bu hatayı yaptı. Çok güvendiğim için bende şok travma ve hayal kırıklığı yarattı. Kadının birine senden iki gözüm önüme aksın çok etkilendim yazmış seninle çok olmak istiyorum şu an gibi şeyler bu iki şey özellikle beynime saplandı kaldı. Canımı çok acıtıyor bu cümleleri ve hayal kurmuş sana şöyle yaparım böyle yaparım diye. Ben nasıl unuturum veya nasıl daha az acı çekerim ne olur yardım edin bana. Soğudum artık aklıma geldikçe bunlar gerçeğine yapmadığına eminim yanımdan bir saniye ayrılmaz iş saatinde evine gelir bir değil birden fazla kadına iltifatlar etmiş ben neciyim burada diyorum asagilanmis hissediyorum ve hergun başına kalkıyorum ben yaramı nasıl sarıcam bilmiyorum birdaha yapmam diyor özür diliyor ama güven bitti bir kere...

35 Cevaplar

+1 oy
(369 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
okudum son harfine kadar 

şimdi bidafa affetmissin olmasaymış yapmasaymis iyi olurmuş evet 

ama eskiyi eskide bırakacaksın eğer baristiysan ve sana söz verdiyse 

hem yanımda bir dkka ayrılmaz demişsin 

evden işe işten eve demişsin 

insanların bazen ikinci şansı hakkettiklerini düşünüyorum ben 

sen şimdi o kafandakini atmazsan eşinin duzeldiginin farkına varamazsın öncelikle sen beyninde silmen lazım eğer tekrardan döndüysen

zaman herseyin ilacıdır kardeşim Bi insan 1 defa hata yaptı diye 2.yi yapacak diye Bi kayde yoktur 

belki bundan sonra aklının ucundan dahi gecirmeycektir 

Ben büyük konuşmak istemem ama konu aldatilmaksa geri vites yapmam yine diyorum büyük konuşmuyorum o anki psikolojim veya o anki durumum düşüncem ne olur bilemem 

sen bence eşinin duzeldigini görmek için eski defteri yırt at diyeceklerim bu kadar hayat bu hersey bizler için yarın ne olacağımız ne yasiycamizi ne hata yapacamizi rabbimiz bilir 

önemli olan yaptığın hatayin farkına varmaktır..
tarafından
Güzel yorumunuz için teşekkürler,Benim sorum da tam olarak buydu ben zaten affettim affettikten sonraki süreçte ne yapabilirim psikolojik olarak diye sordum. Ah bende çok büyük laflar ederdim ölsem affetmem eşim beni aldatsa diye
(369 puan) tarafından
rica ederim canım benim
Ben kendi düşüncelerimi söyledim bir yuva yıkmak kolay değil
hepimiz insanız sonuçta şimdi ben sana burda diyemem git bosan neden affetsin diye sadece ben olsam belki affetmem diyorum ama orada garanti veremiyorum belki bende affederim bilmiyorum
eğer seviyorsa eşin seni ve sende aynı şekilde çok kötü bisey Rabbım kimseye yaşatmasın ama bazen insan boşluğa düşüyor şeytana uyuyor dediğim gibi sen Bi sil at kafanda durmadan bunu düşünme eşini soru yağmuruna tutma önceliğin eşinin düzelir sözünü tutup tutmadığını farkına varmak olacak
umarım bu zor süreci atlatmaya Rabbım.yardimcin olur hersey gönlünce olsun bundan sonra umarım eşin seni incitmez affettiğin için pişmanlık duyurtmaz sana
tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
+13 oy
(265 puan) tarafından
Bence barışmakla doğru yapmamışsın. Çünkü önemli olan onun ne kadar pişman olup yalvardığı değil senin bunu ne kadar hazmedebildiğin. Başlıkta aldatılmayı affettim yazmışsın ama affetmemişsin. Benim tecrübem göre evliliği bitiren en önemli şey güvensizlik, güven kalmayınca insan her şeyi sorguluyor, iyi bir şey yapsa da batıyor
tarafından
Çok büyük sevgiyle evlendim çok mutluyduk bunlara bakarakta affettim benim her türlü canım yanacaktı yani onsuzda tabi azaldı bu olaydan sonra sevgim ikincisinde kesinlikle bosanacagimi kafasına sokarak geldim ama haklısınız ateş düştüğü yeri yakıyor bende asla affetmem kafasında biriydim normalde
+1 oy
(1,271 puan) tarafından
Büyük konuşmayım ama ben asla kaldiramazdim bunun aldatmadan farkı yok çok can acitici keşke affetmeseydin canım 
+1 oy
(2,675 puan) tarafından
Uzun diye okumadım başlığa göre cevap vereceğim bir kere affedersiniz her zaman yapar. Ayrıca ihanet aldatma boşanma kelimelerini ağzınıza almayın çok dillenince geliyor her şey başımıza 
tarafından
İkincisinin affı yok bende deneme tahtası değilim ilkini bile bazen niye affettim diyorum ve evet evliligimizi sadece ihanet bozar gibi lafları birkaç kere etmiştim demekki yasaklar cazip geldi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ya bu  deveyı süreceksin ya bu diyardan gideceksin   yapacak  bir şey yok 
tarafından
Deveyi sürüyorum işte sonuç bu maalesef
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Çok haklısın nefrete dönüşüyor zamanla cocuk yoksa çocuk düşünmeyin derim bende öyleyim küçük bi hata olsa hemen yzuune vururum inşallah şeytanın oyuncağı olmaz rabbim kmseyi şaşirmasin Allah yaridmcin olsun seni çok iyi anlıyorum 
tarafından
Sagolun çocuk yok
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Güven bittiyse o iş bitmiştir ne yaparsan yap geçmez yaralarını sardığını sanarsın ama adam hala hayatında yaranı her gün kanatıyor ve buna sen izin veriyosun
tarafından
O yaramı sarmaya çalıştıkça tabi açan kendisi olunca sizin dediğiniz gibi oluyor ben açıyorum yaramı hergun aklıma alıp konuşarak
(7,447 puan) tarafından
Affederek hata etmişsin
0 oy
tarafından
Canım merak ettiğim şey sen nasıl yakaladın bu msjlari
tarafından
Telefonuna baktım bir gece içimde kötü bir his vardı direk karşıma çıkmadı tabi Bayaa bir uzmanlıkla en derin geçmişe kadar girerek baktım
tarafından
Ya valla nasıl beceriyorsunuz. Ben hiç öyle yerlere gitmeyi bilmiyorum
tarafından
Tarihlere ve saatlere baktım bir haftadır aldatiliyormusum da haberim yokmuş tabi olayın üstünden de 1 ay geçti daha çok yeni ve acısı çok taze
tarafından
Buluşup görüşmüş mu
tarafından
Hayır uzak şehirlerden gizli hesap açmış konusmus
0 oy
(5,332 puan) tarafından
Çok ağır gerçekten. Cocugun var mi canim
tarafından
Hayır
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Allahim daha karilarini tatmin edemezzler el karisina şöyle yaparim boyle yaparim. *** yaparsin. Ne diyim bacim allah unuttursun sana kocani da adam etsin
tarafından
Sagolun Allah razı olsun
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bu süreçte kendin için destek almayı denedin mi
tarafından
Hayır malum seans fiyatları çok uçuk kitap okuyarak videolar izleyerek kendimi iyileştirmeye çalışıyorum ise yarıyor ama ben takıntılı bir tipim devamlı konuşmaları aklıma getirip kendimi tekrar tekrar o güne götürüyorum unutamıyorum
(921 puan) tarafından
Takintili yazinca cvp yazmak istedim aldatma bisi yok bizde suanlk ama eskiden mesela esimle kavga ettik onlar bile aklima gelr asla unutmam ve herseferinde yuzune vururm piskiytriye gittim takinti kisir döngusu dedi ilaca basladim oyle sakinim suanlk ama yine hep aklmdalar cok zor yasadiginiz :( dusunmek bile istemiyorm bi destek alsaniz devlete gttm
(149 puan) tarafından
Canim e devletten basvuru yapip ucretsiz destek alabilirsin
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Bekarliktan kalma sanal abazalik 
0 oy
tarafından
Bu hayata herşeyi affederim ama aldatılmak asla büyük konuşmak istemem ama yapamam sanırım benimde aklımdan çıkmaz 
tarafından
Bende siz gibi düşünüyordum çok aşırı büyük konuşuyordum birde başıma geldi Allah kimsenin başına getirmesin
tarafından
Amin Allah kimsenin yuvasıni bozmasın
0 oy
(8,337 puan) tarafından
Ne yazarsak yazalim acın azalmayacak malasef bu durumu tek başına atlatabilirmisin onu da bilmiyorum Allah yardımcın olsun 
tarafından
Sagolun
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Çocuğun yok sanırım aslında doğru kararı en başında vermeliydin işten eve evden işe demişsin ama bunca kadına iltifat eden işte yolda işten izin alarakta her hatayı yanlışı yapabilir barışmakla hata yapmışsın yol yakınken bitir canım bence sevgiyle olacak şeyler değil
0 oy
(20 puan) tarafından
Ben de aldatıldım ama gerçekten sanal değil evliliğin ,3.yilinda ve beş aylık bebeğim var hiç bir maddi gelirim ve arkamda duran kimse yokken çok acı. Supeleniyidum hatta burda sordum napabilirim diye. Arabasına ses kaydedici koydum ve çıktı.  Evden kovdum boşanma davası açtım bosuyorum. Gerisi tüm arafta kalanların başına ben içimdeki acaba yapiyo mu ypamiyo mu hissinden kurtuldum 
tarafından
O his zaten çok kötü umarım bir kez daha bunu yaparsa Allah gene karşıma çıkarır ve benimde o saatten sonra hicnirsey umrumda olmaz ben ilkine katlanamiyorken ikincide hepten biterim zaten o kadar pişman ki yemek bile yemiyor yüzü gözü ufacık kaldi hergun tövbe ediyor umarım birdaha yapmaz ne diyim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Aslında affetmek demek geri dönmek yada acımak yada millet ne der demek değil . Evet bu adam bunu yaptı ama benim sevgim ona üstün ben bunu affediyorum. Bir daha yapmayacağına kalpten inanıyorum demek . Sen bu duyguları yapmadan aslında kendinden bile geçerek tamam demissin . Böyle durumlarda insan önce ne istediğini belirlemeli ben ne istiyorum bunu bunu bunu . O bana ne verebilir . Hayırlısı olsun hakkında 
tarafından
Benim sevgim üstün dedim evet , birdaha yapmayacağına inandım ama o şüphe ara ara yokluyor insanı
(7,121 puan) tarafından
Çok zor birşey balım herşeyin en güzeli olsun hakkında
0 oy
(253 puan) tarafından
insanların başına ne geldiyse sosyal medyalardan geldi tiktok saçmalıkları vs.. eşiniz mümkünse her ne kadar sosyal hesap kullanıyorsa kapatsın. birdaha asla güven olmaz malesef Allah yardımcınız olsun
tarafından
Hesabi kapalıydı gizli hesap açıp yapmis ben kapalı zannediyordum
(253 puan) tarafından
:( Allah ıslah etsin çok üzücü
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Valla bqcim zaten aldatilmanin en zor yanida o kirilan guven hissedilen igrenc duygudur. Cok sukur aldatilmadim ama sevgiliyken bir konusmayi yanlis anladim ve an hissetigim seyi hayatimda hissetmedim. Yani seninki gercklesmis ve gorup olulussun nasil bir guvenszlik ve hayal kirukligi vardr suan kimbilir
tarafından
Okudum evet ve okuduğum için o sözler mıh gibi aklıma kazındı
tarafından
Tüm çevre ailem ve es dost bile bu adam böyle birsey yapmaz düşüncesindeydi yani şu şekilde çok güvenilir idi. Aileler disinda kimse bilmiyor tabi.Bende çok guveniyordum yapacak bir insan değildi bana koyan da bu
0 oy
(4,197 puan) tarafından
Guvn bitmis belli allh yardimcin olsun zordur aklinda o cumleler senle birseyler yasarkn bile aklina gelir bunlar bunlari kime fantazi mazemesi yapip soyledi diye. Madem kabul ettin dindun rabbim unuttursun o yasadiklarini sifirdan baslayarak yeni bi temel insaa et
tarafından
İnşallah unuturum ve o da nefsine yenik düşmez inşallah

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,816 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ben anne (3,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 896 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 286 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (433 puan) tarafından soruldu