0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar hic cok hasta olup mecburen ayaga kalktiginiz zamanlar oldu mu ben iki haftadir cok kötuyum basta agir grip gecirdim tam iyi oldum derken ayagimdaki nasir catlamis enfeksiyon kapmis bir bucuk haftadir yere basamıyorum yuruyemiyorum ayagimin alti balon gibi su toplamış uc yerden bu aksam krem surdum dogrulurken qni hareket ettim diye sirtima biseyler oldu kipirdayamiyorum hareket edemez oldum cocugu emziremiyorum resmen nefesim kesiliyor kipirdayinca yarin nasil evi toplayip temizleyecegim onu düşünüyorum yardima gelecek kimse yok iki gundur yemek yapmiyorum supurge acayim bari dedim daha beter oldum annelik ne zor hasta olma lüksü dahi yok sizinde boyle mecbur ayaga kalktığınız zamanlariniz oldu mu 

7 Cevaplar

0 oy
(2,562 puan) tarafından

Alllahim sifani versin nerdesin yakın olsan gelirdim yardima:)

tarafından
Allah razı olsun canim soylemen bile yeterli cok sagol
-Reklam-
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Gelmis geçmiş olsun canım esin yardımcı olmuyor mu ağrı olan yere masaj yap sıcak havlu falan uygula Allah kolaylıklar versin
tarafından
Allah razi olsun canim bi erkegin ne kadar yardimi olabilir ki kadin cekip cevirmeden olmuyor kesinlikle
(11,399 puan) tarafından
Doğru diyorsun canim da sağlığından önemli değil ev işi sen iyi olacaksın ki ev halkı da iyi olsun gücünü bitirene kadar uğraşma varsın 2 gün ev supurulmesin varsın 2 gün ahım şahım yemekler pismesin Allah korusun daha kötü olup yatağa düşsen bu sefer 2 gün biriken iş bi hafta birikir mesela
tarafından
Dogru diyorsun canim Allah razi olsun
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kızım hastalandığının ertesi günü mutlaka bende hastalanırım ama mecbur ayakta dururum gece atesi çıkar diye uyumam o yesin diye sürekli bi şeyler yapmaya çalışırım koronayken yine ona bakacağım diye yatamadım hiç o da ateşlendi uyuyamadım ama senin ki baya kötü olmuş bi doktora gitmelisin bence artık
tarafından
Gittim canim antibiyotik ,kremler kullaniyorum hicbir etki etmiyor
0 oy
tarafından
Her ama her annenin eminim oluyordur canım güçlü olmak zorundayız mecburuz buna
tarafından
Evet canim mecburuz
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Rabbim sifa versn insAllah
tarafından
Amin canim cok sagol
0 oy
(565 puan) tarafından
Boşuna dememişler cennet annelerin ayağının altındadır diye geçmiş olsn cnm
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ayağının altina toplyca pamuk sar islerini yapinca uzat yat boyke ayagim fln su toplamadi ama evet cok kotu haldeyken is yapmam gerekti. Anneler oyke canim.. 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 369 göst.
5 Mayıs 2024 Moda kategorisinde Dolunay65 (717 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yuska (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 442 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,168 göst.