0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çok özür dileyerek soruyorum dün sabah ishal oldum bir anda çok kotuydum ağrım vardı gittim serum verdi doktor ondan sonra durdu ama dünden beri halsizim midem ağrıyor hiç bir şey yiyemiyorum midem almıyor iki lokma bir şey yiyemedim tüm gün hamile gibiyim sanki hani canim çekmiyor hamilelikte yoktur test yaptım çıkmadı iki gün sonra adet günüm zaten acaba adetim yakın diye mi böyleyim ölü gibi geziyorum evde ishalden sonra hani istahinda kapanması normal bir durum mu 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok normal canım. Mide bulantısı ve iştahsızlık sürer bir süre. 
tarafından
Gerçekten mi inşallah öyledir ya iki gündür neler neler geçiyor aklımdan acaba başka hastalığım falan mı var dedim test bile yaptım arkadaşım getirdi yani korunuyoruz da hani ne bilim böyle olunca korktum
tarafından
Yok kuzum normal korkma
tarafından
Vala kötü oldum ya kızıma bile bakamıyorum bugün zar zor parka goturdun evin önüne o da sevindi sonrasında hiç üzmedi aglamadi eve gidelim dedim geldi hemen anladı yavrum halimi yormadi vala ya
tarafından
Ahhh kıyamam. Biz anneler hasta oldukmu en zoru çocuklar oluyor kuzum ya o yetersizlik hissi çok kötü. İnşallah bir an önce toplarsın kendini
tarafından
Ayy hiç deme hatta acaba ikinciye mı hamileyim dedim arada diyordum getirsem mi diye ama ikigundur okadar kötüydum ki çocuğuma baktım daha çok küçük inşallah hamile değilimdir dedim çok zor ya 20 aylık daha memeden bile kesemedim
-Reklam-
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Evet normal bir durum muhtemeln mideni usuttun yada enterit oldun bol sivi takviyesi gecmis olsun
tarafından
Ayy vala hep normal denilmiş çok sevindim ya birşeyler icebilsem yiyebilsem keske
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Normal canım bağırsak enfeksiyonları genelde mideyi de etkiler ağrı yapar bulantı yapar hiçbir şey yiyemedigin için de vücut direncin düşer halsiz olursun bol su tuket 
tarafından
Şuan geçti zaten ishal dün serum yedim ya o durdurdu hatta kabız bile oldum vala ama yiyip içememek çok kötü ya
(1,105 puan) tarafından
Sen ufak ufak ta olsa birşeyler yemeye çalış vucud direncin yükselsin toparlayabil benimde direk midemi etkiler hamile kadınlar gibi gezerim evin içinde herşey kötü gelir midemi bulandırır genelde portakal suyu içerim yoğurt falan yerim canım mecbur bir yerden başlamak gerek ☺️ geçmiş olsun bu arada
tarafından
Aynen öyle hamile gibi geziyorum evde yeminle karnımı tutuyordum bugün acaba diye çok korkuyorum ikinciye hazır değilim çünkü
(1,105 puan) tarafından
☺️ hastalığından kaynaklıdır canım o ben nekadar kendimden emin olsam da böyle hastalandigim da 2 kez gebelik testi yapmış insanım adama uyku uyutmadim kalk nöbetçi eczaneye git ben heralde hamileyim diye söylene söylene gitti garibim gecenin bir yarısı :)
tarafından
Ayy ben dedim almadı sonra senle gidelim sen al dedi adam utandı ama prezervatifi niyeyse utana utana alıyor beyefendi dün arkadaşım denk geldi de kendi dedi getireyim sana yap test diye:)
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Normal diye biliyorum bol bol su içmeye çalışın, meyve yyin
tarafından
Sağol canım inşallah geçer ya vala diyet yapayım da kilo vereyim derdim istahim kapansa keşke diyordum bu aralar çok takmıştım Allah görüyor ya çok üzülüyordum sen misin üzülen yani yok boyle açlık olmasın ya mide ağrısından ölüyorum
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Gecmis olsun kiz normalll
tarafından
Sağol canım ne bilim başıma gelmedi hiç hamileyken oldu ozaman zaten yiyemiyorum bir sey

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
0 oy
11 cevap 120 göst.
6 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bakiderya (1,176 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 106 göst.
0 oy
11 cevap 122 göst.
19 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...