0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Kızlar 4 gün oldu doğum yapalı estetik sezeryan dikiş yerlerim aşırı derece ağrıyor ve bazen yatıp kalktığımda yanıyor yapışkanlı bant vardı duş alıp çıkardım üstüne baticon sürüp kilot giyiyorum şimdi gazım da aşırı derecede var kurutuyor beni nasıl kurtulucam yürüyorumda sıvıda tüketiyorum ne yapsam nafile çocuğumu tam elime alamadım hala üzülüyorum ne yapsam kaç gün daha böyle sürer,nolur fikir verin bana? 

7 Cevaplar

0 oy
(2,525 puan) tarafından
Benimki 45 gün sürdü hala en ufak bi usutmede ağrır çok kötü 

Ben ilk 60 gün eşimin destegiyle banyo yaptım tolete gittim çok kötüydü baya zaman alıyor inslalah biraz önce toparlasin canim tabi bu seninn bunyenede bağlı benimki ağırdı
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bide gaz için ben üzüm hoşafı ve kayısı suyu içtim hiç sorun yaşamadım
0 oy
(712 puan) tarafından
yatarken dogrulurken dikkat et kendine kuzum yandan dogrularak kalk ayağa ister istemez yattığın yerden kalkarken karnına da baskı uyguluyorsun o yüzden zorlanıyorsun ve kimyon demle kendine eğer sende ki gaz bebeğe geçerse daha da zorlanirsin her insanın bünyesi bir olmuyor mesela ne yersen lavaboya çıkarsın bilirsin onları tüket ilk zamanlar biraz zor oluyor bende sezeryanla doğum yaptım başka yerde lavaboya giremiyorum malesef o yüzden ilk doğum da 3 gün hastahanede yattım ikincisinde az da olsa çıktım dedim çünkü huyumu biliyorum eve geldim direk tuvalete gittim kendini çok zorlamadan gazını ve tuvaletini yapman gerek belki yapamadığın için kendini sıkıyorsan o da ağrı yapar 
0 oy
(1,985 puan) tarafından
Allah sifa versn daha cok yenisin agrilarin olmasi normal ben 2 ay oldu halada zaman zaman sizlar dikis yerim elinden geldigince bol bol yuru gaz sorunu bende cok yasadim ne yaptysm fayda etmedi en son hareketlenince iyi olmstu
(984 puan) tarafından
Hareketliyim 2 gündürlü hiç yatmıyorum sürekli çocuğun başında olmaya çalışıyorum emzirmeye çalışıyorum diyorum çabuk geçer falan ama yok yani hatta bazen de yanıyor
(1,985 puan) tarafından
Harekettn kasit bol yuruyus evin icinde turlardm hep ama emin ol bi 20 gunede tam rahatlamazsn zten
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Gaz ve tuvaletini yapamamak aşırı ağrı yapar gebeliginden kalma magnezyum ilacın varsa onu içmeye devam et rahatlarsın 
(984 puan) tarafından
Evet var ağrı kesici ilaçta verdiler ama nafile belim bile ağrıyor yatamıyorum hiç.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
4 gün olmuş daha gayet normal bunlar krem vermedi mi baticonla çabuk iyileşmez bol yürümen lazım
(25,224 puan) tarafından
Vermesi lazımdı ya her doktor vermiyo ama sonra geç iyileşiyo iz kalıyo. Ben madecassol kullandım doktor hemen başla sürmeye dedi bantı çıkarınca başladım kreme, hemen geçti yaram ve şuan hiç izim yok yol yakınken mutlaka krem iste batikon ne işe yarıcak
(984 puan) tarafından
İsteyeyim valla onu bilmiyordum ben batikon yapıyorum ama işe yarıyor mu bilmiyorum ve aşırı ağrıyor sürsem de sürmesemde mecburen ayağada kalkıyorum dinlenmem 2 3 saat oluyor malesef
(25,224 puan) tarafından
Baticon işe yaramaz zaten canım ağrıyı acıyı almaz yara iyileştirmez hemen öyle. Benim dediğim kremi reçete ettirip alabilirsen al bak nasıl iyi geliyo ne ağrı ne bişey kalır
(197 puan) tarafından
Canim bu Selin cigercinin tanittigi madecasol mu bi Ara tanitiodu
(25,224 puan) tarafından
Canım resim atıyorum selin ciğercininkini bilmem:)
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Bu canım krem

image

(197 puan) tarafından
Evet Bu canim Selin cigerci memnundu cilt lekelerine de iyimis Ama emzirme donemi kullanilir mi acaba
(25,224 puan) tarafından
Kullanılıyo canım ben emziriyordum benim kadın doğum doktorum verdi zaten
(197 puan) tarafından
Anladim cnm Tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 105 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 143 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,503 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,777 kullanıcı

...