0 oy
203 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Kızlar çok kötüyüm. 8 yıllık arkadaşım can dostum şuan ameliyatta. Yumurtalığının birine bağlı kanserli olduğunu düşündükleri bı kitle için ameliyat masasında şuan. Cm boyutunda. Açık ameliyat.Ameliyat esnasında patlarsa sonrasında kemoterapi görcekmiş. Doktorlar eğer çocuğun bir tane bile olsaydı tüm rahimi alırdık demişler. Biliyorum kaç tane profesörün elinde ama elimde değil korkuyorum benim ondan başka kimsem yok. O benim tek sırdaşım çocukluğum herşeyim. Ben onun yanında bile olamıyorum halasindan annesinden bilgi alıyorum. O ilde ben ilçede oturuyorum. Kendimi suçluyorm eğer yanında olsam çabuk toparlanır diyorum. Ama bı yandan hamileyimde beni belki oralara bile almazlar. Mikrop kapma açısından. Ameliyattan sonra yoğun bakımda yatcakmis. Önlüklü fotoğrafını attı o kadar kötü oldum ki. 8 de ameliyata almışlar 10 oldu hâlâ bitmemiş.

Beni biraz aydınlatır mısınız? Başına gelen var mı etrafınızda bu ameliyatı olan var mı? Dua eder misiniz?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbimşifa versin cnm 
tarafından
Ceylaaannnnn ablaaaaa
tarafından
Efendim cnm tahmin ettiğim kisisin galiba
tarafından
Evet evet Esma ♥️yorumunu gördüm Esma niye gittin demişsin birşeye sinirlendim hesabı sildim ❤️
tarafından
Gitme kizzz boşver burdakileri
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim şafi ismi ile şifa versin 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 731 göst.
0 oy
16 cevap 225 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
20 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 593 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

379,284 soru

11,352,930 cevap

34,824 kullanıcı

...