0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (1,537 puan) tarafından
Zorlanıyorum ben bugün misafirim gelecek adam dün izinliydi bugün gece gidecek işe uyuyor hala birde çok uyuyor geceden gelip sabah Yatıncada bir iş yapamıyorum 4te gittiği zamanda uyuyor 1e kadar işide yorucu değil fiziken masa başında benim gibi olsa geberecek demekki yataktan çıkamayacak 

9 Cevaplar

0 oy
(565 puan) tarafından
O uyusun dursun sen kendi işini yap. Yani ben oyle yapıyorum esim gelir saat 11de mesela yatar ben isimi yaparim aksam ustu kalkar. Böyle boyle devam ediyor :D 
(1,537 puan) tarafından
Yapamıyorum ben odaya gitmem lazım oluyor uyuyor girdimmi homur homur
(565 puan) tarafından
Yok ya ben giriyorum uyansa bile bir sey demez o konuda anlayışlı yani
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Ben gececiyken kabul etmiyorum misafir şehir dışından falan degilse mecburiyet varsa da kalkar yanda o yatana kadar yaparım geç yatiyo benim ki
(1,537 puan) tarafından
Ben gezmeye çıkamıyorum canım arkadaşımla bugün dışarı çıkacaktık onuda hava kötü oldu evde yapalım dedim bende doğru düzgün misafir ağırlayamıyorum zaten bende bunaldım
(4,431 puan) tarafından
Sorma valla ayni dert bende de var sürekli de hastayım bu sıra psikolojim mi bozuldu napti.diyom
(1,537 puan) tarafından
Ev insanı boğuyor anlamıyoruz ama yıpranıyoruz oksijensizlikten
(4,431 puan) tarafından
Gerçekten öyle iki.cocukla
0 oy
(565 puan) tarafından
Benmde vardiyalı cnm kadin için çok zorlayıcı bisey ya vallahi 
(1,537 puan) tarafından
İş bitmiyor yardım ettiğide yok
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Benim de eşim vardiyalı kuryelik yapıyor ama evde oldu zaman ya çocuğa bakar yada temizlik boş durdurmam yoksa alışır ne yaparsak birlikte yapıyoruz sonuçta bende yoruluyorum işimiz bitince birlikte dinleniyoruz çok şükür 
0 oy
(7,369 puan) tarafından
benim geceye gıdyo aynen cok uyo sadece gece calısmasında oluyo boyle
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimkide şuan gece vardiyasında ama o uyuyoken ben işimi yapabiliyorum az önce ortalığı süpürdüm mesela veya odaya girer çıkarım hic uyanmaz uyansa da sorun etmez laf etmez 
(1,537 puan) tarafından
Ediyor benimki canım bi uyutmadın zart zurt giriyorsun diyor sanki keyfimden
0 oy
(837 puan) tarafından
Benim herif de vardiyalı ve hiç sevmiyorum gece vardiyasıni  şu an o da uyuyor yatak odasında ve parmak uclarinda yürüyüp iş yapmak zorunda kalıyorum cok iğrenç bi durum 
0 oy
tarafından
Benimkide ramazansa sahurdan sonra gelecek hepm gundiz uyur geç çıkar. Ama o uyanınca makina tutuyorum. Oğlum odasina girmesin diye verdiğim çabada var
0 oy
(1,401 puan) tarafından
Benim eşimde gece çalışıyor odasına girer çıkarım bazen uyanır bazen uyanmaz sorun etmiyor evi süpürğrğm falan temizlik yaparım ağzını açmaz 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 442 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 467 göst.
0 oy
0 cevap 45 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu