0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün kargom gelecekti  baktım kargo takipten dağıtıma diyordu bekledim bekledim gelmedi şimdi tekrar girdim teslim edilmiş birde teslim alan kişi benmişim aradım müşteri temsilcisiyle görüşüp şikayet ettim kızlar ya insanlar işini niye layıkıyla yapmaz. Gelecek olanda bugün  eşimin doğum günü için sürpriz yapacaktım elbise siparişi vermiştim nasıl canım sıkıldı. 

10 Cevaplar

0 oy
(565 puan) tarafından
İlk defa duydum o kdr kargo siparişi veririm hiç sorun yasamadim çok şükür naptin peki kargon nerdeymis baskasina mi verilmis
tarafından
Bilmiyorum ki şuan kargonun durumu belli değil
(565 puan) tarafından
Şubeyi tekrar ara cnm bırakma pesini
-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Aynen kuzum bende gecen gün çocuğa oyuncak aldım tam 10 gün sonra elime geçti sipariş vereli 1 hafta olmuştu şubede dendi sonra 3 gun boyunca hergün dağıtıma çıkarıldı dendi bide şube 500 metre ilerimizde düşün :) kaç defa aradım telefonlara da bakmadilar şükür 10 gün sonunda geldi 
0 oy
tarafından
Benim telefonuma kod geliyo cogunlukla kodu bile sormadan birakip gidiyolar belki benim degil ama hic teyit etmiyolar 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Evet PTT iyice bozdu
0 oy
(13,793 puan) tarafından
En  nefret ertiğim kargo. Siparişi teslim etmeden hatta kargo arabasindan bile inmeden ben evde yokmuşum diye teslim etmediler. 3 haftayi geçti geri getirmeleri. O zamanda asansöre biraktik alin dediler. 
0 oy
tarafından
Bizim burda da çok oluyor. Şimdi biz ilcedeyix . Haftanin belli günleri sadece dağıtıma çıkıyorlar. O gün gelmeden bu ilçeye gelemiyorlar. Ve o ürünlerinde son dağıtım günleri var o yzuden dağıtım günü gelenden teslim alındı gösterip sonra dağıtıma çıkarıyorlar. Sen o şubeyi ara sor. Teslim alınmış görünüyor ama bn almadım ne zaman getireceksiniz diye
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ptt ve aras kargo en vasat kargo şirketleri malesef 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Su kargo firmalarından birtek PTT den memnunum
0 oy
(4,397 puan) tarafından
Valla ne yalan soyleyim ptt kargoyu gorunce almaktan vazgeciyorum
0 oy
(850 puan) tarafından
Benim de başıma ilk defa geldi, e bebekten gelecekti kargo farklı bir kargoyla çalışıyorlar..evde değildim, aranmadım ve mesaj geldi ki adıma teslim edildi diye..hemen müşteri hizmetlerini aradım..bu şekilde bir durum oldu ve olabilecek kayıplardan ben sorumlu değilim dedim..sizi birazdan bilgilendirmek için arayacaklar dedi..beni ürünü teslim eden kişi aradı ve meğer kapının önüne bırakmış, dedi ben 22 yıldır bırakıyorum birşey olmadı..dedim aradınız mı beni, onayımı aldınız mı benim de ilk defa başıma böyle birşey geliyor..aradan az bir zaman geçti yine aynı adam ama bu sefer endişeli dedi hakkımda tutanak tutulacak, işimden bile olabilirim alayım mı paketi geri yoksa siz bakar mısınız adrese?kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem sonuçta, ben gider bakarım sizi de bilgilendiririm dedim..neyse ki kapının önünde duruyordu..öyle bir macera oldu bizim de..adama da ders olmuştur diye düşünüyorum..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 260 göst.
0 oy
3 cevap 75 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,179 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu