0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Bebeğinin cinsiyetini öğrenmeden önce hissettiği gibi çıkan oldu mu ben mesela ilk hamile kaldigim günden beri hep erkek olarak hissetim doktor kız dedi Su an 34 haftalık hamileyim ama ben hayla erkek olarak hissediyorum acaba niye 

28 Cevaplar

0 oy
(3,859 puan) tarafından
İlk çocuğumda herkes oğlun olur dedi ama ben kız hissediyordum hatta rüyamda bile gördüm ve kızım oldu. Şuan ikinciye hamileyim hiç birşey hissetmiyorum
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Ben 2 oglumuda hissettim:) ilkinde herkes kizin olcak dedi kimi gorsem kiz hsedyorum dediler ama ben erkek olck dedim ikincimde ole hissetmstim
(795 puan) tarafından
Yani annler hissedermis
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Otuz dört hafta artık yanılma payı olmaz canım.
(795 puan) tarafından
Ya zaten yanılmadan değil çok şükür bi kizim olacak ama niye bilmiyorum ben hayla erkek olarak hissediyorum
0 oy
tarafından

Bende hep erkek diyordum içimden öyle geçiyordu ve ultrasonda da doktor o kadar baktı göstermedi kendini en son 37. Haftada gösterdi kız olduğunu öğrendik :D

(795 puan) tarafından
Inşallah sağlıkla kucağına alırsın
tarafından
Kız aldim bile 1 yaşına girecek inşallah ☺
(795 puan) tarafından
Allah bagislasin o zmn
tarafından
Amin cümlemizin inşallah
0 oy
tarafından

Hiç hislerime güvenmem hep yanılırım :ermm:

(795 puan) tarafından
Ben de ya
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Babalar hisseder sanirim esim dedi oglum olacak bende hep kiz hissediyordm esimin dedigi oldu

Hatta kendisi benim kizjm olmaz heralde diye hayiflandi
(795 puan) tarafından
Bence babalar hissetmez  o tamamen tesadüftur
(2,491 puan) tarafından
Rabbim hayirlisini nasip etsin cnm kizda olsa erkek te Allah in emanetleri kimse yanuna kalici degil onemli olan Allah in salih kullari arasonda olmalari
(795 puan) tarafından
Aynen öyle sağlıklı olsunlarda
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Bnim hissettiklerim çıktı canim 
(795 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
Babalar genellikle hissederler öyle biliyom ben hamileyken kızımın babası kızım olacak benim diyordu kız oldu
0 oy
(3,493 puan) tarafından
Hamile olduğumu bilmiyodum daha adetimden iki gün önce rüyamda erkek bebek doğurmuştum cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendim 3 gün önce 
0 oy
tarafından
Hamileligimi ilk öğrendiğim zamanlarda rüyamda gördüm. Ve hamileyken bütün gördüğüm rüyalar çıkti ilginç şekilde.
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ne hıssettıysem hep tersi cıktı
0 oy
(248 puan) tarafından

İkisinde de hissettim canım :)

İlk hamileliğimde herkes çok kız istedi kocam kaynanam falan bende kesin erkek olacak dedim kendi kendime bunlar böyle istiyor diye erkek oldu :)

İkincide de oğlumda hiç bulandim kusmam vs olmamisti bunda çok oldu diye kız olduğunu hissettim kızım oldu :angel:

0 oy
(1,145 puan) tarafından
Hamile olduğumu bilmediğim de rüyamda kızım olmuştu ve kızım oldu hamd olsun ❤️
0 oy
tarafından
Herkesin hisleri bir değil mesela benim ki kötü hislerim 
(795 puan) tarafından
Ya kötü olarak değil çocuğunun cinsiyetinin ne  olacağıyla ilgili
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben hissetim nısanliydik görümcem hamileydi herkes ona erkek dedi bn kız dedim bizimde ilk oğlumuz sonra kızımız olcak dedim sonra hamile kaldım herkesde erkek dedi erkek bebeğim ve doktor bana onu dediğinde hiç şaşırmadım sanki biliyordum gibi :))
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ben erkek olduğuna yüzde bin beş yüz emindim adını bile koymuştuö, ama kız oldu: D
0 oy
(56 puan) tarafından
Şuan ikinci gebeliyim ikisindede kızım olucani hissettim   hatta doktorum hislerin çok kuvvetli dedii eşim bile ikisinde de kızı olucani hissetti
0 oy
(119,483 puan) tarafından
bilemedim        
0 oy
(87 puan) tarafından
Canım bende senin gibiyim hep erkek hissettim 5 hastanede 5 farklı doktora göründüm hepsi kiz dedi ama doğumda erkek olduğunu gördük:)
(795 puan) tarafından
Işte bana da doktor kız dedi iki kez ama ben yinede erkek hissediyorum bakalım hayırlısı
0 oy
(230 puan) tarafından
Ben hem hissetmiştim hemde rüya görmüştüm doğruda çıktı oğlum oldu

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
0 oy
10 cevap 150 göst.
0 oy
32 cevap 188 göst.
0 oy
15 cevap 210 göst.