0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
bebegim yeni 2 aylik internette mamayla beslenen bebeklere su verebilirsiniz bi cay kasigi diyo sizce vermelimiyim?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet ben vermedim değerlerinde düşüklük cıktı hemen verdim
-Reklam-
0 oy
(52 puan) tarafından
Canim benim kendi fikrimi sorarsan benim kızımı emzirdigim halde günlük kaynatıp soguttugum sudan çay kaşığının ucuyla veriyordum ben hem ağzında kalan mama süt artigida az da olsa gidiyor bebekten ama çeşme suyu verme hazır suyu kaynatıp sogut
0 oy
tarafından
ek gıdaya geçene kadar vermedim ben, doktorumuz da gerek yok demişti zaten. herhangi bir sorun yaşamadık. 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Elbette ver ben verdim hemde bir çay kaşığı dan fazla çünkü içeriği şekerli olduğu için verilmeli 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Hem mama hem anne sütü aldı verdim benn
0 oy
tarafından
Kuzenim veriyordu 
0 oy
tarafından
anne sutu alana verilmez ama mama ile beslenen cocuk icin doktora sormak lazim bazilari ver diyor
0 oy
(691 puan) tarafından
Emdiği halde hep verdim az suyun zararı olmaz hele mama da kesinlikle verilmeli su oranı az su vermeyin emen çocuğa denmesinin nedeni midesi boş suyla dolmasın suttede var diye ama bir kaşık doyurmaz zaten ben hep verdim sonra ek gıdada vermeye zorlanıyor genelde vermeyenler
0 oy
(1,363 puan) tarafından
2 cocugumada su verdim. Doktorumda ver demisti zaten. Sikintili bir durum olmadi.
0 oy
tarafından
Evet vermelisin zaten sonra bebeğe sıkıntı yapar 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 47 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.