0 oy
321 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (568 puan) tarafından

Bebegim cok gazli hatta buraya da yazmıştım. 3 tane damla denedik fayda etmedi. Simdi reflektaz damla ve bu slingi kullaniyoruz. Özellikle slingte gazını cikariyor ve dakikalar icinde hemen uyuyor oysa tüm gün uyumaz ağlardı. Gaz sorunu olan bebiş annelerine fikir olsun <3

image

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Her bebeğe aynı etkiyi göstermeyebilir canm ama teşekkür ederiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şerife bunu beğendi jbihhihii
tarafından
Eneeee sling ❤️☺️ :D evettt ben de bi sling kullanicisi olarak pek severim
tarafından
Kız ben dün baglayam dedim yok ne hareket edebikiyorum ne birşey ter içinde kaldım oğlan kıpır kipir
tarafından
İlk 3 ay cok rahat oluyo bunla ☺️❤️ ben hep oyle takildim .Uyuyodu icinde miss gibi
tarafından
Camisss gibi oldu belim ağrıyor sjjs

Bir zahmet otursun artk sjsj
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bizede doktor relactaz vermişti. Çoooook iyiydi. Birde nurse harveys kullandık 2 şişe rahatladık çok şükür
(568 puan) tarafından
Evet bize de cok iyi geldi canim
0 oy
(81 puan) tarafından
Benim ogluma da nurse Harveys cok iyi gelmisti, oy masallah ne huzurlu uyuyor, rabbim saglik sihhat versin, ben kanguru almistim ama kanguru bana zor geldi, bu sefer sling almayi dusunuyorum insallah, nerden kac tl ye aldiniz acaba, terletme gibi bir durumu oluyor mu
(81 puan) tarafından
Hb sling yaziyormus ;)) duz kumas parcasi icin istenilen fiyat bana cok yuksek gelmisti, 250 300 diyenler var,gecen  bir yerde 110a gormustum
(568 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım. Ben indirimde 75tlye aldim ama su an 130 sanırim. Biz su an terletme sorunuyla karsilasmadik canim
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bunu bağlayıp ev işleri de yapabilirmiyim ki acaba bide bebeğim şuan 3 aylık ona da uygun mu sadece yeni doğan bebekler için mi 
(568 puan) tarafından
13 kgya kadardi galiba öyle yaziyordu kullanabilirsin canim. Ben ev islerini yapabiliyorum hem o sıra gazini da cikariyor
(1,334 puan) tarafından
Kesinlikle alayım ozaman teşekkür ederim
0 oy
(108 puan) tarafından
Ya benim kizim 2 aylik bende kullanabilirmiyim acaba birde korkuyorum dusururum diye 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 887 göst.
16 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayla. (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 699 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde duygu0404 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,323 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı