0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Cok sevindim gercekten hep bi kuş olsun isterimde oğlumn alerjisi var tüye flan var mi bilmiyorum ama var yani test yapilcak alerji testi peki alerjisi olsa besleyemz miyim ya inanirmsnz çocuklardan daha çok sevindim nasil bakmam gerekiyor disimi onu bile bilmiyorum umarim uzun süre bizimle olur cok sevindim bakımını nasiil yapmam gerekiyor teşekkür ederim 

5 Cevaplar

+1 oy
(1,683 puan) tarafından
Cnm oğluma kuş almak istedik kuşçu oğlumu görünce kıyamadi almayın dedi neden deyince kuş Bebek ve çocuklara iyi gelmiyor Allah korusun ileride astım olur yazık günah dedi satsam yine satarım ama alma abla dedi yine sen bilirsin daha çok tetikler alerjisini kuşlar kanat çırptikca tozcuklar ucusurmus biz gormezmisiz
(1,344 puan) tarafından
Ayy ne harbi satıcıymıs helal olsun. Bende aynı fikirdeyim cocuklarım hayvanlarla buyusün cok isterdim ama bu kıl tuy olayı işi bozuyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz de bi ara besliyorduk ballı yemi normal yem suyunu annem altına ayrı bezler kağıtlar yapmıştı pisliğini yaptığı zaman temiz dursun diye 
0 oy
tarafından
Eltimin 2 tanesi var yem veriyolar eltim arada kraker de  veriyoruz diyordu Normalde tüyleri için etrafına bir tül yapmışlar ondan tüyleri dökülmüyor ama eltim çok toz olduğunu söylüyor yine de toza rağmen güzel ya ben çok seviyorum
0 oy
(314 puan) tarafından
Yemini her gün üflemeniz gerekir. Suyunu iki günde bir değiştirirsiniz. Biz içme suyu veriyoruz kuşa da. Altına gazete yada kağıt koyarsınız. Onu da kirlettikçe değiştirirsiniz.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canım çocuğun durumunu bile bile niye aldıki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 471 göst.
0 oy
7 cevap 382 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 275 göst.
18 Haziran 2021 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,982 soru

11,405,798 cevap

34,944 kullanıcı

...