0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
9. Ayda ilk doz bexsero aşı yaptırdım ardından 11. Ayda 2. Doz olduk doktor bir sonrakini 17. Ayda yaptırın dedi ama bir başkası ekstra nimenrix diye bir aşı daha yaptırmalısınız dedi . Kafam çok karışık yardımcı olur musunuz 

6 Cevaplar

0 oy
(872 puan) tarafından
Bexero B tıp menenjit için canım. Nimenrix başka türleri için. Biz de Bexeroyu 7 ay ve 9 ayda yaptırdık. Nimenrix 13 ayda yaptırdık. Doktor bisey demedi yani bit doz daha yapacaz falan demedi.
tarafından
bexero 3 doz yapiliyor bir sorun isterseniz
(872 puan) tarafından
Ben bildiğim kadarıyla 2 doz bexero yetiyor, nimenrix de 12 aydan sonra ise 1 doz yetiyor diye biliyorum. Ama benim dediğime bakma ben yanlış biliyor olabilirim. En iyisi doktordan sormak.
(872 puan) tarafından
Mhtp hanım teşekkür ederim sorarım doktora. Ne zaman yapılıyor kaçırmayım o zaman
(117 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim en iyisi iki doktora sormak sanırım
tarafından
3 ay arayla ben dun yaptirdim, onu yaptirmadim ama uzun uzun anlatti soyle boyle die, 2 yas altindaki cocuklarda 3 doz uygulaniyor dedi buyuk kizima da yaptirmadigim icin suan olurmu dedim 2 den sonra yetiskinlerde dahil 2 doz oluyormus
-Reklam-
0 oy
(356 puan) tarafından
Büyük oğluma 26. Ayında küçük oğluma 7. Ayında vurdurucaz 2 marka önerdi doktoru istediğinizi alın dedi 3 dozdan bahsetmedi
(117 puan) tarafından
1 yaştan sonra tek doz yetiyor ama öncesinde markadan markaya iki ya da üç doz şeklinde canım
(356 puan) tarafından
Vurdurmadım ben büyük oğluma küçük oğlumda genetik hastalık var o yüzden doktor vurdurmamızı söyledi ilaçlar uysun ayına diye Prof. Özellikle kendisi aradı danıştı
tarafından
Asi aliniyomu ben hep sagik ocaginda vurduruyom bedava parali da mi var
(356 puan) tarafından
Menenjiti karşılamıyor diye biliyorum ailemizde menenjitten sonra rahatsız kalan büyüğümüz olduğu için doktor daha çok üzerinde durdu bizim belki devletin karşıladığı varmıdır bilmiyorum
0 oy
tarafından
canim bnm anladigim  bunun tam zamani yok ben 6 da yaptirdim bazilari 3 ayda yaptirmis onemli olan 3 ay araliklarla olmasi nimenrix yapti bizim doktor bexeroyu yaptirmadim buyuk cocuguma yaptirmamisim bir de o daha pahaliydi acikcasi aklimda kaldi ama sonradan da yaptiriliyormus
0 oy
(7,675 puan) tarafından
13 ay nimenrix. 15 17 27 ay bexsero
0 oy
tarafından
32 aylikti sanırım tek doz nimenrix vurduk canım 
0 oy
(5,038 puan) tarafından
3-5.  Ayda nimenrix yaptırdık 10-13-15 ayda bexsero yaptırdık. 2 yaşından sonra 1 doz daha yapılacak

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
12 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 104 göst.
29 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.

379,774 soru

11,368,705 cevap

34,850 kullanıcı

...