0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Bugün misafirim geldi yedik içtik önümüz ramazan yapamayız benimde huyumdur birinin yanında iş yapmam oturum zaman geçirmek isterim evime gelen kişiyle oğlum giderken onların peşine ağladı eşim geldi dışardan baktı çocuk durmuyor hadi annemlere gidelim dedi neyse gelince yaparım dedim geldim camdaki kıza daldım mutfak dağınık yatak odası ondan dağınık salon hepsinden dağınık şimdi oğlanı uyutuyorum mutfağa girişicem peşine yatak odası çamaşır katlayıp asıcam of anam of siz napıyorsunuz 

11 Cevaplar

0 oy
(119,719 puan) tarafından
camdaki kiz izliyorum ☺
(1,539 puan) tarafından
Güzeldi bu akşam ama iyi gitti
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Aynısıııııııı.... Okuldan geldim. Çocukla ilgilendim. Onu uyuttum. Şimdi son sınavının sınav sorularını hazırladım. Yarın tekrar okula gitcem. Sınav yapcam. Çok şükür son. Şimdi gözümden uyku akıyor ama evi toplamam şartttt
(1,539 puan) tarafından
Şapşart hadi kalk bende kalkıyım yapalım :(
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Evi p*k gorururken diziye fln dalamam inan hep kacar :D bizde yenilip icilen de yedigin kisi ile yikanir yani... İlla dagilir ama asiri derece olmaz.
(7,791 puan) tarafından
Simdi de yatiyom benimev de dağınık asfg ama cok fazla degil Ay icime temizlik seysi atma daa
(1,539 puan) tarafından
Benimkini görsen otur otur yapma nolur dizidekiler gelip yapacak sanki :(
(7,791 puan) tarafından
Ahaha :D Şikayetvar a yaz camdaki kiz yuzunden temizlik yapamadım oyuncular gelip yapsin diye :D
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kolay gelsin canım ben kızı uyuttugum gibi işleri bitirdim bide fasulye ıslattım tv bakıyorum şimdi sabaha sadece süpürge açacağım o kadar sana kolaylıklar diliyorum
(1,539 puan) tarafından
Gözümde dağ dağ uykumda geldi tatlı geldi bide
0 oy
(110 puan) tarafından
Ev daginikken evden cikamam içim.rahat etmez gözüm arkada kalır .(•‿•)
(1,539 puan) tarafından
Aman yap yap aynı dedim arkama bakmadan çıktım baksaydım şimdi böyle olmazdı vah kafam
(110 puan) tarafından
Vala benmde öyle oluyor yapıyorum temizliyorum odadan cikiyorum sanki hiç toplamamisim
0 oy
tarafından
Nalanın gıcık anasını boğasım var ilk defa normal hayatta ve dizide bi kadından nefret ettim ayyhhh diş halini diziye de taşimiş,
(1,539 puan) tarafından
Feride’nin ümüğünü sıkasım geliyor benimde ne gıcık demi babası öleceğine bu ölseydi kurtulurdu
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Cep delik,cepken delik. Gibi olmuş kız hahah 

Salon dağınık,oda dağınık hahah
(1,539 puan) tarafından
Her yerim delik deşik nasıl uykum var nasıl
(14,428 puan) tarafından
Aman yat uyu kız
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Halıları sildim bütün koltuk ve sandalyeleri sildim evi düzenleyerek temizledim mutfağa girdim yemek yaptım temizledim derken bir demlik çay yaptım iki kupa çay içtim camdaki kızı izledim :)
0 oy
(4,040 puan) tarafından

Bugun evde tadilat vardı üstüne bir de eltiyle neyin buluştuk ev berbat büyük oğlan banyonun ortasına çiş yapti sehpanın üstüne çay döktü neler neler :D

(1,539 puan) tarafından
Sende yat boşver ben :D
(4,040 puan) tarafından
Bir günde bile temizlenmez yatacam napim :D
0 oy
(2,319 puan) tarafından
Valla bnde bugun mutfak ı halletim yatak odasını salonu otrma odasında Bi TV ünütesi bide banyo kaldı en zor mutfak ya 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Elimden gelse su nalanin anasına zehiri basmak istiyorum :))  

Ben işleri sabahtan halledip çocukları da uyutmanin keyfini sürüyorum canım ☺️

İlgili bir soru bulunamadı

382,443 soru

11,449,949 cevap

35,025 kullanıcı

...