0 oy
256 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (4,970 puan) tarafından

Herkese hayırlı geceler öncelikle ramazanınız mübarek olsun <3 

Benim saçlarım dalgalı. Sürekli toplamaktan çok sıkıldım ama her duştan sonra da düzleştiriciyle maşayla uğraşmak çok zor geliyor artık çocuktan sonra. Daha önce keratin fönü çektirdim memnun kaldım ama çok uzun süre kalmadı saçımda. Yaptıranlar memnun kaldı mı Brezilya fönünden acaba :)

4 Cevaplar

0 oy
(603 puan) tarafından
Hele bir doğurayım evde kendim yapacağım. İnterntte yapan çok. Benimde dalgalı ve o ladar sık saç ki fön söndürüyor ancak.
(4,970 puan) tarafından
Ya güvenemedim setlere yoksa bende evde yapsam daha kolay olur o yüzden kuaföre yaptırayım dedim
(603 puan) tarafından
Ne kadar dedi size kuaför. Ben geçen yıl avm de sordum kretain bakım dahil bin küsür istedi.
(4,970 puan) tarafından
Ablam kendi kuaförüne 500 e yaptırdı. Benim kuaför 350 dedi. Keratin bakımıda 150 ye yapıyor arada yaptırıyorum
(603 puan) tarafından
Şimdi 3le çarp :) buaralar kimle fiyat konuşsam 3le çarpıyorum. O zaman benim sorduğum kuaför 3bine yapıyordur. Sizinkiler iyiymiş yine
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Evde yaptık ablamla ben çok memnun kaldım ama uzun süreli kullanmadım çünkü tuzsuz şampuan kullanmam gerekiyordu kullanmadım 1 ay kadar kaldı saçlarımda
(5,108 puan) tarafından
Hayır keratin fon değil tam olarak bu trendyolda satılan setler var ister sadece keratin yapılabiliyor istenilirse Brezilya fonu yapılıyor. Keratin yapıldıktan sonraki 4 bun boyunca yüksek derecede saçlarımı düzleştirdik ve bu süreçte bağlamadık. Sonrasında bir ay boyunca hem dümdüz hem de çok parlak ve canlıydı
(4,970 puan) tarafından
Brezilya fönünün ayrı bir ilacı var ya ondan dedim evde yapılması çok zor çok kötü kokuyor
(5,108 puan) tarafından
Bunun da kokusu ağırdı balkonda yapmamıza rağmen ama bahsettiğiniz ilaçtan mı bilemiyorum
(4,970 puan) tarafından
Ben en iyisi hiç elimi ayağımı bulaştırmadan kuaföre yaptırayım :D
(5,108 puan) tarafından
Bence de en iyisi aşağıda fiyatı gördüm benim bulunduğum şehirde de o fiyatlara yapıyorlar en iyisi işin ehline bırakmak :d
0 oy
tarafından
Kaça yaptırdı n kız 
(4,970 puan) tarafından
Keratini kuaför arkadaşım yaptı para almadı. Benim kuaför Brezilya fönünü 350 ye yapıyor
tarafından
Ay çokmus ha benimki hafif dalgalı cok değil de benim saçlar çabuk karışıyor ondan sordum  canım
(4,970 puan) tarafından
İnan buradaki en uygun fiyat :D ablamın kuaförü 500 e yaptı ona :D
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Yani bende çok uzun süre dayanmadi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 115 göst.
8 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Anonim (308 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 460 göst.
12 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ruyam1212 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 480 göst.
7 Mayıs 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Nalan2580 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 471 göst.
29 Ocak 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Meryem hafsa (286 puan) tarafından soruldu

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,777 kullanıcı

...