+1 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün iki tane misafirim vardı kızlar  normalde ben en sevdiğim misafir cagircaktim ama  eşim onuda davet et dedi bu kadın biraz sinirimi bozdu durup durup niye birşeyi araştırmadan alıyorsun diyo biraz kibirli ben davet etmek istemedim eşim davet et onuda dedi doğum gününe çağırırim dedim kızımın ama davet etmek istemiyorum ikisi yakın arkadaş davet etmesem ayıp olur mu ama gerçekten konuşmaları çok sinir bozucu bisküvi verdim kızıma oguluna da getireyim dedim yok dedi bı tek sen bakıyorsun en iyi oguluna yani ezikler gibi konuşuyor 

6 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından

Kız çağır sen de onu ezikle bakalım :D

tarafından
Kız öyle bı konuşması var ki kızıma hareketli kitap aldım diyo onun için erken valla dengesiz ya kızım 11 aylık kızımda tablet gördü oğlu oynuyordu AA ben tablet alicaktim dedi ona bakarsan tablette üç yaş için uygun dengesiz ya
(14,428 puan) tarafından
İşte çat çat söyle sende hahah
-Reklam-
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
İki araştırınca kendilerini gıda profu ilan ediyorlar sen nasıl yaşarsan yasa başkasından sanane
tarafından
Yani eskiler nasıl büyüttü avakodolarla buyumedik yani
(159 puan) tarafından
Cicibebeyle buyuduk bizde iste
0 oy
tarafından
Belki sağlıklı takiliyodur ne var ki bunda üç yaşa kadar tatlı bebeklere önerilmez mesela ama hepimiz uygulayamiyorz
(4,040 puan) tarafından
Ben de çan çikolata vermiyorum ama başkasına da karismiyorum bence heryerde yapılmaz
tarafından
Genel huyu öyle ise hiç sevmem öyle insanı çağırma boşver ayıp olacak diye mutsuz olma ya da altdan lafını ver. Belki huyu odur zaman la seversn bu da bı ihtiml
tarafından
Kız yapılmaz doğru demiyorum zaten kendi kızına verme demesine göre dedim :) bazı insanlar itanidikca seviyo insn
tarafından
Başkasında karsilmaz yani onane yok benim bunu ikinci görüşüm sevemedim
tarafından
Kız öyle bı konuşması var ki kızıma hareketli kitap aldım diyo onun için erken valla dengesiz ya kızım 11 aylık kızımda tablet gördü oğlu oynuyordu AA ben tablet alicaktim dedi ona bakarsan tablette üç yaş için uygun kıskançlık ta var
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Dışardan birşey alıp yedirmedigi için araştıran bı anne olduğu için. Seni de aydınlatmak istemiş olabilir ama. Bunu iğneleye 9gneleye yapıyorsa sinir olabilirsin. Ben şuna ayıp olur buna ayıp olur die pek düşünmem. İstemezsem cagirirm istemezsem cagirmam. Bende kızıma dışardan birşey almam yedirmwm meyve sebze hariç
tarafından
Yani benim teyzem üç çocuk büyüttü ucundede cici bebe kullandı şuan büyüdüler falan yani ne zararı olabilir bir taneden ama diyis tarzida çok saçma  sanki ben kötü bir anneymisim gibi lanse ediyor bide sürekli neden araştırmadan aldın gibi biseyler diyor yani sanane ben aldım sanane yani
(901 puan) tarafından
Sizin zararı yok düşünceniz de doğru değil ama bayanın yaptığı da yanlış. Herkes istediği gibi büyütür siz o zararı önemsiyor olabilirsiniz kimilerş dikkat eder herkesin kendi tercihş karışmamak lazım
tarafından
Keşke sadece onda olsa herşeyde karışıyor oyuncak ta bile
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Kendini savunmasni bil sende bise dedimi ona gore karsilik ver 
tarafından
Bugün öyle yapicam laf sokucam
(1,966 puan) tarafından
Aman yap hic kendini kasma oyle insanlar icin
tarafından
Sanki en iyi anne o alt tarafı iki çocuğu var ya dengesiz
tarafından
Kız öyle bı konuşması var ki kızıma hareketli kitap aldım diyo onun için erken valla dengesiz ya kızım 11 aylık kızımda tablet gördü oğlu oynuyordu AA ben tablet alicaktim dedi ona bakarsan tablette üç yaş için uygun dengesiz kıskançlıkta var biraz
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Ben öyle uygun görüyorum de bak bi daha karışıyor mu 
tarafından
Öyle diyim o zaman

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 598 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 12345ebe (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 425 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu