+1 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

image

kadin doğum. Bölümüne kan vermiştim anlayan varsa ne çıkmış yazafmisiniz bide hamileliğe bakmismi gozukuyomu

7 Cevaplar

0 oy
(3,859 puan) tarafından
Canım testlerde beta var mı bu iki testte yok
tarafından
İşte bakmamış galiba anlayamadım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gebeliğe bakmamış kan sayımına bakmış süper maşallah birde tümör markers lara bakmış onlarda da sıkıntı yok maşallah
tarafından
Yaa teşekkür ederim Allah razı olsun
tarafından
Rica ederim ne demek :)
0 oy
tarafından
Ama daha sabah kan vermemissin sonuçlanmayan olabilir belki 
tarafından
Yok hepsi çıkmış
0 oy
tarafından
Anam necmettin erbakan üniversitesi tıp fakültesi diyor kız bu konyali misin sen:) orda tahlilleri kısmına tekrar bak canım sistemden betan belki calisiliyordur daha:) çünkü oraya gittiysen kadın doğuma illaki beta bakiyorlar.
tarafından
Bence bakmamış ya gebelik şüphesiyle gitmemiştim evet konyaliyim annen doğru demiş hshsh
tarafından
Kız oradaki anam şaşırma ifadesi anaaamm anlamında:)
tarafından
Heee hahahah eveeet konyaliyim
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Gittigin doktor çok iyi birisi alanında çok iyi bi doktor bende ona gittm bi süre bebegimde böbrek genişlemesi oldgnu hiçbi doktor bilemedi emine hanm bilmişti 
tarafından
Evet biliyorum o yüzden ona gittim benimde bebeğim öldü karnimda doğuma 24 gün kala şimdi ona giriyorum hamile değilim ama kalırsam da ona devam edeceğim
(1,045 puan) tarafından
Yaa üzüldm canm Rabbim cennetinde kavustursn sizi. Gönlüne göre olsn insallah hersey
tarafından
Aminnn Allah razı olsun senden

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
27 Şubat 2023 Aile kategorisinde 3yaramazannesi (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
17 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemianne35 (122 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 233 göst.
9 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmosum (7,708 puan) tarafından soruldu

379,262 soru

11,352,446 cevap

34,824 kullanıcı

...