0 oy
686 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

• 8Kızlar annemlerdeyim oğlumu kim görse gözünde şaşılık var dedi sizce varmı çok korkuyorum ewe gittiğim gibi hemen  hastaneye götürecem eger şaşılık çıkarsa geçermi hep öyle kalmaz değilmi 

• Silindi

35 Cevaplar

0 oy
(9,600 puan) tarafından
Kuzum bence korkulacak bişey yok benim kızım da şaşılık var gibi duruyodu normalmiş küçükken ama yine de tedbir amaçlı göster istersen 
-Reklam-
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Yok kiz ne şaşısı maşallah çok güzel gözleri var söyleyenleri tersle bence çocuğa niyekusur buluyorlar 
0 oy
tarafından
Yok kız ne şasisi gayet güzel bakışlı 
0 oy
(103 puan) tarafından
Maşşallah kuzum yok bence benim kızım daha belirgindi geçti biliyor musun normalmiş doktor öyle demişti :) 
0 oy
(485 puan) tarafından
varsa da çok az var, 10 yaşına kadar düzelir.
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bende bu yüzden götürdüm ama bir buçuk yaşından önce kesin bişe demiyorlarmis bı makine varmıs şuan göremiyor o makineye girmeden belli olmuyormus oda bir buçuk yaşında oluyormuş bana öyle dedi doktor
0 oy
tarafından
Gayet normal maşallah Rabbım sana bağışlasın cnm 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Valla bence diiyenlerin gözü  şaşı olmasin gayet düzgün gozleri canini sıkma sen tatlım masallah bu arada 
0 oy
(7,023 puan) tarafından
Bence yok canım hem daha küçük zamanla bakışları düzelecek. 
0 oy
tarafından
Ana bu benim oğluma benziyor yerim seni paşa ya aşk ya bunlar can bunlar can . Ben birşey görmedim
0 oy
(356 puan) tarafından
Maşallah maşallah fotoğraftan anlaşılmaz bu tarz şeyler Allah korusun şaşılık olsada tedavi yöntemleri var
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ayyy bu tam yemelik ❤️ maşallah ona yok kız şaşılık falan minikte ne güzel bakiyor kuzum ☺️
0 oy
tarafından
Kız bu tatlı minnosa kim şaşı diyormuş ha maşallah kutucuğa ya
0 oy
(101 puan) tarafından
Maşallah yanaklara bak ya bence yok ama yine doktora götür emin ol şaşılık varsada tedavi oluyo.
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Nekdrlk blmyrm ama oglum 80 gunluk titreme vardi arada gozlerini sasida yapyor bisi yok dedi sukur goz kaslarini kontrol edemedklernden dedi gotur icin rhr etsin

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 661 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,953 soru

11,374,188 cevap

34,857 kullanıcı

...